Adapazari'dan selamlar
Mehraba,

Gerçek ismim Ertan ve 10 seneden fazlasiyla geleneksel ustura ile tras oluyorum. Geleneksel tras benim icin hayatimin bir parcasidir, her sabah en keskin bicakla hayat ve olum ne kadar yakin oldugunu andiriyor. Daha dogrusu bir felse oldu artik,

siteniz için tebrikler ediyorum !

kubilay
teşekkürler.
yalnız üye olup bırakıp gitmeyin olur mu?
tecrübelerinizden faydalanacak çok insan olabilir burada.

bu arada forum ufaktan ufaktan usturaya dönüyor gibi geldi bana Smile
Saygılar
(25/10/2011, Saat: 02:59)Kubilay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mehraba,

Gerçek ismim Ertan ve 10 seneden fazlasiyla geleneksel ustura ile tras oluyorum. Geleneksel tras benim icin hayatimin bir parcasidir, her sabah en keskin bicakla hayat ve olum ne kadar yakin oldugunu andiriyor. Daha dogrusu bir felse oldu artik,

siteniz için tebrikler ediyorum !

kubilay
Hoşgeldin komşu, çok kıskandırıcı bir koleksiyonun var.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Big Grin
akşam akşam güldürdün Lord um beni...
senin de kıskanacağın bir koleksiyon olur muydu Big Grin
senin gibi zor beğenen birinin... Smile
Saygılar
(25/10/2011, Saat: 19:30)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldin komşu, çok kıskandırıcı bir koleksiyonun var.
Tesekkurler beyler,

gidesim yok, aslinda yillardir bekliyordum biri geleneksel tras hakkinda bir forum açsin diye, çunku dunya'da biz turkler bir sey hakkinda dunya sampiyonlari isek daima, tras içindir !
Benim bunca yillar tek basima Istanbul ve adapazari sokaklarinda dolasip eski tras aletlerin koleksyon etmek için her yere talan etmemin, herkesin gozunde deli gorunuyordum, ve hakkiki usturadan bahsettiginde daha beter iydi inanin !

Insanlarin hafizasi bu kadar kisa olduguna sastim, hala dedem sag iken kullaniyordu ustura ve kayisi, tras sanatkar bir seydir asla vazgeçmem !
Neden şaşırdın Erik komşum? Ben koleksiyoncu değilim ki, öyle devasa bir birikimim yok(gerçi sürekli artıyor) Kubilay komşumuzun usturaları full koleksiyonluk, çok az bulunur özel seriler. Hem maddi hem manevi açıdan çok değerliler. Oradaki bir tane filarmonicaya ağzının suyu akacak yüzlerce b&b üyesi var. Ben sadece kullanım için bulunduruyorum malzemelerimi. Koleksiyon fikri bana yatkın değil. Çok ciddi para lazım. Şu an kubilay komşumdan da gördüğüm üzere Ercan komşumla ikisi forumdaki hepimizi katlar, üstüne de iki pantol dikerler. Big Grin
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Big Grin
(26/10/2011, Saat: 01:33)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Neden şaşırdın Erik komşum? Ben koleksiyoncu değilim ki, öyle devasa bir birikimim yok(gerçi sürekli artıyor) Kubilay komşumuzun usturaları full koleksiyonluk, çok az bulunur özel seriler. Hem maddi hem manevi açıdan çok değerliler. Oradaki bir tane filarmonicaya ağzının suyu akacak yüzlerce b&b üyesi var. Ben sadece kullanım için bulunduruyorum malzemelerimi. Koleksiyon fikri bana yatkın değil. Çok ciddi para lazım. Şu an kubilay komşumdan da gördüğüm üzere Ercan komşumla ikisi forumdaki hepimizi katlar, üstüne de iki pantol dikerler. Big Grin
Blush

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese selamlar alimarcaa 0 781 22/07/2023, Saat: 14:23
Son Yorum: alimarcaa
  Selamlar merttyy_ 4 1,250 18/04/2023, Saat: 17:40
Son Yorum: Mecanica
  Herkese Selamlar kad huai 4 1,406 14/04/2023, Saat: 13:39
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Selamlar Wastelander 4 2,140 06/08/2022, Saat: 12:43
Son Yorum: finwe
  Selamlar Geltir! dramahlas 10 3,232 22/05/2022, Saat: 11:11