Motosikletler
(29/07/2013, Saat: 19:02)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29/07/2013, Saat: 18:55)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29/07/2013, Saat: 18:47)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bu canavarların yanına sadece motosiklet fuarlarında yaklaşabiliyorum Smile

Bizimkisi de iş icabı be hocam..

Vay be bulamadık şöyle bir iş Smile

Adam polis şşşşşTongueTongue
Tuğrul Hocam'ın elimde şimdi,Kai ve Feather var.
Motor daha tehlikesiz duruyor usturaların yanında Big Grin

(29/07/2013, Saat: 18:49)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29/07/2013, Saat: 17:20)tugruldogan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1991 yilinda turuncdan marmarise giderken,bir virajda ustume gelen aracdan kacmaya calisirken dusdukten ve kaskli olmama ragmen yuzumun sol tarafinda derin bir yirtik,sol gozumun kenarindan bir parca kaybi,sol ust biyik bolgesinde bir delik,burunda kirik,3 gun isiga git gel ile yirttiktan sonra ne zaman motor gorsem butun tuylerim diken diken olur.
Seviyor muyum? Deliler gibi hem de...
Ama bu trafikteki bu suruculerle ayni yola bir daha motor ustundeyken cikmam.

Tuğrul hocam kaskınız full face'miydi yoksa çene açılabilirmi yada yarım kaskmı ?
(29/07/2013, Saat: 19:03)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29/07/2013, Saat: 18:47)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bu canavarların yanına sadece motosiklet fuarlarında yaklaşabiliyorum Smile

Hocam hiç aklıma gelmedi ya, 10 dakikadır düşünüyorum BMW 1200 GS kullanacak ne iş olabilir diye Smile ama konu başında 1200gs sahibi olduğunu açıklamış Zorba hocam.
Ayrıca Polisler 1200GS kullanmadı diye biliyorum yada yanlış hatırlıyor olabilirim.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

(29/07/2013, Saat: 19:09)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29/07/2013, Saat: 19:03)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Hocam hiç aklıma gelmedi ya, 10 dakikadır düşünüyorum BMW 1200 GS kullanacak ne iş olabilir diye Smile ama konu başında 1200gs sahibi olduğunu açıklamış Zorba hocam.
Ayrıca Polisler 1200GS kullanmadı diye biliyorum yada yanlış hatırlıyor olabilirim.

http://www.motosiklet.net/forum/moto-soh...iledi.html
Beşiktaş grubu sanırım Smile
Hüsrana uğradım, bir gün Zorba üstadın 1200 GS'i bir tur kullanabilirmiyim diye düşünüyordum oysaki Tongue
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

(29/07/2013, Saat: 19:20)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hüsrana uğradım, bir gün Zorba üstadın 1200 GS'i bir tur kullanabilirmiyim diye düşünüyordum oysaki Tongue

Ya zorba komşu polis değildir belki adamı yunus yaptım çıktım. Big GrinBig GrinTongue

Pizza filan dağıtıyodur belki Big GrinBig GrinTongue bu komikti kabul et Big GrinBig Grin
Evet yunuslarda çalışıyorum teşekkürler mornetto. (İstifa edeceğinden dolayı tazminatı biriktiren bir yunus, motosikletlerinden ayrılacak bir adam Sad) Aslında başlığa bakınca gerçekten sahip olduğum motosikletleri yazmışım gibi olmuş kendimi ifşa etmek istemediğimden böyle yazmış olabilirim. Başlıktaki motosikletlerin hepsi daire başkanlığının zamanında bize aldığı motosikletler. İlden ile değişiklik gösterse de 1993'ten beri en fazla r80 ve 1200 GS tuttu.(@Delidumrul GS'e bindik yani) Şimdi Ankara ve İstanbul'da boy göstermeye başladı yeni yeni belki görmüşsünüzdür Honda Crosstourer'ın ihalesini yaptı asayiş dairesi. Yeni motorlar Crosstourer. Ankaradayken Crossrunnerla beraber denememiz ve fikir beyan etmemiz istenmişti crosstourer bize gerçekten uygun.

LHF.jpg
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
(29/07/2013, Saat: 19:44)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet yunuslarda çalışıyorum teşekkürler mornetto. (İstifa edeceğinden dolayı tazminatı biriktiren bir yunus, motosikletlerinden ayrılacak bir adam Sad) Aslında başlığa bakınca gerçekten sahip olduğum motosikletleri yazmışım gibi olmuş kendimi ifşa etmek istemediğimden böyle yazmış olabilirim. Başlıktaki motosikletlerin hepsi daire başkanlığının zamanında bize aldığı motosikletler. İlden ile değişiklik gösterse de 1993'ten beri en fazla r80 ve 1200 GS tuttu.(@Delidumrul GS'e bindik yani) Şimdi Ankara ve İstanbul'da boy göstermeye başladı yeni yeni belki görmüşsünüzdür Honda Crosstourer'ın ihalesini yaptı asayiş dairesi. Yeni motorlar Crosstourer. Ankaradayken Crossrunnerla beraber denememiz ve fikir beyan etmemiz istenmişti crosstourer bize gerçekten uygun.

LHF.jpg

Biliyordum, Pizza dağıtmadığını biliyordum Big GrinBig GrinTongueTongue
Üstad motorlar harika gerçekten.

meslek açığa çıktı özür Sad

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: