Tarko lionesse 6015
Herkese merhaba geleneksel tıraşa yeni başladım ucuz bir başlangıç yapmak istedim hayvan kılı fırça kullanmak istemediğim için sentetik fırça aldım satıcı barber marka sentetik fırça verdi ilk kullanımda fırçanın aşırı sert olduğunu fark ettim yüzümü kazıyor gibi oluyor canımı acıttı. Dün markete gittiğimde lionesse 6015 fırçayı gördüm elime aldığımda yumuşak bir hissiyata sahipti almak istedim üzerine baktım üretildiği materyal yazılmamıştı internetten de araştırdım bulamadım bilen varsa bu fırça sentetik mi domuz kılımı öğrenmek istiyorum. Teşekkür ederim

Ürün linki: https://www.kuafordepo.com/lionesse-tras-fircasi-6015
Firmaya mail atmıştım cevap geldi sentetikmiş arkadaşlar
Merhaba Hoş geldiniz Smile
Resime göre domuz kıllarına benziyor. Birkaç kullanmadan sonra kılların uçları çatallanıyorsa domuz kılıdır.
Merhaba hoşgeldiniz,

Bu sap ve üretim Teknik Fırça firmasının 236 ve 338 modellerine benziyor. Bu bahsettiklerim domuz kılı fırça olduğu için sizin tercihinize uymaz. Buna karşın yerli üretim sentetik kıllar yerine yabancı markaların sentetik fırçalarını tercih etmenizi önerebilirim. Bu konuda Razorus ve İmpa Ticaret'e bakabilirsiniz.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Bence direkt sentetik. Domuz kılına hiç benzemiyor. Bir ara BİM'in Marmara markası olarak sattığı fırçalara benziyor.

...
Fırça tamamen sentetik. Üretici Teknik fırça. Yani Jaguar. Boşuna ne paranızı, ne de vaktinizi israf etmeyin bu fırça için.
Cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar rossmann da gördüğüm insana men sentetik fırçayı aldım gayet yumuşak güzel bir kullanımı var

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tarko Tıraş Fırçası 31052 flame2013 7 12,292 22/06/2013, Saat: 13:41
Son Yorum: theunnamed
  Tarko Tıraş Fırçası 10051 flame2013 2 6,708 08/05/2013, Saat: 10:10
Son Yorum: flame2013

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: