Megress Vs. Orcogress
(11/08/2012, Saat: 10:35)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: plastik kısım sökülünce her halülkarda güzel duruyor. Aslında ben daha kısa bir çevirme sapı tercih ederdim böyle bir modifikasyona girseydim. Ama tabii ki elde ne varsa onu değerlendirmek lazım. Smile
Saygılar

hocam torna imkanım olsa sıfırdan sap hatta kafa imal ederdim
ama eldeki imkanlarla bukadar ancak Blush

bunada şukur muazzam bir sonuç ortaya çıktı zevkle kullanıyorum
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
jilet tutma ve kaplama döküm hataları ne oldu Smile

(12/08/2012, Saat: 13:53)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11/08/2012, Saat: 10:35)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: plastik kısım sökülünce her halülkarda güzel duruyor. Aslında ben daha kısa bir çevirme sapı tercih ederdim böyle bir modifikasyona girseydim. Ama tabii ki elde ne varsa onu değerlendirmek lazım. Smile
Saygılar

hocam torna imkanım olsa sıfırdan sap hatta kafa imal ederdim
ama eldeki imkanlarla bukadar ancak Blush

bunada şukur muazzam bir sonuç ortaya çıktı zevkle kullanıyorum
dokum hataları saptakı plastıkdeydı

onu duzelteyım derken maket bıcagıyla
baktum soyuluyo
guzel guzel devam edıp hepsını soyayım dedım Smile

sonuc bu ben gayet memnun kaldım

cesaret edıp baska yapanlarda olursa cok sevınırım
dokumanın ve bır aletı rıske etmemın ıse yaramıs olmasına Smile
yok dostum ben beğenmedim demedim. zevk meselesi. ben biraz kısa saplı makineleri beğeniyorum, ondan. güle güle kullan.
(12/08/2012, Saat: 16:25)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yok dostum ben beğenmedim demedim. zevk meselesi. ben biraz kısa saplı makineleri beğeniyorum, ondan. güle güle kullan.

dokumanda yazdıgım
gosterdıgım yerden
degıl daha asagısından kesmeye bakar Smile
Hayırlı olsun mükemmel çalışma. Devamını bekleriz.
bugun yıne kullandım oldukca memnunum
omurluk iş oldu Smile
Big Roc dan çıkan parçayı neden kullanmadınız? Oraya uymadı mı? Bunu bende düşünmüştüm ama uygulamaya önce siz geçirmişsiniz tebrikler. Ben progress'ım gelince bende ya Big Roc ya Ming Shi parçasını aynen böyle takacağım. Yada belki başka bir şey uydururum oraya. Aslında ben siyah bir şey uydurmak istiyorum. Farklı bir estetik güzellik yaratır bence. Ama bulamazsam Big Roc yada Ming Shi takılacağım sizin gibi. Smile Resimleri de yollarım yapınca.
ikiside uymuyor uydurmanız lazım
fakat bigrocdan çıkan parça paslanabilecek bir parça
ming shi aleminyum ustü krom kaplama paslanması imkansız

uzun ömürlü olması açısından onu seçtim
Anladım Hocam. Peki Progress'ı agresiflik açısından modifiye etmek mümkün müdür? Yani Ayar yükseltilebilir mi? Örneğin 5 üzeri ayarlara çıkmanın bir yolu var mıdır? Sanırım Futur'da bir şekilde bu mümkün olabiliyordu ama futur zaten yeterince agresif olduğundan araştırmadım. Yani aletin standart ayarlarından yukarı çıkılabiliyor deniyordu Futur için. Progress'da da olabiliyorsa nasıl yapılıyor? Bilginiz var mı?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: