Son zamanlarda fazla aktif olmayan üyelerimiz nerelerde ?
Son zamanlarda fazla aktif olmayan üyelerimiz nerelerde ?
Big Grin
sahsı kanaatım havaların ısınması ve ıslerın yogunlugu olabılır mı acaba? Sahsen ben kendı meslegım ıcabı havaların ısınmasıyla şantiyelerdekı hareketlılıkten oturu pek zaman ayıramıyor ve sehır sehır gezıyorumBig Grin ama fırsat bulunca da daim buradayım
bazı arkadaşların özel durumlarını biliyorum ama birçoğundan ben de habersizim.
Saygılarımla
Arkadaşlar geçen günde zorba dostumuz mesaj atmıştı kayıpsın diye sizede buradan yazayım. Oldukça yoğun bir dönemden geçiyorum dolayısıyla vaktim olmuyor foruma aktif olarak katılmak için ancak konuları takip ediyorum hala.

Hatta yarın yurtdışından gelen bir dostuma 3 adet Crabtree Evelyn sabunu sipariş ettim yani tıraşada devam Smile

Biraz rahatlayınca tekrardan aranıza döneceğim tam anlamıyla.

Saygılar
Big Grin
sahsı kanaatım havaların ısınması ve ıslerın yogunlugu olabılır mı acaba? Sahsen ben kendı meslegım ıcabı havaların ısınmasıyla şantiyelerdekı hareketlılıkten oturu pek zaman ayıramıyor ve sehır sehır gezıyorumBig Grin ama fırsat bulunca da daim buradayım
[/quote]
burakoner arkadaşım özletti kendini uzun zamanlardır sessiz sedasız )
selamlar
Akşam kullandığım bağlantıda sorun olduğu için o vakitlerde pek yokum. Bu sıralar yazmaktan çok okumayı tercih ediyorum galiba Smile
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
(25/08/2012, Saat: 13:59)bossyje Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25/08/2012, Saat: 11:11)burakoner0681 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25/08/2012, Saat: 11:05)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Arkadaşlar,
Son zamanlarda forumda biraz yavaşlama var sanki yada bana mı öyle geliyor ? Forum açılışında kayıt olup sonra ortadan kaybolan arkadaşlarımız nerelerde onları özlediğimizi buradan haykırmak istiyorum .. DH de katılımcıydılar buraya geçtik en başta herşey güzeldi fakat Ej 89 u FS yi alan gitti bir daha gelmedi gibi.. Misal forumda ilk toplu alımı organize eden eggman yok uzun zamandır ?? ilkerxxx, piankhy,muratti, baduruk,ulysse6,bravoecho,laktik,anesthesia,teks55, pshyco,blaster,prometheus ve adı aklıma gelmeyen diğer tüm üyelerimiz neredeler bir yoklama almak istedim .. Neden artık eskisi gibi katılımcı değiller forumda bazı şeyler doyuma mı ulaştı yoksa herkes uzun tatile mi çıktı ?

Hepinize Selamlar.

Big Grin

burakoner arkadaşım özletti kendini uzun zamanlardır sessiz sedasız )
selamlar

selamlar sagılar
hepınızı ozlemıstım
su sıralar ıs yogunlugum bıraz azaldı sayılır
bazen sıteye 1 hafta gırmedıgım oldu ama su aralar yogunluk yok sayılır
umarım herkes ıydırBig Grin
bennerdeyse her gün kontrol ediyorum ama izleyici modundayım Wink
Smile vay be ne forum ama Smile

eskiuye3315 hocam kızma valla kötü bir niyetimiz yok, malum iş güç işte, şehir değişikliği, yeni bir iş ortamı alan derken ancak dengelendi hayatımız.

zaten hemen hergün mesajları toplu şekilde okuyup kendimce yorumlar yapıyorum muhakkak ama bunları paylaşmak konusunda biraz pinti olduğumun da farkındayım, ama bendeki tıraş işi standart hale geldi sanırım, yeni birşeyler denemek ve fikirlerimi sizlerle paylaşmak için hem daha çok vakit, hem daha çok nakit ve hem de hanımdan icazet lazım malum Smile

ama bilin ki takibimdesiniz Tongue
memleket kurtulana kadar siyah
ben taşınıyorum herşeyim kolilerde
göçebelik bitsin yeniden görüşeceğiz Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  800'den Fazla İthalat Ürününe Ek Gümrük Vergisi ahbap 8 3,616 21/05/2020, Saat: 00:48
Son Yorum: Erdi
  Avukat üyelerimiz Lord Sparhawk 2 3,084 06/09/2019, Saat: 17:38
Son Yorum: ibrahimbayram
  Aktif Monitör Tavsiyesi theunnamed 13 15,867 11/07/2018, Saat: 03:22
Son Yorum: rewolwer_
  Konut Kredisi - Borçtan daha fazla kredi çekmek ? theunnamed 2 6,730 02/09/2013, Saat: 22:31
Son Yorum: theunnamed
Bug Muaynesi olmayan aracı alırken işlem sırası BigHillMe 10 10,348 27/07/2013, Saat: 03:57
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: