benzın zamları
[img]20a2o37.jpg[/img]

bu nedır yav
http://www.motosiklet.net/forum/moto-soh...urler.html
otoyol-hirsizligi.jpg?w=822
505.jpg
benzine_zam.jpg
31-temmuz-2012-benzin-zamm%C4%B1_305110.jpg
dunya_umurlarinda_degil_h19720.jpg
http://www.bursahaber.com/images/haberle...h19720.jpg
Resim eklemeyi bilmiyorum ama atasözü ekleyeyim.

Eşeğim diyene , semer vuran çok çıkarmış!
GÖREV OLSA BİZE YAPTIRIRDINIZ!
Alfred Amca
peki sizin nesil ne yaptı,ne yaptınız kuşak olarak,nerede petrol kuyuları,nerede sosyal demokrasi,nerede muasır medeniyet hedefi
2072 yılını mı bekleyeceğizSleepy

Alfred Amca sizin kuşak ne yaptı,donanmayı denize dökmekten başka icraat varmıTongue

(01/10/2012, Saat: 21:46)Alfred Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Resim eklemeyi bilmiyorum ama atasözü ekleyeyim.

Bizim kuşak onurluydu, Amerikan askerlerini Dolmabahçe'de denize döktü, sonrakiler Bu onurlu insanları sindirmek için kurulmuş Milli Talebe Birliği'nin üyelerini devletin en yüksek makamlarına getirdiler, kafalarında çuvalla, popolarında benzin pompasıyla geziyorlar.

Neyse beni çok kışkırtma delikanlı, çok doluyum Sad

(01/10/2012, Saat: 21:51)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alfred Amca
peki sizin nesil ne yaptı,ne yaptınız kuşak olarak,nerede petrol kuyuları,nerede sosyal demokrasi,nerede muasır medeniyet hedefi

Alfred Amca sizin kuşak ne yaptı,donanmayı denize dökmekten başka icraat varmıTongue

(01/10/2012, Saat: 21:46)Alfred Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Resim eklemeyi bilmiyorum ama atasözü ekleyeyim.

GÖREV OLSA BİZE YAPTIRIRDINIZ!
Alfred Amca memlekette herkes memnun,suriyeye ırak a iran a demokrasi ihrac ediyoruz,insanlar mutlu herkes de plazama tv akıllı telefon var,altlarında araba,insan hakları süper, nesini beğenmiyorsunuz yarın avrupa birliği çakma üyeliği de garanti ,daha ne olsun ,biraz memnun olun canımCool

asık suratınızı görünce amerikan mariner leri denizcileri kendisi atlamıştır denizeTongue

(01/10/2012, Saat: 21:58)Alfred Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bizim kuşak onurluydu, Amerikan askerlerini Dolmabahçe'de denize döktü, sonrakiler Bu onurlu insanları sindirmek için kurulmuş Milli Talebe Birliği'nin üyelerini devletin en yüksek makamlarına getirdiler, kafalarında çuvalla, popolarında benzin pompasıyla geziyorlar.

Neyse beni çok kışkırtma delikanlı, çok doluyum Sad

(01/10/2012, Saat: 21:51)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alfred Amca

Mısır'ın altı kaynadı,petrol zıplar Confused
kscn2528l.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ucuz benzin formülü ihtilaf 26 29,660 01/08/2013, Saat: 21:52
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: