Nivea Sensitive Tiras Kremi
Validenin ellerinden operim hocam sagolsunlar Smile cild yapimiz benziyorsa ne ala hocam size uyan jilet alet vs yazilarini daha da dikkatli okuyyim Smile aslinda sakallarimin sevmedigim tek yonu sinek kaydi da yapsam ince tenim var olmali ki sakal kokleri vs gorunuyor biraz daha temiz gorunsun isterdim ama bu da guzel kartusluda boyle birsey yoktu Smile

(31/08/2012, Saat: 20:50)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben de yaz-kış soğuk tıraş olurum. aynen senin gibi ben de çok tahriş yaşayınca soğuk tıraş ve tasta köpük hazırlamaya başladım. gazetede gördüğüm kadarıyla da cilt yapımız birbirine çok benziyor. hatta sanırım birbirimize de benziyoruz. Big Grin Annem gazeteyi ilk eline aldığında gözlüğünü takmadan evvel ben sanmış seni emir... Big Grin . bir de mevzu jilet-tıraş olunca Big Grin
Saygılar
(31/08/2012, Saat: 20:56)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam geçen soguksu olayını denedim. müthiş bir tahriş yaşadım fırçayı sıcak suda bekletmiyor musunuz ? Yüzünüzü sıcak suyla yıkamıyor musunuz nasıl oluyor ? saygılar

Hocam bu yaz gunlerinde soguk su dediysemde buz gibi degil maalesef yine su ilik sayilir bu suyla dus aliyorum vs hic bana misin demiyor havalar sicak Smile fircami da soguk suda bekletiyorum zaten maksat firca suya doysun ama kisin kara sogugunda sicak suyla yuzde kopurtme olayini ozleyecegim sanirim. Mart gibi geleneksel tirasa basladim yine soguktu havaalr ve sicak fircayi begeniyordum ama tahris hos degil belki yuzumu yine soguk su ile yikar ama fircayi sicak tutarim bunu artik kis gelince denerim insallah Smile
Valla hocam bide böyle deneyim Big Grin inşallah yine hüsrana ugramam.
(31/08/2012, Saat: 21:10)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(31/08/2012, Saat: 20:56)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam geçen soguksu olayını denedim. müthiş bir tahriş yaşadım fırçayı sıcak suda bekletmiyor musunuz ? Yüzünüzü sıcak suyla yıkamıyor musunuz nasıl oluyor ? saygılar

Hocam bu yaz gunlerinde soguk su dediysemde buz gibi degil maalesef yine su ilik sayilir bu suyla dus aliyorum vs hic bana misin demiyor havalar sicak Smile fircami da soguk suda bekletiyorum zaten maksat firca suya doysun ama kisin kara sogugunda sicak suyla yuzde kopurtme olayini ozleyecegim sanirim. Mart gibi geleneksel tirasa basladim yine soguktu havaalr ve sicak fircayi begeniyordum ama tahris hos degil belki yuzumu yine soguk su ile yikar ama fircayi sicak tutarim bunu artik kis gelince denerim insallah Smile
Katılma tarihi: 2011
ilettim Smile
bende de ne kadar sinek kaydı olsa da dipler gözüküyor ne yazık ki. açık ten...
(31/08/2012, Saat: 21:07)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Validenin ellerinden operim hocam sagolsunlar Smile cild yapimiz benziyorsa ne ala hocam size uyan jilet alet vs yazilarini daha da dikkatli okuyyim Smile aslinda sakallarimin sevmedigim tek yonu sinek kaydi da yapsam ince tenim var olmali ki sakal kokleri vs gorunuyor biraz daha temiz gorunsun isterdim ama bu da guzel kartusluda boyle birsey yoktu Smile

ben de tüm işlemler için çeşme suyu kullanıyorum sadece. içine buz atmıyorum ekstradan Smile. fırçanın ıslanması, sabunun ıslanması vs vs.
bu kış da buz gibi çeşme suyu ile devam etmeyi düşünüyorum Smile

(31/08/2012, Saat: 21:10)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam bu yaz gunlerinde soguk su dediysemde buz gibi degil maalesef yine su ilik sayilir bu suyla dus aliyorum vs hic bana misin demiyor havalar sicak Smile fircami da soguk suda bekletiyorum zaten maksat firca suya doysun ama kisin kara sogugunda sicak suyla yuzde kopurtme olayini ozleyecegim sanirim. Mart gibi geleneksel tirasa basladim yine soguktu havaalr ve sicak fircayi begeniyordum ama tahris hos degil belki yuzumu yine soguk su ile yikar ama fircayi sicak tutarim bunu artik kis gelince denerim insallah Smile

mersinde bir şey olmaz Smile
(31/08/2012, Saat: 21:20)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla hocam bide böyle deneyim Big Grin inşallah yine hüsrana ugramam.
Aynen abi. Bizim buraların suyu bile 20-25 derece Big Grin Bunaldık valla
Katılma tarihi: 2011
Bu arkadaşın konusunun olmamasına ben de şaşırdım. Nivea kokusunu sevdiğimden bunu bulduğumda çok mutlu olmuştum. Arko sonrası bulduğum ve aldığım ilk krem. Ama performansı öyle aman aman değil. Arkodan daha koyu bir kıvamı var ama güzel köpük için biraz uğraşmak gerek. Köpük kıvamı olarak arkodan iyi olduğunu düşünsem de tıraş esnasındaki kayganlık, koruyuculuk ve tıraş sonrası nemlendirmesi daha zayıf gibi geliyor bana.
bugün ben de sensitive kullandım. mis gibi papatya kokay. emir yazmış sensitive balsamla aynı kokuya sahipler diye de ben daha yeni gördüm. bilseydim çok önceden peşine düşerdim. köpüğü de beğendim. nemlendirme, koruyuculuk için bi kaç deneme daha yapim. ilk izlenimlerim şimdilik böyle... Smile
Haberim yoktu aftershavein kokusunu gerçekten beğendiğimden bunuda alırım Smile
(12/10/2012, Saat: 18:51)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Haberim yoktu aftershavein kokusunu gerçekten beğendiğimden bunuda alırım Smile

watsons'da 3.60'a gördüm haberiniz olsun Smile
Güzel nemlendiricilik ve hoş kokusuyla benim favori tiras kremlerinden biri. Bu fiyata daha güzel bir krem yok, arko kremlerinden daha çok hoşuma gidiyor. Arkonun ice mint'i belki ferahlik acısından daha başarılı olabilir. Denemekten pişman olmayacağınız bir krem.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arko Tıraş Kremleri BigHillMe 530 552,617 09/05/2023, Saat: 08:06
Son Yorum: thatwickerhat
  Proraso Tıraş Kremi Lord Sparhawk 176 199,186 24/04/2023, Saat: 04:03
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Derby tıraş kremleri BigHillMe 156 148,482 23/04/2023, Saat: 02:14
Son Yorum: BAYsubjeckt
  The Merchant of Venice tıraş kremi alfa 0 1,011 25/02/2023, Saat: 20:42
Son Yorum: alfa
  L'Occitane Cade Tıraş Kremi mancho 33 37,078 20/12/2022, Saat: 23:12
Son Yorum: wolf737