Crystal
ben yumada kullanıyorum bu jileti gayet iyi Smile
de89 makine ile tıraş oldum kendisi ile keskinliği orta konfor orta oldu bende sanki biraz sakalı çekiştiriyor gibiydi
Türkiye satışına ilk geldiğinde 10 kutu alıp ne de olsa artık var diye stoklama yapmamıştım. Yorumları okuduğumdaki kalite düşüşü gerçekten üzdü şu an beni.
Ben de DE89 ile kullanıyorum bu jileti ama beklentimi karşılamadı. Yeşil astra, bic ve perma gibi jiletleri daha başarılı buluyorum.
Thumbs Up 
(30/04/2020, Saat: 22:40)Ado - fb Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben yumada kullanıyorum bu jileti gayet iyi Smile

Dediğiniz gibi yuma da iyi iş çıkarıyor.
8-9 yıl önce aldığım kutular da gayet konforlu, ortanın bir tık üstünde keskin iyi bir jilet idi. Günlük kullanıma uygundu. Ama son yorumlara bakınca işin rengi değişmiş.
ben bu jileti 2 ayarlı 1 baili ile 1 yuma ile kalemtıraş ile cetvelle masa ile fincan ile kombine ettim Smile ama nafile
(12/06/2020, Saat: 10:19)Ali Desidero Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben bu jileti 2 ayarlı  1 baili ile 1 yuma ile kalemtıraş ile cetvelle masa ile fincan ile kombine ettim Smile ama nafile

Smile  Smile  Smile
çok güzel yorum komşum.
Aynı şekilde : '' ne yapsam olmuyor'' dediğim bir jilet.
(12/06/2020, Saat: 10:07)smltrpn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 8-9 yıl önce aldığım kutular da gayet konforlu, ortanın bir tık üstünde keskin iyi bir jilet idi. Günlük kullanıma uygundu. Ama son yorumlara bakınca işin rengi değişmiş.

Ayni durum bende de var hocam lakin yeni uretim denemedim, anladigim kadsriyla yenilerde kotuye gidis var.
Hala eski lotlarini begenerek kullaniyorum.
(12/06/2020, Saat: 11:43)dbkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smile  Smile  Smile
çok güzel yorum komşum.
Aynı şekilde : '' ne yapsam olmuyor'' dediğim bir jilet.

sağol komşum

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: