Tallow hakkında
@emiriko;

Emir bey, komşum bu "Tallow" konusu hakkında ki düşünceleriniz zaman içinde ne ölçüte geldi ?
Yorumlarimi okudum da kendime guluyorum su an Smile bence tallow’u ana bir baslik olarak degerlendirmek daha makbul gibi icinde her turlu hayvanin yagi olabilir. Domuz cekincem olsa her turlu tallow icerikli sabundan uzak durup kendimi garantiye alirdim. Sahsen domuz yagli sabun vs pek onemli degil benim icin keza fircalarini da cok seviyorum. sabun ya da krem sagliga zararli madde var mi ona dikkat etmek daha elzem olacaktir diye dusunuyorum.
(29/01/2019, Saat: 13:15)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yorumlarimi okudum da kendime guluyorum su an Smile bence tallow’u ana bir baslik olarak degerlendirmek daha makbul gibi icinde her turlu hayvanin yagi olabilir. Domuz cekincem olsa her turlu tallow icerikli sabundan uzak durup kendimi garantiye alirdim. Sahsen domuz yagli sabun vs pek onemli degil benim icin keza fircalarini da cok seviyorum. sabun ya da krem sagliga zararli madde var mi ona dikkat etmek daha elzem olacaktir diye dusunuyorum.

@emiriko;

Emir bey teşekkürler bilgilendirme için bu konu hakkında hassasiyet sahibi olan komşularım için de faydalı olacaktır. Keza benim için oldu Wink
Tallow domuz vs. islerini asamadık hala. Sohbet o yonde gidecekse, haram sevap konusundan devam etmeniz daha faydalı olur arkadaslar.

Tallow, jelatin domuz bu kadar akılları kurcalıyor ama hepimizin evinde mutfaktan banyoya kullandıgımız en az 5 urun cıkar ihtiva eden garanti diyorum. Baska acıdan bakın olaya, şarabın agzını acıp balkonda beklettim oldu sirke.
(29/01/2019, Saat: 15:47)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tallow domuz vs. islerini asamadık hala. Sohbet o yonde gidecekse, haram sevap konusundan devam etmeniz daha faydalı olur arkadaslar.

Tallow, jelatin domuz bu kadar akılları kurcalıyor ama hepimizin evinde mutfaktan banyoya kullandıgımız en az 5 urun cıkar ihtiva eden garanti diyorum. Baska acıdan bakın olaya, şarabın agzını acıp balkonda beklettim oldu sirke.

Serdar ağabey herkesin görüşüne saygım var bu konu ile alakalı hassasiyetim var diyelim, konu bana göre aşılacak bir konu olmadığından bu tarz ürünleri kullanmayı tercih etmiyorum. Farkında olmadan kullanıyor isem öğrendikten sonra elden çıkartıyorum. Bunu hata olarak görüyorsan, hatalarımla sev beni ağabey Angel

Saygılar.
Estagfurullah ne hatası, hassaslık varsada kapalı yasamayalım belki konusarak hassas konular daha iyi anlasılır veya asılır diye onunla alakalı konuya devam edelim diye dediydim. Herkes nasıl mutlu ise o sekil devam.
(29/01/2019, Saat: 20:40)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Estagfurullah ne hatası, hassaslık varsada kapalı yasamayalım belki konusarak hassas konular daha iyi anlasılır veya asılır diye onunla alakalı konuya devam edelim diye dediydim. Herkes nasıl mutlu ise o sekil devam.

Bende yüzünde tebessüm oluşsun diye dediydim.  Tongue  Big Grin

Saygılar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tallow + Steel Boreal ArdıçKatranı 19 10,475 07/02/2020, Saat: 16:45
Son Yorum: onur7
  Kaseli Sabun ve Kremler'in Kullanımı Hakkında FearOfATG 13 9,234 08/12/2019, Saat: 22:10
Son Yorum: JohnLocke
  7 Common Tallow Soap Myths ihtilaf 107 130,100 29/01/2019, Saat: 19:36
Son Yorum: Sofistike
  Derby sabun üretimi hakkında... damascus 56 39,806 04/01/2017, Saat: 18:59
Son Yorum: korgunv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: