Cerrus
Cerrus fırçanız FS gelip de kullandıktan sonra pek de güzel gelmeyecek ama o zamana kadar tadını çıkarmaya bakın. :-D
tam olarak ben de onu demek istedim... Big Grin
FS geldikten sonra kim naapsın Cerrus u...
Saygılarımla
(05/02/2012, Saat: 20:19)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cerrus fırçanız FS gelip de kullandıktan sonra pek de güzel gelmeyecek ama o zamana kadar tadını çıkarmaya bakın. :-D
Üstad Çin'den buraya 1 ayda fırça yürüyerek gelir Smile
Sizinkinin ulaşması ne kadar sürmüştü...
Muhle R89, WS Double Edge, FS Finest Badger 26 mm, Cerrus Pure Badger
airmail ile 8-10 gunde gelir.
hocam bana çinden 3 kez kargo geldi
1. iantang den geldi. 3 hafta sürmüştü
2. classicshop charlestan lijun shaving...3.5 hafta filan sürmüştü
3. classicshop charlestan yine.... ne zaman kargoya verdiğini bilmediğimden ne kadar sürdüğü hakkında net bilgi beyan edemeyeceğim ama tahminim o da 3-4 hafta kadar sürdü...

linguist hocamın tahminine yakın bir sürede elime çinden hiçbir kargo geçmedi maalesef. linguist hocam şanslıymış heralde. Smile
ama ingiltere kargolarım max 6 günde geldi...
Saygılarımla

(06/02/2012, Saat: 01:00)PROMETEUS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad Çin'den buraya 1 ayda fırça yürüyerek gelir Smile
Sizinkinin ulaşması ne kadar sürmüştü...
valla ben de sasirmadim degil.
cinden 10gun
hindistandan 1 ay
ingiltereden hic sasmadi 8 gun
amerikadan 8 gun
isvecten bir sene oldu hala ses yok Smile
süpermiş
çin çok uzun sürdü bende... çinden kaç alışveriş oldu sizin???
Saygılarımla
(06/02/2012, Saat: 01:54)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: valla ben de sasirmadim degil.
cinden 10gun
hindistandan 1 ay
ingiltereden hic sasmadi 8 gun
amerikadan 8 gun
isvecten bir sene oldu hala ses yok Smile
sadece bir kere oldu denebilir her zaman tnt ile gonderim almistim 4-5 gunde gelirdi.
cogunlukla ingitereden alis veris yaptim.
Sipariş tarihi 7 Ocak, Teslimat tarihi 31 Ocak. 24 günde geldi. Ama İngiltere ve İrlanda'dan gelen kargolarım maksimum 10 günde ulaşmakta.
ben de benzer teslim süresinde aldım siparişlerimi. ingiltere biraz daha kısa sürdü...
(06/02/2012, Saat: 02:01)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sipariş tarihi 7 Ocak, Teslimat tarihi 31 Ocak. 24 günde geldi. Ama İngiltere ve İrlanda'dan gelen kargolarım maksimum 10 günde ulaşmakta.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: