Frank Shaving Finest Badger Hair Shaving Brush Chubby 26mm
(10/08/2012, Saat: 12:22)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: iyi günlerde kullanın üstadım
artık bu fırçayı siz yorumlarsınız
ileride extra silvertip almak dileğiyle

Sagolun tekrar tekrar tesekkur ederim sayenizde aldim

Fircayi sizin yorumlamaniz daha iyi olur ben porsuk konusuda cok yeniyim sadece hayranlikla bakiyorum Smile sizde lijun de fs24 de olmasiyla bu modele daha objektik olursunuz yoksa ben zaten baska finest almayin diyecek kadar hayranlikla bakiyorum fircaya Smile

En guzel fircalarda gorusmek uzere hocam
Sagolun
Güle güle kullan emir, güzel fırçalar.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(10/08/2012, Saat: 12:41)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullan emir, güzel fırçalar.

Tesekkur ederim hocam gidip gidip elime aliyorum fircayi Smile ileride bir kac firca daha denedigimde ne olur ne olmaz diye bir tane daha alabilirim gercekten cok cok guzel bir firca domuz ile fark bariz bir sekilde varmis
eskiuye3315 hep offline şu günlerde ondan hayır dua almak lazımdı fırçalar için
forumda adet olsun breakin den önce eskiuye3315 fırçaya hayır dua etsin
eskiuye3315 varken fırça yorumu bize düşmez o nun da bir kaç (bin) fırçası var
Allah razı olsun.. Ben de sizleri Smile
(10/08/2012, Saat: 13:44)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın fırçalarınızı . Cenab-Allah sizlere daha güzel fırçalar kullanmayıda nasib etsin inşallah.
Hepinizi seviyorum güzel insanlar.

Selamlar & Saygılar.

Fircalarin vaftiz babasi Smile

Tesekkurler hocam
FS ebayde silvertip demis ama bazilarina %100 silvertip demis. fark var mi acaba. insanin aklina otekiler %100 degil mi diye soru takiliyor.
siler a yakın kıllara silver karıştırıyor olabilir
yada reklam maksatlı
fs in aynı model fırçaları farklı gelebiliyor
renk
açık renk kıl sayısı Smile
knot çapı

hem elişi hemde daha fazla fırça yapma gayreti farkları ortaya çıkarabilir
İhtilaf hocam yorumunu yap dedi suana kadar gozlemlerimi yazayim Smile

Omega domuzlari cok begeniyorken her domuzseverin elinin altinda olmasi gereken Semogue 1305e sahip olduktan sonra domuzun neler yapabildigine sahit oldum ve son gunlerde semogue ile tiras oncesi suda bekleterek cok guzel performans aliyordum. Henuz bir kac tiras boyle olmusken FS chubby geldi ve porsuk neymis gormus bulundum Smile ilk porsuk fircam yanlis hatirlamiyorsam rossmann'dan isana olmali. Rossmannda iki farkli firca ar biri cerrus biri isana ikisinin uzeride aciklamalarda farkli ibareler var. Bendeki isana, ireme gore ustundu ancak o siralarda elimde omega fircalarim oldugu icin omegalardan iyidegildi ve cok kullanamadan kutusuna geri koymustum. İrem ise kutusundan cikarip temizlemeye calisirken bir kac yuzume degdirisimde biraz canimi acitmisti tabi bunda yeni tiras olmamin ve cildimin o anlik hassasiyeti de vardir elbet. Neyse gelelim bu chubby'ye. İhtilaf hocamla oturup fircalara baktigida kil olarak pek birsey anlamadim neticede finest silvertip falan kanli canli gormemistim dokunmamistim Smile ihtilaf hocam sag olsun bana secme sansi verdi iki chubby arasindan. Ben dogal boynuzdan yapilmis objeleri cok severim ancak FS yaptigi bu cakma boynuzda nasil bir kalite yakalamistir siritir mi diye cekincelerin varken elime aldigimda parmaklarimda uyandirdigi his cok hostu. İsana ile iremin hatta kucuk omegamin sapi yaninda cok ama cok kaliteli bir plastik kullanmislar her rengi guzel ama boynuz sevdigimden onu secmek istemistim sag olsun ihtilaf hocamda izin verdi. Neyse eve gelip suyun altina koydum ve oyle bir su emis gucu varki porsuklarin salla salla hala su cikiyordu halbuki domuzlar bir kac sallamada sularini birakiyorlar. Neyse bulasik detarjani sikip elimde kopurtmeye basladim elimde uyandirdigi his sahaneydi her darbede makyaj yapiyor ve tatli tatli elimi gidikliyordu. Daha sonra camelot tiras sabunu bu firca icin saklamis atmamistim fircanin tum killari sabunu emdi resmen colde susuzluk ceken insan gibi sabunu goren chubby emdi ne var ne yok ve elimde kopurtmeye basladim gercekten uyandirdigi cok ama cok guzel. Daha sonra kokusunu sevdigim derby limonlu kremini siktim ve yzumde kopurtmeye basladim biraz uzun surmesine ragmen cok guzel bir kopuk olusturdum cok memnun kaldim. Semogue 1305 suda bekliyip yuzde kopurtme yapinca benzer yumusaklik hissini yasatiyor ancak chubby 10 birim yumusaklik sagliyorsa semogue 7, omeganin domuzlariysa 3 birim yumusaktir. En hizli kuruyan fircalarim omegadir semogue ise gece tiras olurum ertesi gun oglen fircanin ortasi hala nemlidir o kadarda sik sik sallamama ragmen zor kurur ancak chubby 2 saate kupkuru oluyor. 26 mmlik firca yuzde kopurturken de sabit durdugu kadar genis ileride 20-22 mmlik fircalar da edinebilirim ama 28mmlik silvertipini merak ediyorum simdiden. Rossmanna 20, ireme 15 verdikten sonra bu firca parasini sonuna kadar hak ediyor bence ancak bu fiyatlara cikmak istemeyenler semogue 1305 alsinlar kesinlikle. İlerleyen gunlerde cella ile de deneyecegim sevdigim sabun ile uyumunu merak ediyorum. Gunun tirasinda paylasirim. İhtilaf hocamda eger kullandiysa fs24 lijun vs sahibi olarak karsilastirmasi cok daha objektif olacagindan ondan da yorum almak isterim. Fs'nin modelleri arasinda secim yapmakta zorlananlara yol gosterebilir. Benim icin acikcasi bu tipte orijinal bir sekilde sapa sahip oldugundan 22 de 24 de olsa alirdim sapi cok guzel boynuzu da guzel taklit etmisler vuruldum urune daha ne diyeyim Smile
FS finest 26 dan tek şikayetim kıl boyunun fazla olmasıydı. Bu nedenle pek kullanmamış ve sonunda satmak zorunda kalmıştım. Bu boy tam olmuş sanki ama bu sefer de fiyatı biraz şişirmiş, fiyat da chubby. Big Grin

Chubby olanlar normal 26 dan biraz daha yoğun gibi duruyor. Aynı knot ise daha dipte olduğu için de olabilir. Üçünüze de hayırlı olsun.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yaqi TwoBand Badger FIrça kerem_tokd 14 2,603 14/05/2023, Saat: 04:23
Son Yorum: kerem_tokd
  Chubby 1 Super Badger - Chubby 2 Super Badger mertcanartan 7 2,533 04/06/2022, Saat: 02:58
Son Yorum: mertcanartan
  FRANK SHAVING 24mm finest fırça ilk izlenimler papazerigi 274 376,075 22/10/2021, Saat: 14:15
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Frank Shaving Manchurian Pure Badger Tıraş Fırçası İncelemesi ArdıçKatranı 32 27,107 08/09/2021, Saat: 16:59
Son Yorum: yigit
  Thater 4125 2 2band olive wood brush karakartal 1 1,920 05/08/2021, Saat: 16:58
Son Yorum: karakartal
  Kent BK8 Pure Badger Mutlucan 2 2,347 24/05/2021, Saat: 23:08
Son Yorum: Mutlucan
  Yaqi vs. Frank Shaving dr.akar 7 4,406 21/05/2021, Saat: 02:43
Son Yorum: dr.akar
  Yaqi Yıldızlı Gece 2 Band Badger onur7 17 10,253 27/10/2020, Saat: 22:23
Son Yorum: onur7
  Oumo Brush CK89 22 14,038 23/09/2020, Saat: 17:52
Son Yorum: marv
  Simpson Duke 3 Best Badger Fırça btoprak 70 79,964 30/08/2020, Saat: 17:26
Son Yorum: marv

Hızlı Menü: