tıraş fırçası ve makinesi önerisi
selamlar arkadaşlar birkaç aydır geleneksel traş oluyorum. mach 3 lerin pahalılığından dolayı geçtim iyi ki de geçmişim. şimdi bütçe pek yok ama fırça ve tıraş makinesi lazım bendekiler klasik dandik 5-10 tl lik şeyler jilet olarak rapira kullanıyorum ve sabun olarak da klasik arko. bunlardan memnunum
şimdi makine oalrak https://www.razorus.com/pearl-ss-04-tara...inesi-krom
fırça olarak da https://www.razorus.com/razora-at-kili-tiras-fircasi bu işimi görür mü?

24 saatte bir tıraş olduğum için fırçanın kuruması gerek bu durumda sentetik mi alayım? fırçanın sert olmasını istemiyorum elimde çok sert bi fırça var ve rahatsız ediyor cildim hassas sanıırm
tavsiyelerinizi bekliyorum
Hoş geldiniz foruma. Günlük tıraş oluyorsanız kapalı taraklı alet tercih ederseniz daha doğru olur. At kılı fırçadan memnun kalma ihtimaliniz düşük, sentetik fırçaya yönelmeniz daha yerinde olur.
(24/07/2023, Saat: 01:10)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz foruma. Günlük tıraş oluyorsanız kapalı taraklı alet tercih ederseniz daha doğru olur. At kılı fırçadan memnun kalma ihtimaliniz düşük, sentetik fırçaya yönelmeniz daha yerinde olur.

Saol dostum. Şimdi benim gönderdiğim kapalı taraklı değil sanırım? Bu bütçede önerin var mı peki sapı biraz uzun olursa iyi olur.
Fırça olarak da önerini alabilirim toplam ikisi 600 700 civarına gelecek şekilde
Uzun saplı aletleri en alttan tuttutuğunuz takdirde bastırma eğiliminde olmazsınız. Kısa saplılar refleks olarak bastırarak kullanıma neden oluyor. Kapalı taraklı pearl ss-04 ve yaqi sagrada familia sentetik fırça bütçe sınırınıza uygun görünüyor.
(24/07/2023, Saat: 15:52)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzun saplı aletleri en alttan tuttutuğunuz takdirde bastırma eğiliminde olmazsınız. Kısa saplılar refleks olarak bastırarak kullanıma neden oluyor. Kapalı taraklı pearl ss-04 ve yaqi sagrada familia sentetik fırça bütçe sınırınıza uygun görünüyor.

Tamamdır hocam saolun bilgiler için. Ben de uzun istiyordum zaten uzun aldım o nedenle. Fırça da güzel görünüyor bakalım hayırlı olsun ikisini de aldım 700 civarına geldi taksitle
Önemli değil, hayırlı olsun. Keyifle kullanın.
(24/07/2023, Saat: 21:12)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Önemli değil, hayırlı olsun. Keyifle kullanın.

hocam birkaç defa kullandım baya ağır ve hantal geldi kullanışsız geldi bu büyük olduğu iççin mi acaba? bunun küçük boyutlusunu alsam daha mı hafiftir. eski yuma küçük bıçağıma geri döndüm şe an
Kısa saplı pearl daha hafiftir doğru ama kısa oluşuna rağmen ağırlık dengesinden dolayı yumaya göre yine ağır hissedeceksiniz. Ağırlık olarak yuma alışkanlığınızdan vaz geçmek zorundasınız çünkü iyi tıraş aletlerinde o kadar hafif alet bulmanız mümkün değil.
(29/07/2023, Saat: 10:45)f02561 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam birkaç defa kullandım baya ağır ve hantal geldi kullanışsız geldi bu büyük olduğu iççin mi acaba? bunun küçük boyutlusunu alsam daha mı hafiftir. eski yuma küçük bıçağıma geri döndüm şe an

anladım hocam küçük olanını da sipariş verdim bakalım en kötü buna alışırım alışamazsam da koleksiyon olarka durmuş olur gayet uygun zaten fiyatı 300 e geldi. başka sitelerde 400 lere satılıyor razorus uygun fiyatlıymış bulunsun kenarda en kötü
İkinci defa almışken açık taraklı alsaymışsınız keşke. Kafaları değiştirerek kullanır en azından açık taraklıyı da deneyimlemiş olurdunuz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yaqi Şarabi 28 mm Tuxedo Sentetik Tıraş Fırçası Alkali 1 50 Dün, Saat: 09:48
Son Yorum: sfenks
Thumbs Down Temizel yeni günlük tıraş için basmalı sentetik fırça Eyup 3 1,298 29/11/2023, Saat: 14:08
Son Yorum: Zireæl47
  İki tıraş fırçası arasında karar veremedim Mertecevit 7 1,547 22/04/2023, Saat: 19:34
Son Yorum: Mertecevit
  Wilkinson Sword Tıraş Fırçası 47 TL tilki_92 18 6,534 23/02/2023, Saat: 16:07
Son Yorum: anlatıcı
  Zaza 150 Tıraş Fırçası implicit 1 1,759 29/12/2022, Saat: 20:24
Son Yorum: implicit
Photo Dededen Kalma Tıraş Fırçaları appashave 0 1,576 15/12/2022, Saat: 18:05
Son Yorum: appashave
  Simpson Synthetic Tıraş Fırçası CK89 6 4,443 14/06/2022, Saat: 15:57
Son Yorum: Conte
  Türkiye içi semogue hariç at kılı tıraş fırçası satan yer Papa_Khan 2 1,906 22/05/2022, Saat: 10:20
Son Yorum: Papa_Khan
  rossmann isana man premium sentetik tıraş fırçası m y r 49 56,422 14/02/2022, Saat: 19:48
Son Yorum: sfenks
  Frank Shaving G4 Sentetik Tıraş Fırçası MetsGo 162 72,640 01/12/2021, Saat: 19:15
Son Yorum: Oldman

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: