Kem alat ile kemalat olur mu?
(09/06/2021, Saat: 16:06)Oldstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben ilk yuma perma sharp arko limon kolonyası dörtlüsüyle başlamıştım komşum. Gayet yeterli tıraşlar veriyordu ki yuma düzgün jilet tutanı bulunur ise çok güzel bir kesimi olan tıraş aletidir.

PS Arko Limon Kolonyası değişmiyor sanırım, bayramdan bayrama da olsa muhakkak yeri geliyor onların.
Düşünüyorum, elimde değil.
Merhaba komşum hoşgeldiniz. Ben hiçbir şekilde bu alana para akitmayi doğru bulmuyorum. Adam hobi amaçlı binlerce lira verebilir ona kalmış ancak onun aleti 3 bin liralık benimki 50 liralık ben onun kadar zevk alamam veyahut onun jiletli tıraş aleti daha performanslı gibi bir düşünce yanlış. Mesela geçenlerde birisiyle konuştum, alete 2500 TL , fırçaya 400 TL kozmetik ürünlere toplam 1000 TL para vermiş. Neymiş bu benim hobim. Geleneksel tiras zaten ucuzluk üzerine kurulu. Aldığın 2500 TL'lik ürün zaten Amerika'da 100 dolar felan. Mesela bazı arkadaşlar var hızını alamayıp maaşını veya biriktirdiği her parayı kozmetiğe fırçalara gömüyor. Hal böyle olunca 15-20 yıllık stok oluşuyor ve tıraş olmaktan çıkıp koleksiyonluk hal alıyor. O yüzden beniim tarafımca yanlış. İlla ben çok para akitacagim diye yaklaşmayın. Kendinize uygun fiyatlı alet ile sabun ve diğer ekipmanlarla yıllarca zevk alırsınız
SEDEF USTURA + TURUNCU ASCO Jilet
(15/06/2021, Saat: 08:15)Laylaylom Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba komşum hoşgeldiniz. Ben hiçbir şekilde bu alana para akitmayi doğru bulmuyorum. Adam hobi amaçlı binlerce lira verebilir ona kalmış ancak onun aleti 3 bin liralık benimki 50 liralık ben onun kadar zevk alamam veyahut onun jiletli tıraş aleti daha performanslı gibi bir düşünce yanlış. Mesela geçenlerde birisiyle konuştum, alete 2500 TL , fırçaya 400 TL kozmetik ürünlere toplam 1000 TL para vermiş. Neymiş bu benim hobim. Geleneksel tiras zaten ucuzluk üzerine kurulu. Aldığın 2500 TL'lik ürün zaten Amerika'da 100 dolar felan. Mesela bazı arkadaşlar var hızını alamayıp maaşını veya biriktirdiği her parayı kozmetiğe fırçalara gömüyor. Hal böyle olunca 15-20 yıllık stok oluşuyor ve tıraş olmaktan çıkıp koleksiyonluk hal alıyor. O yüzden beniim tarafımca yanlış. İlla ben çok para akitacagim diye yaklaşmayın. Kendinize uygun fiyatlı alet ile sabun ve diğer ekipmanlarla yıllarca zevk alırsınız

2-3 makina, biraz jilet 1-2 fırça 2-3 sabun epey uzun süre hem de keyifle idare eder sanırım. Hobi, müzik, sanat ülkesi değiliz maalesef.
Düşünüyorum, elimde değil.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir tıraşın maliyetinden ne olur ki ? Cevap: 40.000 lira kaybedebilirsiniz martin 28 23,880 22/05/2015, Saat: 23:51
Son Yorum: eggman
  Kremli guzellik sabunlarindan tiras sabunu olur mu? linguist 9 11,785 06/04/2012, Saat: 22:04
Son Yorum: papazerigi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: