Megress Vs. Orcogress
(10/08/2019, Saat: 14:40)Dumanus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sari knob bir sure sonra sorun mu çıkarıyor, yoksa keyfe keder bir degisim mi bu komsum?

Sert zemine kaza sonucu, sarı knob tarafı carpacak sekilde dusurmediginiz surece pek bir sorun yasamazsınız. Kendi halinde klasik gorunumu vardır o sarı ucun. Ama ornek konuda DIY olarak yapılmıs oldugu gibi, farklı goruntu arayanlar icin Mergress veya Digress markaları gibi ustunde oynanmıs ucu vs. degistirilmis progresslerde vardır.
Progress candır, her sekli guzeldir komsum.
Tişikkirlir Sipirmin.
(10/08/2019, Saat: 21:57)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sert zemine kaza sonucu, sarı knob tarafı carpacak sekilde dusurmediginiz surece pek bir sorun yasamazsınız. Kendi halinde klasik gorunumu vardır o sarı ucun. Ama ornek konuda DIY olarak yapılmıs oldugu gibi, farklı goruntu arayanlar icin Mergress veya Digress markaları gibi ustunde oynanmıs ucu vs. degistirilmis progresslerde vardır.
Progress candır, her sekli guzeldir komsum.

Üstadım bir aksilik olmaz ise progress im yolda ve konusunu okumaya başladım. Benim huyum bu. Merak ettiğim edindiğim her ürünün konusunu baştan okurum. Sizin de defalarca progress candır dediğinizi okumuştum Smile bu başlığı da o konu içinde görüp hortlattim Smile
Simdiden hayırlı olsun baba, memnun kalıp tecrubelerini paylasman dilegiyle. Zevkli tırasların olsun.
Tişikkirlir Sipirmin.
(10/08/2019, Saat: 22:16)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım bir aksilik olmaz ise progress im yolda ve konusunu okumaya başladım. Benim huyum bu. Merak ettiğim edindiğim her ürünün konusunu baştan okurum. Sizin de defalarca progress candır dediğinizi okumuştum Smile bu başlığı da o konu içinde görüp hortlattim Smile

Komşum yeni gelicek ürününüz hayırlı olsun. Ben 2 aydır kısa sap progress kullanıyorum. Özellikle perdeler arası olsun, yanak boyun çene bölgeleri olsum farklı ayarlarla daha stabil bir tıraş sağladığı için çok severek kullanıyorm. Ama ayar topuzununda 3ü geçince iyiden iyiye jileti hissediyorum, alet oldukça agresifleşmeye başlıyor. İnsallah sizde seversiniz. Progress kullandığımdan beri elim R89a gitmediği gibi merak ettiğim merkür 37c slant almamıda engelledi.

Sarı knob içinse bana hoş geliyor, eski tarihi bir değer katıyor bence tabi zevkler ve renkler tartışılmaz.
(10/08/2019, Saat: 22:23)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Simdiden hayırlı olsun baba, memnun kalıp tecrubelerini paylasman dilegiyle. Zevkli tırasların olsun.

Teşekkür ederim üstadım inşallah
(10/08/2019, Saat: 22:29)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum yeni gelicek ürününüz hayırlı olsun. Ben 2 aydır kısa sap progress kullanıyorum. Özellikle perdeler arası olsun, yanak boyun çene bölgeleri olsum farklı ayarlarla daha stabil bir tıraş sağladığı için çok severek kullanıyorm. Ama ayar topuzununda 3ü geçince iyiden iyiye jileti hissediyorum, alet oldukça agresifleşmeye başlıyor. İnsallah sizde seversiniz. Progress kullandığımdan beri elim R89a gitmediği gibi merak ettiğim merkür 37c slant almamıda engelledi.

Sarı knob içinse bana hoş geliyor, eski tarihi bir değer katıyor bence tabi zevkler ve renkler tartışılmaz.

Sari knobtan yana bir şikayetim yok aslında Komşum ama büyük paralar harcamadan el emeğiyle böyle bir dönüşümün mümkün olmasi hoşuma gitti. İyi dileğiniz için teşekkür ederim. Bakalım inşallah anlaşırız geçen yıl r41 aldığım için son anda vazgeçtiğim bir yil sonra nasip olup elime geçen değerli bir ürün Smile
Ayarlı makinenin en güzel yanı da dediğiniz gibi farklı bölgeler ve uzunlukları için harika tercih oluyorlar

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: