Sanguine Coolcut 4
Acemi icin coolcut nasil bir secim? Bugune kadar hic ustura kullanmadim
(17/11/2014, Saat: 18:03)seiko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Acemi icin coolcut nasil bir secim? Bugune kadar hic ustura kullanmadim

sapı plastik olan bir ustura tercih edin derim
Bu aralar ben de usturaya eğilim gostermekteyim.
Usturanin kendine özgü bir cazibesi var. Ama 20 yıllık saplı tıraş aletleri kullanımından sonra cesaret etmek cidden zor.
Coolcut ub ebayda replikalari satılıyor. Hatta aynısı. Fiyatlar da çok uygun.
Aslında denemekten zarar gelmez.
Plastik saplinin avantaji nedir?
(17/11/2014, Saat: 18:21)seiko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Plastik saplinin avantaji nedir?

sapı ağır usturanın tutuşu daha dengesizdir ağırlık önde olduğunda daha dangelibir hissiyat alırsınız arka tasafın daha ağır olması çok sıkmadan tuttugunuzda sağa sola yatma yapabilir tabi bu benim tecrübeme göre böyle
Peki hangi marka tavsiyeniz? Jilet kesme isiyle ugrasmadan
(17/11/2014, Saat: 18:40)seiko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Peki hangi marka tavsiyeniz? Jilet kesme isiyle ugrasmadan

aklımda şunu alın diyebileceğim bir marka yok açıkçası ama plastik sap olmasında fayda görüyorum secenekleri elerken bunada dikkat edin
1-2 ay kadar önce ebay den satın aldım. 5 dolar, 3-4 haftada geliyor. Kargo ücreti yok. Daha ne olsun Smile

http://www.ebay.com/itm/251359763341?_tr...EBIDX%3AIT
DE jilet kullanmayan aletlere yönelmeniz gerekiyor bu durumda.

Akla gelenler KAI, Feather yada Feather'ın çakması vardı adını hatırlayamadım. öyle bir alet bakmanız gerek sanırım.

Alternatif olarak permasharp kırık jilet alırsınız.
www.BarbarosRazors.com

@Seiko komşum Miraki diye bir markanın jiletli usturası var, Lord kullanmıştı bir ara. Hatta videosu da var forumda, sanıyorum kendisi memnun kalmıştı. Bir bakın derim.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Coolcut 9 ahraz 17 8,929 26/02/2017, Saat: 17:55
Son Yorum: ahraz
  Usturayı Güvenli Tutuş ve Başlangıç /Kai,Feather Korumalı jiletler ve Coolcut martin 8 20,657 02/01/2017, Saat: 11:47
Son Yorum: KASSAM
  Coolcut 9 Kerkenez 0 3,565 09/03/2016, Saat: 01:38
Son Yorum: Kerkenez
  Sanguine R5 vs. Bluebeard's Revenge ckeskin 25 29,408 26/11/2014, Saat: 19:33
Son Yorum: ooppss

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: