Motosikletler
@dikdik_s reyizim tekerine taş değmesin, ufak mufak bu aralarda böyle takıl canım hep isyan hep isyan, darlayıp durma kendinide bizide Big Grin
Motosikletlere ilgisi olanlar, daha kesfetmediyseniz "FortNine" isimli kanadalı genclerin incelemeleri harika. Herbir inceleme farklı konsept ve seneryo ile yapılmıs ozgun isler. Tavsiye olunur.

Tişikkirlir Sipirmin.
Motul u sevdiyseniz, Putoline a bayılacaksınız. Yagından temizleyicilerine muhtesem urunler.

11m8hf5.jpg

Edit: Daha dun paylasmıstım, bugun ithalatcısının kapıya kilit vurdugunu ogrendim uzuldum. Guzel urunlerdi, umarım tekrar gelir.
Tişikkirlir Sipirmin.
Bu da benimkisi  Cool

pnVhtnZbj

pmFrmXl6j
Bir zamanlar Çekoslavak malı Jawa motosikletler vardı. Hipnotize edici bir egzoz sesi vardı. Motoru çalıştırıp dakikalarca bu sesi dinlerlerdi. Taş gibiydiler, Anadolu'da köylerde hemen herkes de vardı bunlardan. Tek silindirliydi. Sonra yavaş yavaş kayboldular. Bazen memlekette halen görüyorum tek tük. Şimdilerde alıp restore edip iyi fiyata satıyorlar. Ayrı bir hayran kitlesine sahip, hastaları çok.
(17/02/2020, Saat: 19:10)ENDER3470 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir zamanlar Çekoslavak malı Jawa motosikletler vardı. Hipnotize edici bir egzoz sesi vardı. Motoru çalıştırıp dakikalarca bu sesi dinlerlerdi. Taş gibiydiler, Anadolu'da köylerde hemen herkes de vardı bunlardan. Tek silindirliydi. Sonra yavaş yavaş kayboldular. Bazen memlekette halen görüyorum tek tük. Şimdilerde alıp restore edip iyi fiyata satıyorlar. Ayrı bir hayran kitlesine sahip, hastaları çok.

Komşum daha sonraları çift silindirli olanları da çıktı piyasaya. 350z ler değil aynı cz Jawa larin büyük motorlusu. Biz de de vardı. 67 model. Küçükken 5. Kattan babamın geldiğini anlar kapıya koşardım Smile
(17/02/2020, Saat: 19:14)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum daha sonraları çift silindirli olanları da çıktı piyasaya. 350z ler değil aynı cz Jawa larin büyük motorlusu. Biz de de vardı. 67 model. Küçükken 5. Kattan babamın geldiğini anlar kapıya koşardım Smile

Çift silindirli olanları da biliyorum komşum, hatta sonra ona rakip MZ falan vardı. Ama efsane olan tek silindirli kırmızı Jawa'dır. Sesi 100 metreden duyulurdu namussuzunSmile))
Tekerinize taş değmesin
Tıraş aleti  
(17/02/2020, Saat: 18:57)Fenotip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu da benimkisi  Cool

Xmax 250 mi?
(17/02/2020, Saat: 19:18)ENDER3470 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çift silindirli olanları da biliyorum komşum, hatta sonra ona rakip MZ falan vardı. Ama efsane olan tek silindirli kırmızı Jawa'dır. Sesi 100 metreden duyulurdu namussuzunSmile))

Mz 301 imiz de vardı. 2 zamanlı tin tin vuran sesi de güzeldir.

(17/02/2020, Saat: 19:26)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Xmax 250 mi?

Nmax olmalı komşum bu. Xmaxlar daha kalipli

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: