konulara yorumlar :)
#11
estafurullah, kimse sebep değil bu konuyu açmama Blush biz birbirimizi biliyoruz da, ihtilaf dostumuzun dediği gibi, acaba istemeyen var mıdır diye merak ettim. var da buraya yazarsa, onun sorduğu sorulara bundan böyle cevaptan başkabirşey yazmayayım diye düşünmüştüm, ama yine bizbizeyiz Smile demek ki rahatsız olan yok. neyse bir bekleyelim de bakalım belki sonradan görenler olabilir.

bu arada hakikaten 500 mesaj pek iyi oldu, 50 tane yetmiyor, silmek için mesajları tek tek açıp bakıyordum kutu dolunca. bu da bir nevi sohbet penceresi gibi Smile teknik olayları bilemiyoruz elbette ne, nasıl olur? Angel

mcorco, çözüm ancak Maazallah üyelerin arası açılır da birbirine soğuk ve samimiyetsiz mesajlar yazarsa, ya da soru cevap şekline dönerse olur gibi geliyor bana. öyle bir forumda da herhangi birimiz bulunur mu bilemiyorum? suç sizin, böyle düzeyli bir forum açarsanız, sohbet muhabbet gırla gider elbette Smile iyi ki düşünüp te böyle bir girişimde bulunmuşsunuz.

selamlar.
Cevapla
#12
butun mesajlari okuyup forumu ezbere ne nerde bildigimiz icin problem yok.
diger yandan forumu ansiklopedi olarak kullanmamaliyiz da.
ama yeni gelen arkadaslarimiz aradigini bulmakta zorlanirsa zaten seve seve cevap yazip bilgilerimizi paylasiriz.
Cevapla
#13
benden yana sıkıntı yok. benim açtığım başşlıklarda istediğiniz muhabbeti yapabilirsiniz. Big Grin
Cevapla
#14
Smile yapıyoruz da, bizce problem olmuyor, soru acilse bile söyleyecek yüzümüz oluyor birbirimize Smile aramızda karşılıklı olarak birşeye alınmıyoruz genel olarak.

linguist dostum, bahsettiğim o değil. haklısınız söylediğinizde, lakin benim dediğim yeni gelenler hoşlanmıyorsa, istemeden kırabileceğimizi düşünmemden kaynaklanıyor. yoksa seve seve hepimiz yardımcıyız elbette.

selamlar.(13/08/2012, Saat: 19:41)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: benden yana sıkıntı yok. benim açtığım başşlıklarda istediğiniz muhabbeti yapabilirsiniz. Big Grin
Cevapla
#15
Forumdaki dostlarımın bu beyefendi tarzları çok hoşuma gidiyor ya Big Grin
Beni aslında buraya bağlayan biraz da sizler oldunuz.

Sözüm yenilere, siz de katılın artık aramıza, yazmaktan çekinmeyin Smile
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Cevapla
#16
Ben bu konuya kısmen çözüm olabilecek serbest kürsü diye bi başlık açtım ama pek tutmadı sanki. Forum daha da kalabalıklaşınca adminler gerekli müdahaleden çekinmeyecektir. Ama şimdiki durumu işin aslı ben de çok samimi buluyorum. Daldan dala atlayaraktan bi bakmışız bambaşka yerlerdeyiz.
Cevapla
#17
açılan konu dışına çıkmamakta büyük yarar var. daldan dala atlamamız, karmaşaya neden olabiliyor. bazı güzel yorumlar öyle olmadık yerlere sıkışıyor, ara ki bulasın. buna en iyi çözüm bence de ''chat''. yanlış anlamayın lütfen, bu konu dağıtma sorununa ben de dahilim. bu yüzden sık sık kendimi dürtüyorum Smile
Cevapla
#18
kaçtane forumda üyeligim vardır bilmiyorum ama burda sanki hepimiz dizlerimiz karşılıklı oturuyormuşuz gibi sohbet ediyoruz hissi veriyor. Hele bide bilgisayar masasının önüne çayım geldiginde ..
Katılma tarihi: 2011
Cevapla
#19
forumumun şu anki halini seviyorum.

(önceki halini de sevmiştim.)
memleket kurtulana kadar siyah
Cevapla
#20
Bu foruma katıldığımda endişelerim vardı. Otomobil forumlarında cok rastlanan densizin biri çıkar saçma sapan aşağılayıcı laflar eder sinirinizi bozar.

Ama gördüm ki burası cidden bir gentlemen's club ve hep öyle kalmalı. Seviyeyi düşüren barınamamalı burada.

Konulara bağlantısız lafın uzayıp gitmesi beni hiç rahatsız etmiyor

sabun fırça jilet muhabbeti gercekten cok hoş.

Bir de ben burada bütün günlük sıkıntılarımı atıyorum

sanki yıllarca birlikte olduğum dostların arasındayım gibi hissediyorum

hepiniz sağ olun var olun

Sevgiler

Martin Amca
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi