Kesik izlerini yok etmek için tedavi
Maalesef kullanacağım zira ustura denemelerinde bir iki kılcal çizik attım iz kalmaz her halükarda ama süreceğim.

Sent from my iPad using Tapatalk
(12/08/2013, Saat: 23:45)deVille Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maalesef kullanacağım zira ustura denemelerinde bir iki kılcal çizik attım iz kalmaz her halükarda ama süreceğim.

Geçmiş olsun komşum.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
(13/08/2013, Saat: 00:43)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12/08/2013, Saat: 23:45)deVille Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maalesef kullanacağım zira ustura denemelerinde bir iki kılcal çizik attım iz kalmaz her halükarda ama süreceğim.

Geçmiş olsun komşum.

Teşekkürler.

dediğim gibi 10 senedir ciddi bir kesiğim olmamıştı, derbi profesyonel jilet saolsun, ucu düzgünce yuvarlatılmış olmayan bir tanesi sayesinde 1 santimlik bir kesiğm oldu, usturayı neredeyse 0 derece ile tuttuğum için ucuz atlattım sanırım...

jilet uçlarına aman dikkat
(23/08/2013, Saat: 19:05)puukko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dediğim gibi 10 senedir ciddi bir kesiğim olmamıştı, derbi profesyonel jilet saolsun, ucu düzgünce yuvarlatılmış olmayan bir tanesi sayesinde 1 santimlik bir kesiğm oldu, usturayı neredeyse 0 derece ile tuttuğum için ucuz atlattım sanırım...

Aramıza hoşgeldin komşu. Geçmiş olsun..

Temiz tutun, alkol kullanmayın..
(23/08/2013, Saat: 19:15)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23/08/2013, Saat: 19:05)puukko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dediğim gibi 10 senedir ciddi bir kesiğim olmamıştı, derbi profesyonel jilet saolsun, ucu düzgünce yuvarlatılmış olmayan bir tanesi sayesinde 1 santimlik bir kesiğm oldu, usturayı neredeyse 0 derece ile tuttuğum için ucuz atlattım sanırım...

Aramıza hoşgeldin komşu. Geçmiş olsun..

Temiz tutun, alkol kullanmayın..

eyvallah zaten klupteyim, dudagımın altında ciddi bir kesik vardı yenisini ekledik maalesef...
Mornetto hocam...daha simdi gordum o kesigi de..aman aman cok gecmis olsun.puukko hocam size de gecmis olsun.
(24/08/2013, Saat: 00:51)tugruldogan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mornetto hocam...daha simdi gordum o kesigi de..aman aman cok gecmis olsun.puukko hocam size de gecmis olsun.

sorma hocam, çizgi halinde iz kaldı. en çok korktuğum tıraşta takılacak kadar derin olup olmadığıydı, şükür jilet üzerinden kayıp gidiyor..

bu saatten sonra kime beğendircez kendimizi dimi, kalsın bi hatıra, zaten yüreğimizde bin bir hatıra ile yaşıyorken, bi çizik mi bozacak bizi AngelAngel
Acaba gerçek mi?

http://www.vitalmaxvitamins.com/ourprodu...acle-shave
miracle-shave.jpg

If you have ever experienced the constant nicking and cutting of a razor blade… it will be the last time! This clear and lather-free oil solution — works like magic!

Miracle Shave Is The Next Generation 
Of Shaving Solutions!

Its success comes from a 100% all-natural proprietary blend of the highest quality essential oils in a base of hybrid vegetable oils.

Miracle Shave was designed by Jay Brachfeld, M.D. to penetrate your skin, cleanse your pores, soften your follicles and moisturize your skin while you’re shaving.

Once you’ve used Dr. Jay’s Miracle Shave you’ll never touch another shaving cream, soap, or gel. You’ll experience the sheer pleasure and comfort that you thought were never possible when shaving.

We guarantee that your blade will glide across your face without leaving even the smallest nick.

So for that perfect shave and a younger looking complexion try Miracle Shave today and see the difference for yourself.
kantaron yağı kılıç otu denen bir ottan yapılır otun adı ise kılıç yaralarını iyileştirebilmesinden gelir ki kılıç yaralarını iyileştirebilen tek otmuş, piyasada çok yapan var ama yapım tekniği biraz zahmetli belli aşamalardan geçmesi lazım her yerden alınmaz.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Sar%C4%B1_kantaron

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rebul For Men After Shave Balm (hassas ciltler için) FloydianDM 19 27,613 08/03/2020, Saat: 00:43
Son Yorum: umok
Question Yağlı Ciltler İçin Traş Sonrası Ürün Önerisi feyyazk42 38 23,544 06/01/2020, Saat: 17:52
Son Yorum: Serkan1221
  Tıraş Sonrası Kesikler için Kantaron Yağı Efrasyab 41 21,361 26/07/2019, Saat: 15:32
Son Yorum: GeraltofRivia
  Tıraş sonrası kalan tahriş izi için çözümler ekilic2 9 7,173 03/12/2018, Saat: 16:35
Son Yorum: ekilic2
  Rebul For Men After Shave Cologne (hassas ciltler için) FloydianDM 5 11,591 20/10/2014, Saat: 23:53
Son Yorum: Chinaski

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: