Gufo Coffee Shop (gufocoffeeshop.com)
Sevgili komşular. Forumun bir üyesi olarak bör konuya değinmek istiyorum. 6 yıldır kahve kavuruyorum ve kendime ait 3. Nesil bşr kahve dükkanım var. Kısa bir süre önce online satışa başladık. Buradan haber vermek istedim bu haftaiçi komşular için özel bir indirim kodu tanımlatacağım. Umarım hem tıraş hem kahvenin ortak tutkunlarına biraz olsun katkımız olur. En yakın zamanda kodu paylaşacağım.
http://www.gufocoffeeshop.com

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu sırada konu başlığını çok geç farkettim. Bu kadar geç kaldığım için de kusura bakmayın ama sizlere özel güzel bir indirimle telafi edeceğim. Kodu yarın paylaşmaya çalışacağım. Teşekkürler

@"mennan" komşum hayırlı olsun, Allah utandırmasın.

Özel kod jestinize karşılık biz de size özel başlık açtık. Smile
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
@"mennan" Hocam hayırlı olsun. Tecrübelerinizden de ilgili başlıkta faydalanmak isteriz.
(24/01/2021, Saat: 20:52)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"mennan" komşum hayırlı olsun, Allah utandırmasın.

Özel kod jestinize karşılık biz de size özel başlık açtık. Smile

Çok teşekkürler Onur Bey umarım kavurduğum kahveler komşularım tarafından da sevilerek içilir. Kodu yarın paylaşacağım şimdiden tüm dostlara afiyet olsun. İlginiz için de çok teşekkürler tekrardan.

Çok sağolun komşum. Komşularımızın farklı yönlerini keşfetmek ne kadar güzel.
Kartallar yüksekten uçar
Aynen öyle komşum hem tıraş konusunda paylaşıyoruz öğreniyoruz hem de başka konularda birbirimize katkılar sağlayacak olmamız buranın en güzel tarafı zaten.

@mennan komşum forumumuz için müthiş bi haber. Daha geçen hafta 3 aylık kahve aldım ama sizden de alacağım mutlaka

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Nacizane bilgi amacli sormak isterim. Kavrulmamis cig cekirdekleri nereden aliyorsunuz hocam?

Yanlis anlasilmalari onlemek icin hemen yazayim. Ben de kendim evde kendi tuketimim icin kavuruyorum. Ama internetten aldigim rio ve etiyopya cekirdeklerinden hic ama hic memnun kalmadim. Tamami yagsiz alt kalibre cekirdekler gibiydi.

Ankara Gimattan toptancilardan almak istedim. Bir cuval (50-60 kg) verebileceklerini soylediler, ben de arayistaydim ta ki konunuza gorene kadar.
Komşum Türkiye de 2-3 tane ithalatçı vardır zaten. Biz çuvallarla toptan alıyoruz tabiki. Benim tedarikçilerim ev kullanımı için az miktarlarda göndermezler malesef. Ama çiğ kahve isterseniz benim sizin için temin etme şansım olur.

(24/01/2021, Saat: 20:26)mennan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sevgili komşular. Forumun bir üyesi olarak bör konuya değinmek istiyorum. 6 yıldır kahve kavuruyorum ve kendime ait 3. Nesil bşr kahve dükkanım var. Kısa bir süre önce online satışa başladık. Buradan haber vermek istedim bu haftaiçi komşular için özel bir indirim kodu tanımlatacağım. Umarım hem tıraş hem kahvenin ortak tutkunlarına biraz olsun katkımız olur. En yakın zamanda kodu paylaşacağım.
http://www.gufocoffeeshop.com

Bu sırada konu başlığını çok geç farkettim. Bu kadar geç kaldığım için de kusura bakmayın ama sizlere özel güzel bir indirimle telafi edeceğim. Kodu yarın paylaşmaya çalışacağım. Teşekkürler

Sevgili komşular sizlere özel indirim kodu ile %20 indirimli olarak sipariş verebilirsiniz. İndirim Kodu: GELTİR20

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: