Speick Tıraş Sabunu
theunnamed üstad sağolasın sadece camelot ıçın kargoyla ne sen ne ben uğraşmıyım bugun aldım diğerlerinden
Speick'ın tıraş sabunu gayet iyi bir ürün. Gerçi adamların her ürünü birer şaheser bence. Sabunu, kremi, losyonu...

Çubuk sabunu belli bir süre sonra koku yoğunluğunu kaybediyor, dolayısıyla kokusundan hoşlanıyorsanız kremini, hoşlanmıyorsanız sabununu tavsiye ederim. Kremi çok çabuk köpük oluşturuyor, sabunu için biraz uğraşmak lazım, onu da belirteyim.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Bende speick losyon kullanıyorum, cok iyi.
e mail adresim tipsol@me.com
Bugün ilk defa Speick çubuk sabun kullandım. Yorumları okuduğumda kokusuyla alakalı kafamda ciddi soru işaretleri oluşmuştu ama bugün tecrübe ettim ki aşırı derecede baskın bir kokusu yok. Arko bunun yanında çok daha kokulu bir sabun. Çubuk sabunları yüze sürüp köpürtenlerdenim. Memnun kaldım, kokusu da hoşuma gitti hatta, pembe/turuncu rengi de değişiklik olması açısından güzel. Belki normalden biraz daha fazla sabun sürseydim daha iyi olurdu.
Denemeyen varsa denesin, pek pişman olunacağını sanmıyorum.
Sabun hakkında söylenebilecek herşey söylenmiş nerdeyse. Stick olanını kullandım ve beğendim. Ciltte tıraş sonrası bir puruzsuzluk hissiyati yasatti bana. Nemlendirme ve koruyuculuk da gercekten başarılı.
Konuda gözümden kaçırdım belki de , kase olani ile stick arasinda farklılıklar var mıdır?
Kase olan Speick Active komşum. Aralarında fark var. Ben ikisinin kremini denedim. Normal Speick kremden çok memnunken Speick Active kremden pek memnun kalmadım.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Geçen hafta çubuk sabunu kullandım, daha önce kullandığım çubuk sabunlardan daha sert. Kokusunun ağır olduğunu düşünmüyorum. Gayet güzel kokuyor. Isıtarak kaseye bastım. Dolgun köpüğü var. Her yönden başarılı.
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
Deneme ürünlerimden speick stick kullandım ve çok beğendiğim bir sabun oldu. Öncelikle kısa sürede güzel köpük verdi ancak sabun gerçekten çok sert kokusu çok güzel. Koruması gayet yeterli, kayganlık orta seviyede ve asıl olan tıraş sonrası nemlendirme ve yüzde bıraktığı hissiyatı çok beğendim. Genel olarak sabunu başarılı buldum.
Performansı tabac a çok yakın bir sabun. Tabac ı sevip kokusundan hoşlanmayanlar muhakkak denemeli.
Bu sabun kendi başlığından başka her yerde konuşuluyor enteresan durum. Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 100 47,058 Dün, Saat: 17:54
Son Yorum: Alkali
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 1 274 20/04/2024, Saat: 17:21
Son Yorum: Märzen
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,068,008 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 99,722 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 879 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 1,011 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 505,066 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,483 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,755 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,503 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: