Sanguine Coolcut 4
Ben de almıştım bir tane, elma soyuyorum. Unuttun mu Ben kartuscuyum, geleneksel degilim Big Grin

(06/09/2012, Saat: 23:18)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: macho üstadım size de bir tane alalım
kullanım yorumlarını siz yapın
coolcut'ı elime alınca kendimi Seppuku yapanlar aklıma geliyor

images?q=tbn:ANd9GcSn50IxaWC34neYH7BOL4t...x2q5wXDHwD

(06/09/2012, Saat: 22:53)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06/09/2012, Saat: 22:16)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mancho üstadım kalite kontrol yorumlarım fotolar kadar iyi değilmi
usturayla tıraş korkutuyor beni
herhalde tıraşım testere filmi gibi olur

(06/09/2012, Saat: 21:31)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fotoğraflar çok iyi olmuş sevgili İhtilaf.

Sıra bununla tıraş olurken çekilmiş fotoğraflarında.

Hepsi çok iyi. Kullanım yorumu olmazsa topal kalır ama değerlendirme Wink
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
eyvah kendi kalem'e gol attım
http://www.tvhaber.com/arama/Elma%20Soym...inas%C4%B1

6f5f0eddf05a23d8877949c1a2a041c7.jpg

(06/09/2012, Saat: 23:28)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de almıştım bir tane, elma soyuyorum. Unuttun mu Ben kartuscuyum, geleneksel degilim Big Grin

(06/09/2012, Saat: 23:18)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: macho üstadım size de bir tane alalım
kullanım yorumlarını siz yapın
coolcut'ı elime alınca kendimi Seppuku yapanlar aklıma geliyor

images?q=tbn:ANd9GcSn50IxaWC34neYH7BOL4t...x2q5wXDHwD

(06/09/2012, Saat: 22:53)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06/09/2012, Saat: 22:16)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mancho üstadım kalite kontrol yorumlarım fotolar kadar iyi değilmi
usturayla tıraş korkutuyor beni
herhalde tıraşım testere filmi gibi olur

(06/09/2012, Saat: 21:31)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fotoğraflar çok iyi olmuş sevgili İhtilaf.

Sıra bununla tıraş olurken çekilmiş fotoğraflarında.

Hepsi çok iyi. Kullanım yorumu olmazsa topal kalır ama değerlendirme Wink
yok mu hala bana bundan satan?
Ben 4-5 kere bu ürünü kullandım,

+ Elleriniz ıslaksa kolaylıkla kayabilir tutmak biraz zor,
+ Jileti yüklemek ve jileti çıkarmak biraz zor, çıkarmak için usturanın uç kısmında tırnağınızı takarak açmanızı sağlayacak çentik var tırnağınız kısa ise yandınız,
+ Kırık jilet kullanmak yerine kendi berberimde 10 tane kırılmış Perma Sharp aldım, kenarda bulunan fazlalıklardan arınmış olması ve Perma Sharp olması extra güzelliği,
+ Ağırlığı çok iyi,
+ Ustra ile tıraş oluyorum demek çok keyifli,
+ Tek perde de yakın tıraş sağlıyor,

- Sol elini benim gibi kullanmayan biri için ayna karşısında gülünç duruma düşmek çok kolay,
- Usturanın kullanımı ile alakalı el alışkanlığını (eskiler el melekesi der) kazanmak uzun bir süreç gibi görünüyor,

Gillette Super Adjustable ile tıraş olurken tek yapmam gereken makineyi tutmak bu alet ile çok az baskı uygulamak zorunda kalıyorum özellikle boyun bölgeseinde tahriş yaşıyorum tıraş sonrası az da olsa yüzümde yanma hissi oluşuyor. Kısaca öğrenmeye devam ediyorum ama her an vazgeçebilirim bu sevdadan.
www.tekyumruk.com
ürün kargoya verilmiş gözüküyor, takipli değil sanırım, heralde ay sonuna kadar elime geçer
Bolzano benim yüzümde coolcut ile de'lere nazaran çok daha uyumlu, iyi bir tıraş sunuyor.

Eğer iyi nemlendirme, koruma sağlayan bir sabununuz varsa bolzano ile bir deneyin derim. Feather'a yakın sonuçlar alıyorum.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
arkadaşlar ürün elime daha geçmedi ama satıcıdan şöyle bir mesaj geldi sanırım ödeme ile ilgili bir mesaj, ben ödememi yaptım ürün elime geçmediği için geri bildirim yapmadım doğal olarak, bu olay nedir anlamadım, yardımcı olursanız sevinirim

We have opened an unpaid item case for Straight Barber Razor Edge Razors Folding Shaving Knife with 10pcs Blades.

If payment isn't received by Sep-16-12, the seller may withdraw from the contract and you would no longer be entitled to receive this item. Additionally, an unpaid item may be recorded on your account, which could lead to your account being suspended.

If you've already paid and think payment should have been received by now, please contact eBay Customer Support.
yardımlarınız için teşekkürler

ödeme yapıldı eminim, sanal kartta da gözüküyor zaten, $ ikonu ise mavi, acaba aynı üründen sepete eklemiştim ama almadım onu mu görüyor bu adam

işte size siparişin resmi

cyg6x.jpg
ödeme yapılmış

(12/09/2012, Saat: 18:55)bjk1903fc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yardımlarınız için teşekkürler

ödeme yapıldı eminim, sanal kartta da gözüküyor zaten, $ ikonu ise mavi, acaba aynı üründen sepete eklemiştim ama almadım onu mu görüyor bu adam
evet, neden böyle bir msj atmış olabilir ki ?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Coolcut 9 ahraz 17 8,913 26/02/2017, Saat: 17:55
Son Yorum: ahraz
  Usturayı Güvenli Tutuş ve Başlangıç /Kai,Feather Korumalı jiletler ve Coolcut martin 8 20,643 02/01/2017, Saat: 11:47
Son Yorum: KASSAM
  Coolcut 9 Kerkenez 0 3,561 09/03/2016, Saat: 01:38
Son Yorum: Kerkenez
  Sanguine R5 vs. Bluebeard's Revenge ckeskin 25 29,349 26/11/2014, Saat: 19:33
Son Yorum: ooppss

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: