Anket Başlığı: sabun mu krem mi?
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Krem
16.83%
35 16.83%
Sabun
83.17%
173 83.17%
Katılımcı sayısı: 208 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Sabun mu krem mi?
ikisi için genel bir kıyaslama yaparsak taylor bond kremde bile arko sabunda aldığım güzel konforsuz ama kontrollü hissiyatı alamadım. koruyuculuğun fazlası bazen can sıkabiliyor aynı yüzeye farklı yönlerden tekrar girişip sonuç alamamak gibi. arkodaki yüksek kontrol hissi daha çok hoşuma gitti ama bu hissi diğer çoğu don yağı sabunda ve hiçbir gliserinli sabunda tam olarak alamadım. tercihim sabundan yana en arko olanından. krem gliserinli sabun gibi ürünleri genelde acele veya günlük tek perde traşlarımda tercih ediyorum
sabun diyenler ben dahil çoğunlukta ama kremim daha çok var.
kremlerimde var ama sabun herzaman
favorimdir
hiç krem kullanmadım ama krem sanki yapmacık geliyor bana. arko kullanıyorum. arkadaşların dediği gibi sabun katı ve daha uzun gidiyor aynı zamanda daha doğal his veriyor. nedense ambalajından mıdır nedir bir de yıllardır hiç değiştirmediler arko sabun çok basit ve kalitesiz imajı veriyor. yurt dışındakiler gibi orjinal kaplarda - hatta mümkünse ahşap kapta falan satılsa ne güzel olurdu. küçük marketlerde ve çin malı satan japon pazarlarında bulunuyor genelde. bu durum kolay ve ucuz bulunabilmesinden güzel birşey ama kalitesiz imajı vermesi kötü.
Arko'nun özelliği zaten ucuz olması, yoksa kalite olarak kötü.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
kesinlikle sabun
Şu ana kadar sadece iki tane krem deneyebildim, The Body Shop Maca Root ve Arko Cool. İlk denemelerimde, sabunlardan yeterli verimi alamadığım için kremlere daha sıcak bakıyordum. Sonra sabunlardan iyi köpükler almaya başladım ve sabunları daha çok seviyorum artık.

İlk kullandığım sabun Arko olunca, yüzümü kurutması sebebiyle kremler daha cazip geliyordu. Sonra Proraso, Tabac, L'Occitane Cade gibi sabunları kullandıkça durumun hiç de öyle olmadığını, sabunların gayet iyi nemlendirdiklerini öğrendim.

TOBS ve benzeri üst düzey markaların kremlerini kullanmadığım için sağlıklı bir yorum yapamam, ama şimdilik sabun diyorum.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Geleneksel deyince aklima gelen goruntude krem biraz egreti duruyor.
Katiliyorum: " sabun da sabun" Big Grin

Bir itiraf: krem performansi daha mi iyi sanki Smile
Arko sabundan memnunum şimdilik. Diğer sabunları da en yakın zamanda denemeyi düşünüyorum. Yurt dışından verilen siparişlerde kozmetik ürün sayılıp gümrükte sıkıntı oluşturuyor mu acaba?
(23/03/2013, Saat: 21:03)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arko sabundan memnunum şimdilik. Diğer sabunları da en yakın zamanda denemeyi düşünüyorum. Yurt dışından verilen siparişlerde kozmetik ürün sayılıp gümrükte sıkıntı oluşturuyor mu acaba?

Oluşturabiliyor, az adette almak bir çözüm olabilir.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş sabunu mu , yoksa krem mi? kumuca 11 11,647 23/04/2024, Saat: 16:51
Son Yorum: Alkali
  Bir sabun/kreme en fazla ne kadar verirsiniz? Lord Sparhawk 115 92,024 21/05/2021, Saat: 12:40
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Hassas/Egzemalı cilt üzerinde Sert sakal var. Sert sabun kullanmak istiyorum Hexciter 20 8,820 14/05/2021, Saat: 12:55
Son Yorum: habaz
  Sabun Muhafaza Ederken Dikkat Edilecek Noktalar volkanslim 52 25,408 21/04/2021, Saat: 18:37
Son Yorum: tiktak
  Kaliteli sabun saklama kapları.. _Olgun_ 83 144,534 15/06/2020, Saat: 04:41
Son Yorum: safporsuk
Question Soru: Jilet üzerindeki sabun kalıntılarını jilete zarar vermeden nasıl çıkarırım? mvorun 19 8,074 06/10/2019, Saat: 19:31
Son Yorum: Sh@dow
  ARKO sabun yüzü kim? mustbe 5 6,104 23/05/2019, Saat: 04:59
Son Yorum: mustbe
  Sabun mu kullanıyorsunuz?Köpük mü ? dogukan.bjk2 14 9,475 14/05/2019, Saat: 17:23
Son Yorum: ahbap
  Sabun Tası NIGRA 27 12,264 19/04/2019, Saat: 15:56
Son Yorum: BuraKaya55
  Miss world doğal sabun Soner 1 2,222 15/03/2018, Saat: 13:50
Son Yorum: ckeskin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: