SANIRIM BURADA PROFESYONEL ARKADAŞ YOK!
otur bir cay ic.
evet o dedigin profesyonelleri biz kovaladik forumdan, daha giremez oldular. profesyonele karsiyiz, gonul isi olmali. kendi aramizdada dikkat edersen barter yapiyoruz, para bize ters.

(09/09/2012, Saat: 23:49)flarmonica Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanırım bu forumda geleneksel traşda profesyonelleşmiş arkadaş yok ya da ara sıra geliyor. Profesyonel olduğunu tahmin ettiğim bir iki arkadaş var ama onlarda ziyaret edeli uzun süre olmuş. Yazdıklarından anladım profesyonel olduğunu. Özellikle geleneksel traş konusunda emekli olmuş, köşesine çekilmiş bir çok berber ile konuştum. Çoğu eski aletlerini bu konuda meraklı olan kişilere hediye etmiş. Ben elimdeki araçları götürdüm. Gerek bilemeyi göstersinler gerekse kaliteli ustura, bileme taşı, bileme kayış macunu taşı hakkında bilgi almak için. Burada yazan arkadaşların yazılarına baktım da çok amatörce... Eski berberlerin söyledikleriyle hiç uyuşmuyor.
Neyse uzmanlaşmış arkadaşlar gelirse bana ulaşsın lütfen.
tarz doğru değilDodgy
(10/09/2012, Saat: 09:32)superbadger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: otur bir cay ic.
evet o dedigin profesyonelleri biz kovaladik forumdan, daha giremez oldular. profesyonele karsiyiz, gonul isi olmali. kendi aramizdada dikkat edersen barter yapiyoruz, para bize ters.

Big GrinBig GrinBig Grin

Bize çay yokmu Tongue
hangi profesyonellikten bahsediyorsun dostum,

sana uyan jilet, makine bana uymayabilir, bir başkasında derby jilet süper etki yaparken diğerimizde perma sharp hiç bir etki yapmıyor, bunun bir sabiti yok, herkesin cilt yapısı ve sakal yapısı farklı,

günümüzde artık birçok ustura bileyleme sistemi var, bir çoğu berber daha derby sabundan bile haberi yok, arko dan başkasını bilmiyorlar, ben bile bu kadar amatörken elin ülkesinden ustura getirirken, senin berberin sedef usturaya eyvallah çekiyor yıllardır. Üç kuruş fazla kazanacağız diye en dandik jiletleri kullanıyorlar, benim dolabımda bile berberlerin dolabından daha kaliteli malzemeler var, şimdi söyle dostum, biz amatörler mi çok gerideyiz yoksa onlar mı ?
ayip ettin olmami Smile.

(10/09/2012, Saat: 15:27)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10/09/2012, Saat: 09:32)superbadger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: otur bir cay ic.

Big GrinBig GrinBig Grin

Bize çay yokmu Tongue
(09/09/2012, Saat: 23:49)flarmonica Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanırım bu forumda geleneksel traşda profesyonelleşmiş arkadaş yok ya da ara sıra geliyor. Profesyonel olduğunu tahmin ettiğim bir iki arkadaş var ama onlarda ziyaret edeli uzun süre olmuş. Yazdıklarından anladım profesyonel olduğunu. Özellikle geleneksel traş konusunda emekli olmuş, köşesine çekilmiş bir çok berber ile konuştum. Çoğu eski aletlerini bu konuda meraklı olan kişilere hediye etmiş. Ben elimdeki araçları götürdüm. Gerek bilemeyi göstersinler gerekse kaliteli ustura, bileme taşı, bileme kayış macunu taşı hakkında bilgi almak için. Burada yazan arkadaşların yazılarına baktım da çok amatörce... Eski berberlerin söyledikleriyle hiç uyuşmuyor.
Neyse uzmanlaşmış arkadaşlar gelirse bana ulaşsın lütfen.

yanlış yerdesiniz, anladınız. e yolunuz açık olsun o zaman
arkadaşı profesyonelden kastı sanırım "ücreti mukabilinde elindeki geleneksel tıraş malzemeleri ile bir başkasını tıraş eden kimse" şeklindedir, ama kuaformalzemeleri.com sitesi ile karıştırdı bizi galiba, ben ne fırçamı birisine elletirim ne de sabunlarımı koklamasına izin veririm valla, benim, hepsi benim Big Grin
memleket kurtulana kadar siyah
Fircalarin hepsi domuz ortada seridi olanlar porsuk gorunumu kazandirmak icin boyaniyor. Domuz takintiniz yoksa omega domuzlar cok iyidir tavsiye ederim. Jiletleri anlayamadim 10 jilet 6 lira mi Smile
değil, sanırım hepsi domuz kılı, ama alt resimdekiler boyanmış, ufak bir ihtimal alt resimdekilerin sentetik olma durumu olabilir, ama bence o da değil.
memleket kurtulana kadar siyah
arkadaşlar çok özür diliyorum konuyu yanlış yere yazdım asıl olması gereken konu http://www.geltir.com/showthread.php?tid=1526 budur, bu ara çok dalgınlık var hayırlısı ile işte bir yanlışlık yapmam inşallah Sad adminden ricam yazılanları igili konuya taşıyabilirse sevinirim.

satıcıyı aradım fırçalar sentetikmiş porsuk var mı diye sordum 60 tl den başlıyor onlar, burada bulmak imkansız alan olmaz diyor.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: