Gft eucris
Bu sabunu kopurtemedigim icin takasa cikartmistim zamaninda. Sonra is guc derken durdu bir kosede. Bu sabah tekrar denedim, gayet normal kopurdu yuzumde. Tahminim, diger gft sabunlari icinde boyle olmali, yuzde kopurtmek icin yapilmislar daha ziyade. Tek yaptigim degisik sey yuzde kopurtmekti cunku. Birazda azmetmek gerekiyor.

Genel olarak kokuyu nasil tarif edecegim bilemedim ama spicy floral diyebilirim herhalde. Zaten kokusuna vurulup almistim. Genel performansini dr harris e paralel buldum. Yuzumu cok hazirlamamistim ona ragmen kesip bicmedim kendimi ( feather+r89). Ve sakalim bir gunluktu dolayisiyla aslinda zor bir sinav verdi.

Gft sabunlari icin genelde baya kotu yorumlar bulabilirsiniz. Ama gorunen o ki aslinda sabunlar iyi (belki kremler kadar degildir tabi) ama kopurtme olayini iyi anlamak gerekiyor.

Diger gft sabun kullanan arkadaslarinda yorum yaparlarsa daha da iyi anlariz meseleyi.
Ben beğeniyorum GFT sabunları. Hatta GFT Almond en sevdiğim sabun.
Eucris'de severek kullandığım sabunlardan.
Ben genelde domuz ya da at kılı fırçalarla kullanıyorum bu sabunları ve kapta köpürtüyorum. GFT'ler ile bir sorun yaşamadım şimdiye kadar, köpürtme anlamında.
Kremlerine gelince hepsine bayılıyorum (sadece Hindistan Cevizlisinin kokusu biraz zayıf geldi o kadar). Sleepy
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Evet biraz once ikinci tirasi da oldum eucris le.
Cikarimlarimi soyleyeyim: eger dr harriste 15 kere donuyorsaniz fircayla, eucriste kafadan 25 tur yapmak lazim. hatta 30 bence. cok sert bir sabun gibi cunku.
bugun yine kendine gore zor bir sinavdan gecti. sakalim 2 gunluktu, featheri 3. kullanisimdi r89 icinde. ve ilk basta az kopurtmeme ragmen sonradan tekrar bir kac tur attim ve fena gitmedi diyebilirim. yani iyi sabun ama comertce yuklemek gerekiyor fircayi. yoksa moral bozabilir Sleepy.

mancho siz nasil yukluyorsunuz? asagi yukari kac tur atmak lazim sizce?
youtube daki elemanlar sulari buyuk ihtimal iyi olmadigindan mesela dr harriste bile 1 dakika yukluyorlar delicesine. ben 15 turu 5-10 saniyede yapiyorum ve iyi sonuc aliyorum. galiba su acisindan cok sansliyiz. cennet memleketim.

bir sonraki sinav carsamba sabahi olacak. feather i 4. kere kullansam cok mu zorlarim diye dusunmeye basladim... kendime bicmeyeyim sabah sabah...
(28/08/2012, Saat: 01:13)superbadger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet biraz once ikinci tirasi da oldum eucris le.
Cikarimlarimi soyleyeyim: eger dr harriste 15 kere donuyorsaniz fircayla, eucriste kafadan 25 tur yapmak lazim. hatta 30 bence. cok sert bir sabun gibi cunku.
bugun yine kendine gore zor bir sinavdan gecti. sakalim 2 gunluktu, featheri 3. kullanisimdi r89 icinde. ve ilk basta az kopurtmeme ragmen sonradan tekrar bir kac tur attim ve fena gitmedi diyebilirim. yani iyi sabun ama comertce yuklemek gerekiyor fircayi. yoksa moral bozabilir Sleepy.

youtube daki elemanlar sulari buyuk ihtimal iyi olmadigindan mesela dr harriste bile 1 dakika yukluyorlar delicesine. ben 15 turu 5-10 saniyede yapiyorum ve iyi sonuc aliyorum. galiba su acisindan cok sansliyiz. cennet memleketim.

bir sonraki sinav carsamba sabahi olacak. feather i 4. kere kullansam cok mu zorlarim diye dusunmeye basladim... kendime bicmeyeyim sabah sabah...

Ben 25-30 sn yüklüyorum genelde.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Tamam o zaman olay yüklemede bitiyor, anlasildi.
Cok tesekkurler.
Carsamba tekrar deniyorum.

(28/08/2012, Saat: 01:22)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28/08/2012, Saat: 01:13)superbadger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet biraz once ikinci tirasi da oldum eucris le.

Ben 25-30 sn yüklüyorum genelde.
Rica ederim, umarım iyi sonuç alırsınız.
Goethe
Bugun sabunu tekrar deneyemedim cunku kopurtemedim. Aci ama gercek. Su ve azim eksikligi olarak yorumluyorum.
http://shavenook.com/thread-geo-f-trumpe...aving-soap
gft'den en sevdiğim şey skin food. onun dışında sabun ve krem tekrar alacağımı sanmıyorum. kremleri aslında çok güzel ama paraben ihtiva ediyorlar maalesef... sabunlarını da köpürtmeyi ben beceremedim.
aslında tallow olmayan hiç bir sabunu bugüne kadar sevemedim. o kolesterolü görücem, öyle bitkisel açmaz beni.
Performansını değil ama kokusunu tek geçtiğim traş sabunu.EUCRİS.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geo. F. Trumper Eucris -mali 24 12,712 16/01/2018, Saat: 21:22
Son Yorum: ckeskin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: