Pratik marka jilet tutucu
Arkadaşlar memleketteki 1 milyoncuları gezerken rast geldiğim Pratik marka jilet tutucuyu tanıtmak istiyorum. Arama sonucu sitede bulamadım inşallah daha önce konusu geçmemiştir.
Alete jilet üstten açılan kapak sayesinde konuluyor. Tarz olarak open comp bir alet ve süper yakınlıkta bir tıraş veriyor. İlk başlarda tedirgin oluyor insan , ha daldı ha dalacak diye fakat sonradan bunun yersiz olduğunu anlıyorsunuz.
Bu yakınlıkta, bu konforda bu kadar tahrişsiz bir tıraş benim için mükemmel bir deneyim oldu.

Denk gelirse mutlaka deneyin. VE aklıma şöyle kaliteli bir open comp nasıl bir tıraş verir diye kötü kötü düşüncelerde sokmadı değil .Big Grin

Saygılar
IMG_0693.jpg
IMG_0697.jpg
IMG_0698.jpg

IMG_0699.jpg

IMG_0700.jpg
IMG_0702.jpg
Cok guzel duruyor ama fs ile ej nin yaninda siritiyor Smile ej nin kalitesi akiyorken yanindaki plastik yanlislikla fotograf karesine girmis gibi Smile
açık açık muhteşem görünüyor diyebilirim
umarım biryerlerde karşıma çıkar
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Çok güzel görünüyor. Bunu model olarak kullanıp metalini üretmek hayali canlandı gözümde.Denk gelirse bi kutu alırım herhalde.

Bende 11C var, aşırı agresif olmasa da ben çok memnunum.
McOrco bize bundan yaptır, "GELTİR" marka. 5 liradan satarsın. Foruma maddi destek olur.
Big Grin
Hemşerim Memleket Nire?

“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Mühle R41 terk Tongue
Katılma tarihi: 2011
Mancho napçan buna kartuş takılmaz. Big Grin
(16/08/2012, Saat: 23:28)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mühle R41 terk Tongue

Benim aklima gillette aristocrat open comb gelmisti Smile R41 artik kendine has open comb Smile disleri telli bir open comb Big Grin
(16/08/2012, Saat: 23:29)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mancho napçan buna kartuş takılmaz. Big Grin

İnsanın başına ne gelirse meraktan geliyor. Ben de merak ettim Big Grin
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rapid Jilet Taşıyıcı Alopesi 29 52,366 25/07/2022, Saat: 01:20
Son Yorum: ArdaSeremet
  nerox jilet taşıyıcı fidelio1969 21 30,411 06/10/2018, Saat: 15:27
Son Yorum: FearOfATG
  Permatik Kullan at ile Perma-sharp aynı jilet mi wesleyphx 0 3,882 14/07/2015, Saat: 18:35
Son Yorum: wesleyphx

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: