Aftershave Tavsiyesi
Komşum Pitralon Classic alın bir daha başka AS almazsınız
Uygun fiyatlı ürün isteyenler şuan nivea man hassas ciltler için yüzde 0 alkollü balsam kullanıyorum.Kokusuda hoş yanma tahriş oldumu hemen dindiriyor.Sanırım şuan 25 liraya yakın fiyatı internette
"İki ölüm olmadığına göre o tek ölüm yiğitçe olsun"
Şöyle bir güzel bakım yapan bir tıraş sonrası balsam arıyorum. Öneriniz var mıdır? 40tansonra Bey Tabac önerdi bana, şöyle geniş bir koleksiyonunuz olduğu için sizin de önerinizi merak ettim Fusuy Hocam. Isana artık mutlu etmiyor. Bepanthol ve Zdrave de biraz ağır geliyor. Nuxe denemeyi düşünüyorum. Diğer üyelerimizden de önerilere açığım.
istemiyor gibi bu saat, istemiyor sanki...
(08/04/2021, Saat: 18:26)tiktak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şöyle bir güzel bakım yapan bir tıraş sonrası balsam arıyorum. Öneriniz var mıdır? 40tansonra Bey Tabac önerdi bana, şöyle geniş bir koleksiyonunuz olduğu için sizin de önerinizi merak ettim Fusuy Hocam. Isana  artık mutlu etmiyor. Bepanthol ve Zdrave de biraz ağır geliyor. Nuxe denemeyi düşünüyorum. Diğer üyelerimizden de önerilere açığım.
komşum saydığınız kremleri hiç kullanmadım. benim cildim yağlı olduğu sadece losyon kullanıyorum.
bazen soğuk kış günlerinde hindistan cevizi yağı kullanıyorum sizede öneririm. eğer memnun kalmazsanız mutfaktada kullanabilirsiniz böylece ziyan olmaz bence tam bir f/p ürünü
Cevabınız için teşekkür ederim. Hindistancevizi yağının zararlı olduğunu okumuştum bir yerde ama detaylıca araştırmadım, araştırmak için aklıma yazdım. Losyon olarak en faydalı hangisi sizce? Kokudan ziyade tahrişi ve yanığı yatıştırma bakımından.
(09/04/2021, Saat: 02:03)tiktak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cevabınız için teşekkür ederim. Hindistancevizi yağının zararlı olduğunu okumuştum bir yerde ama detaylıca araştırmadım, araştırmak için aklıma yazdım. Losyon olarak en faydalı hangisi sizce? Kokudan ziyade tahrişi ve yanığı yatıştırma bakımından.
komşum kusura bakmayın mesajlar başka konuya taşınınca mesajınız gözümden kaçmış

loreal tıraş sonrasını öneririm, cam şişede mavi sıvı olan
proraso ürünleride gayet güzel.
(17/04/2021, Saat: 01:19)fusuy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşum kusura bakmayın mesajlar başka konuya taşınınca mesajınız gözümden kaçmış

loreal tıraş sonrasını öneririm, cam şişede mavi sıvı olan
proraso ürünleride gayet güzel.

Şu loreal bitti ülkede. Seti 40 lirayken almayan aklımı öpeyim Smile proraso losyon var bende ama sandal ağaçlı var sadece onun da kokusu bazen biraz ağır ve sentetik geliyor. Mentollüyü ve yeni seriyi denemeyi düşünüyorum. Önerileriniz için çok teşekkür ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(18/04/2021, Saat: 20:53)tiktak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu loreal bitti ülkede. Seti 40 lirayken almayan aklımı öpeyim Smile proraso losyon var bende ama sandal ağaçlı var sadece onun da kokusu bazen biraz ağır ve sentetik geliyor. Mentollüyü ve yeni seriyi denemeyi düşünüyorum. Önerileriniz için çok teşekkür ederim

Bu Proraso losyonları ben de merak ediyorum. Floid'im bitecek diye damla damla kullanıyorum. Ama bitince almak gerekecek. Bu azur lime serisi ve green line yeni mi çıktı önceden yoktu sanki.
Evet onlar Single Blade aldı yeni seriden

(18/04/2021, Saat: 20:53)tiktak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu loreal bitti ülkede. Seti 40 lirayken almayan aklımı öpeyim Smile proraso losyon var bende ama sandal ağaçlı var sadece onun da kokusu bazen biraz ağır ve sentetik geliyor. Mentollüyü ve yeni seriyi denemeyi düşünüyorum. Önerileriniz için çok teşekkür ederim

Migros ta Loreal şuan %30 indirimli 34.93 tl
https://www.migros.com.tr/loreal-paris-m...-p-2182864
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  444 Aftershave Balm onurstyle 74 96,699 10/02/2022, Saat: 13:42
Son Yorum: TheMadcap
  Cella Ailesi Mini İnceleme: Preshave, Aftershave ve Balsam Gentleman 29 15,546 13/11/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Vincent_Lord
  Alkollu aftershave'ler sakal beyazlatir mi? Abus 2 1,916 24/10/2021, Saat: 13:46
Son Yorum: XauPau
  LOREAL MEN EXPERT AFTERSHAVE LOSYON impaticaret 24 21,677 22/10/2021, Saat: 11:29
Son Yorum: marv
  Clubman Pinaud Aftershave ohtararan 146 146,270 07/08/2020, Saat: 00:58
Son Yorum: ahraz
  Rosece Aftershave Balm Refreshing hlkkzn 16 7,898 22/04/2020, Saat: 00:29
Son Yorum: kirmizibalik
  Miniso L’Homme Aftershave Tonik MetsGo 4 4,332 03/12/2019, Saat: 18:44
Son Yorum: FearOfATG
  TOBS avocado sonrası losyon/krem tavsiyesi Machete 14 14,930 30/11/2019, Saat: 01:16
Son Yorum: Southwestern
  Speick Aftershave.. mckorkmaz 12 22,597 20/10/2019, Saat: 17:18
Son Yorum: Vincent_Lord
  Floid Black Aftershave Lotion (Nueva Fragancia) ckeskin 21 17,996 04/09/2019, Saat: 16:12
Son Yorum: Silentsv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: