Crystal
(12/11/2011, Saat: 03:53)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bu paketle başlıktakı paket arasında bir fark varmı , aynı ürünlermi ikiside ? 100 lük sipariş vermeyi düşünyorumda Big Grin

RB-CRY-001.jpg

Aynı, güncel paketler bu şekilde.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Şimdi hangisi yeni bumu Crystal%20Blades%20Thumbnail.jpg

Yoksa bu kırmızı paketmi RB-CRY-001.jpg

İsrail'de yaşayan bir arkadaşıma söyledim bakalım ne kadarmış orada umarım bulur Big Grin
painkhy nin denemek için gönderdiği jileti, karabuluttan aldığım fatip ile denedim. iki öğeyi de ilk defa kullanmam diğer jiletlerle kıyaslama açısından bir dejavantaj oluştursa da ben de oluşan hissiyat permaya üstünlük kuramayan bir jilet daha oldu. evet kaliteli ve güzel bir jilet, bence perma kadar keskin değil konfor açısından da yine perma nın altında bence. tabi birkaç kez daha kullanmam şart karar vermem için
bugün EJ89 ile crystal kullandım ve tahriş açısından çok beğendiğimi söylemeliyim.
gerçekten konforlu bir jilet.
sanki keserken zorlanıyormuş gibi bir his oluyor (çekme yolma değil, daha başka) ama çatır çatır da kesiyor.
artık teknik de yavaş yavaş oturduğundan oldukça rahat bir tıraş elde ettim. sinek kaydı oldu.
Crystal gerçekten günlük kullanım için çok iyi bir jilet. Fiyatı da oldukça uygun. Çok konforlu ve tahrişsiz bir tıraş veriyor. Belki çok keskin değil ama 2 ya da 3 perde ile pürüzsüz ve sinekkaydı bir tıraş elde etmek mümkün. Ben ilk bu işe başladığımda 100 tane almıştım. Eşe dosta da kullanmaları için verdikten sonra halen elimde 3 tam kutu var. 3-4 tıraş çıkarmak mümkün. En azından benim sakalım için. Tek sıkıntısı kimilerini İsrail yapımı olmasının rahatsız edebilecek olması. Yoksa bulunabilirliği, tıraş konforu, fiyatı gayet uygun bir jilet. Günlük kullandığım (bu aralar Bolzano kullanıyorum ama neyse) jiletlerden biri. Bence ortalama birisi için oldukça yeterli bir jilet.
Büyük ihtimal 100lü siparişini yakında gerçekleştireceğim Big Grin En ucuz kim satıyor arkadaşlar ?
(21/12/2011, Saat: 20:51)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Büyük ihtimal 100lü siparişini yakında gerçekleştireceğim Big Grin En ucuz kim satıyor arkadaşlar ?

Ne kadar oluş fiyatı? Baktınız mı hiç? Ben aldığımda 100 tanesi 14-15 dolar gibi bir şeydi. Pişman olmazsınız diye tahmin ediyorum.
Connaught Shavingte 10+1=11 pound.

Ebayde wrxrider02 15.25 dolara satıyor.Ebay daha ucuz.

15.25 dolarda yuvarlak 30 lira yapıyor.Kalan birkaç taneyide iyice deneyeyim de siparişi vereyim artık Big Grin
ben pek sevmedim ilk tirasta dahi yeterince keskin gelmiyor bu jilet bana. derbyden azicik daha kotu gibi.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: