Son zamanlarda fazla aktif olmayan üyelerimiz nerelerde ?
Üstad malumunuz yaz, kendimizi denize plaja verdik. Biraz forumu aksattık. Ara sıra girip iki satır bişeyler karalasam da kendi adıma eskisi kadar sık giremiyorum. Girdiğim zaman da çoğunlukla sadece okuyup çıkıyorum. Mümkün mertebe açılan her konuyu ve yazılan her mesajı da okumaya çalışıyorum. Yanlış görmediysem de ilkerxxx hocam DH de televizyon incelemesi yapmış, ilgisi başka yönlere kaymış olabilir.
Valla son zamanlarda foruma aktif olarak katilamadigimin farkindayim ben de. Ancak daha once de yazmistim. Yaklasik 3 ay once 7 yildir calistigim Turkiye Basketbol Federasyonu'ndan istifa ettim cesitli anlasmazliklar nedeniyle. Cocukluk arkadaslarimdan biri ile ortak bir ise girerek kendi isimi kurdum. O isin baslangici, vergi islemleri, sirket acilislari, isin baslarinda ve halen yasanan problemler ve emekleme donemi acikcasi beni daha once yapmaya firsat buldugum bircok seyden alikoydu ve halen de koyuyor. Halen geleneksel tirasa devam ediyorum, bir degisiklik yok ama her hafta birseyler alan benim stoklarim bitmek uzere. Su isleri bir yoluna yordamina koyayim eskisi kadar aktif olabilirim sanirim.
Allah yardımcınız olsun.
(26/08/2012, Saat: 12:13)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla son zamanlarda foruma aktif olarak katilamadigimin farkindayim ben de. Ancak daha once de yazmistim. Yaklasik 3 ay once 7 yildir calistigim Turkiye Basketbol Federasyonu'ndan istifa ettim cesitli anlasmazliklar nedeniyle. Cocukluk arkadaslarimdan biri ile ortak bir ise girerek kendi isimi kurdum. O isin baslangici, vergi islemleri, sirket acilislari, isin baslarinda ve halen yasanan problemler ve emekleme donemi acikcasi beni daha once yapmaya firsat buldugum bircok seyden alikoydu ve halen de koyuyor. Halen geleneksel tirasa devam ediyorum, bir degisiklik yok ama her hafta birseyler alan benim stoklarim bitmek uzere. Su isleri bir yoluna yordamina koyayim eskisi kadar aktif olabilirim sanirim.
(26/08/2012, Saat: 12:13)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla son zamanlarda foruma aktif olarak katilamadigimin farkindayim ben de. Ancak daha once de yazmistim. Yaklasik 3 ay once 7 yildir calistigim Turkiye Basketbol Federasyonu'ndan istifa ettim cesitli anlasmazliklar nedeniyle. Cocukluk arkadaslarimdan biri ile ortak bir ise girerek kendi isimi kurdum. O isin baslangici, vergi islemleri, sirket acilislari, isin baslarinda ve halen yasanan problemler ve emekleme donemi acikcasi beni daha once yapmaya firsat buldugum bircok seyden alikoydu ve halen de koyuyor. Halen geleneksel tirasa devam ediyorum, bir degisiklik yok ama her hafta birseyler alan benim stoklarim bitmek uzere. Su isleri bir yoluna yordamina koyayim eskisi kadar aktif olabilirim sanirim.

Kolay gelsin, zordur iş kurmak hem de ortak bir iş.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe

Allah yardımcınız olsun.Umarım istediğiniz şekilde her şey yoluna girer.
yok yok buralardayız meraklanma üstad Smile
memleket kurtulana kadar siyah
Dumrul hoca yok hiç?
(30/10/2013, Saat: 16:14)inceptum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dumrul hoca yok hiç?

Memlekette ...
Ona o zaman internet paketli bir akıllı cep telefonu tavsiyesi verelim, gelsin de...Smile
(30/10/2013, Saat: 16:22)inceptum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ona o zaman internet paketli bir akıllı cep telefonu tavsiyesi verelim, gelsin de...Smile

@inceptum hocam bekliyorum tavsiyelerinizi Smile

Herkese merhaba sevgili arkadaşlar.Bir süredir memleketteydim, bulunduğum yerde internete girmek pek mümkün olmuyordu.
Özlemişim forumu ve sizleri, okunacak epey konu birikmiş Smile
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  800'den Fazla İthalat Ürününe Ek Gümrük Vergisi ahbap 8 3,643 21/05/2020, Saat: 00:48
Son Yorum: Erdi
  Avukat üyelerimiz Lord Sparhawk 2 3,089 06/09/2019, Saat: 17:38
Son Yorum: ibrahimbayram
  Aktif Monitör Tavsiyesi theunnamed 13 15,883 11/07/2018, Saat: 03:22
Son Yorum: rewolwer_
  Konut Kredisi - Borçtan daha fazla kredi çekmek ? theunnamed 2 6,734 02/09/2013, Saat: 22:31
Son Yorum: theunnamed
Bug Muaynesi olmayan aracı alırken işlem sırası BigHillMe 10 10,358 27/07/2013, Saat: 03:57
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: