Ankarada bir satıcı buldum.
Arkadaşlar bugün Ulus mevkiinde Anafartalar Çarşısının önünden geçerken Yüksel isimli dükkana uğradım. Ankaralı olanlar hatırlıyor olabilir bu dükkanı bir şubesi de İzmir caddesinde var. BU dükkan genelde kıymetli aksesuarlar satar genelde erkek müşteri yoğunluğu olur. Cüzdan, saat, pipo, çakı vs. Bugün içeri girdiğimde bir baktım Omega fırça getirmişler bir sürü. Ne kadar dedim 15 lira dedi. Sonra bir makine ilişti gözüme güzel kabında. Elime aldım sanırım Weishi idi ama bu kadar kaliteli olması beni şaşırtı açıkçası. Parlak kusursuz bir metal kaplama sıfır çapak. Kelebek şeklinde bir makine alttan çevirilerek açılıyor Weishiyi biliyorsunuz zaten 25 lira dedi. Bombayı sona sakladım adamlar sürüsüne bereket Perssonna Platinum jilet getirmişler gözlerim doldu Tongue Ama onun fiyatını unuttum Sad
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Ayrıca irili ufaklı bir çok sentetik fırça da mevcuttu. Ama yüzlerine kim bakar mis gibi domuz fırça varken Tongue
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
oradayken sorduğumda sırf fırça getiriyoruz ,alet satmıyoruz demişlerdi. benim gibi çok soran mı oldu acaba Smile
weishinin bazı modelleri gilette gibi pirinç malzemeden yapılıyor(alırken koduna dikkat etmeli,pirinç mi dökümmü koddan anlaşılıyor), superspeed patentine göre üretiliyor diye biliyorum, elbet ss nin yerine tutmasa da kullanılmış alet konusunda hassas olanlar için kalitesiyle iyi seçenek.
ülkeye güzel sayılacak bir alet daha giriş yaptı hayırlı olsun,birde mild olmasaydı iyiydi
kırmızı personna ise çeşit için iyi olmuş bende epey beğenmiştim konforunu lakin perma astra varken biraz zor, keşke mavisini getirselerdi
http://trasklavuzu.blogspot.com/
@sifujack, kırmızı değil mavi-beyaz olanından var:
FE_9486.jpg

Farkları var mı ki sifujack?
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
o dükkandan alışveri yapmışlığım var esnaflıkları çok beğenmiştim
(04/09/2012, Saat: 10:42)error... Adlı Kullanıcıdan Alıntı: o dükkandan alışveri yapmışlığım var esnaflıkları çok beğenmiştim

evet iyi esnaflardır. katılıyorum size.
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
zorba58
resimdekinin içindeki jilet kırmızı kağıtlı personaUndecided
maviden kastım eskiuye3315 abinin tanıttığı persona lab blue idi.
resimdeki jilette aslında kötü değil,konforu iyi jilet ama o kadar getirmek için uğraşmışlarken lab blue getirseler emeklerine değerdi.
http://trasklavuzu.blogspot.com/
dün önünden geçiyordum bir kaç resim çektim, bilgisayara yükleyince buraya koyacağım
kusura bakmayın arkadaşlar resimleri ancak yükleyebildim

fırçalar

porsuk mudur ?
czrxp.jpg

czs1n.jpg

persona jilet, neden bu kadar pahalı ?

czs0f.jpg

ve kelebek makinemiz nedir ne değildir bilemiyorum

czs6x.jpg
ben de oradan omega fırça ve Weishi makine aldım. gerçi üzerinde Weishi ya da herhangi bir şey yazmıyor. siz Weishi dediğiniz için diyorum. yalnız makineden memnunum. ilk makinem olduğu için kıyaslama yapamıyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sonunda buldum! Ikea Sabun Tası eggman 21 33,945 07/03/2013, Saat: 23:49
Son Yorum: martin
  Bakın neler buldum? zorba58 23 30,361 26/02/2012, Saat: 21:42
Son Yorum: blaster

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: