Alt İnnsbruck kolonya
Connaught shaving adresinden aldığım deneme setindeki 60 66 kolonyasının ufak bir incelemesini yapmak istedim.
Tıraş.
Mühle sea b. sabun
WS DE makine
Persona Lab blue jilet
banat fırça
60 66 kolonya
Tıraş olduktan sonra şap kullanmadım.
Kolonya çok çabuk emilen bir yapıda sanki cildiniz yıllardır bunu bekliyormuş gibi anında emiliyor. Sürdüğünüz yerde emiliyor.Cildi yağlı olup sürdükleri emilmeyen ciltler için kullanılabilir.Yanma yapması yok denecek kadar az. Zaten içindeki mentolden dolayı galiba anında soğutmaya başlıyor ki buda tıraştan sonra yanma olan ciltler için çok güzel bir olay. Performansından memnun kaldım.
Kokusuna gelirsek eğer satın alırsanız muhakkak bu kokuyu ben nereden hatırlıyorum diyeceksiniz. Aynı tabac taki yahu bu koku bir yerden tanıdık ama nereden hissiyatı oldu bende. Koku biraz maskülen denen cinsten. Belki ben hafif kokuları sevdiğimden öyle hissetim.
Hafif tatlımsı hacı kokusu diyende çıkacaktır bu kokuya bende o izlenimde oluştu. Ama çok ağır koku değil korkmayın.
Seveni çok sevecektir sevmeyeni kokusundan dolayı sevmeyecektir çünkü işini çok iyi yapan bir kolonya.
Okuduğunuz için teşekkür ederim. Kullanan diğer arkadaşların izlenimlerini de alırsak güzel olur çünkü pahalı fakat nokta atış bir ürün.
[img]2evrxgj.jpg[/img]
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.
Alt İnnsbruck kolonya alkolü kaç dereceHuh

nemlendirme yada kurutma gibi özellikleri varmıHuh
(06/09/2012, Saat: 16:14)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alt İnnsbruck kolonya alkolü kaç dereceHuh

Alkol derecesini bilmiyorum ama bizim limon kolonyası ile pek benzemiyor. Alkol yakıcılığı , kurutma yok diyebilirim nemlendirme var soğutma güzel.
bendeki etkileri böyle.
bir de pomplalı şişesi var, dış görünüşü bile mükemmel. Pembe rengiyle maskülen kokusu hem ironik hem de dengeleyici olmuş. Ama inanılmaz bir görsel estetik var pompalı şişede.

http://www.shaving.ie/products/Alt-Innsb...miser.html

Kesin alacağım ama stokta yok. Başka sitelere bakacağım.

(06/09/2012, Saat: 16:20)laktik Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06/09/2012, Saat: 16:14)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alt İnnsbruck kolonya alkolü kaç dereceHuh

Alkol derecesini bilmiyorum ama bizim limon kolonyası ile pek benzemiyor. Alkol yakıcılığı , kurutma yok diyebilirim nemlendirme var soğutma güzel.
bendeki etkileri böyle.
Bunun gibi tıraş sonrası kolonyalar, splash benzeri ürünler içeriğindeki alkol yüzünden cilde zarar vermez mi? İçten yaşlandıran dıştan da yaşlandırır diyerek alkolsüz ya da düşük alkollü ürünleri almaya çalışıyorum ama bunu gözüme kestirdim gibi.
Deneme setinden alıp deneyin kararsızsanız. Severseniz büyük boyunu alırsınız.
tütünün sertliği hafif tatlandırılarak yumuşatılmaya çalışılmış. ve becerilmiş. mentol, bizim için yani tıraşcı tayfa için konulmuş; hakkaten uyuşturucu etkisi takdire şayan. kompozisyonu biraz yeşillemesi de cabası. uzaklardan turunç ve çiçek kokuları da geliyor ama çok anlaşılır değil. tabac edc (m&w) ile benzerlik kuran çok olacaktır. referans olabilecek bi ''tütün'' kullanımı ve kalitesi var. vintage havasıyla gerçekten büyülendim. genç arkadaşların pek sevebileceğini düşünmüyorum. ama kendini genç hisseden, her tütün (kolonyası) sever mutlaka denemeli.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bugün ne kullandım? (AS-Kolonya-Parfüm) canbaz 558 594,458 05/11/2022, Saat: 12:00
Son Yorum: cenkcenk
  Sipahiler Kolonya (SAMSUN) harveyspecter 8 7,312 04/01/2022, Saat: 11:28
Son Yorum: ekindgn
  Paşabahçe Kolonya Serisi mancho 29 69,116 12/08/2021, Saat: 11:54
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Tıraş Sonrası Kolonya/AS + Balsam Kullanımı ynspektas 35 32,652 05/02/2021, Saat: 02:13
Son Yorum: iamcagri
  Hesaplı kaliteli kolonya çeşitleri BigHillMe 182 283,696 30/01/2021, Saat: 17:04
Son Yorum: fenolftaleyn
  NANO ABSOLUTE TIRAŞ SONRASI KREM KOLONYA marv 5 3,148 02/10/2020, Saat: 16:36
Son Yorum: mustbe
  Kolonya kullanmak iyi mi? ynspektas 17 21,968 10/06/2020, Saat: 23:40
Son Yorum: gori06
  Kolonya ve Tıraş Sonrası Ürünlerinin Raf Ömrü mavi 20 32,380 25/08/2018, Saat: 00:48
Son Yorum: FearOfATG
  Alt Innsbruck Pre & After Shave Emulsion bravoecho 8 14,445 20/07/2018, Saat: 23:37
Son Yorum: Aersin
  Selin Ardıç Kolonya Pino 4 5,081 01/09/2017, Saat: 18:32
Son Yorum: DeaKeN

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: