Android kullanıcılarına bazı sorularım var
(07/03/2013, Saat: 20:08)puukko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tapatalk fokuryazar insan için olmazsa olmaz,
bu foruma tapatalk desteği eklenebiliyor mu acaba?

MyBB icin tapatalk eklentisi mevcut adminimiz eklerse faydalanabiliriz.
Bilgisayarım ingilizce klavye ve dil düzeninde olduğu için bilgisayardan yazdığım yorumlarda türkçe karakter kullanamıyorum. Yarattığım rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
daha oncede konusu gecmıstı
tapatalk destegi sorunsuz kusursuz sayılmaz
hiçbir zaman özel bir platforma destek olmayacak
özellikle ücretli özel bir platforma
mobil sürüm mobil cihazların istinasız hepsinin işini görüyor
rss dahi kapalı tutuyorum
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
İstanbul un lanet trafiğinden kurtulmak icin trafik takip programi gibi birsey var mi ben bulamadım. Kamera görüntüleri lazim değil kırmızılı yesilli gosterse yeter.
ibb cep trafik yoğunluk haritası veriyor
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
igo 8 navigasyon, ibb cep trafik, nfs most wanted, gps essentials genelde kullandığım uygulamalar. Android hakkında sorularınız varsa alabilirim. Root, oyun - program yükleme vs.
Ustura Mehmet herkese iyi akşamlar diler...
Go launcher i tavsiye ederim iyi bir arayuz bence. Go nun kendine ait cok guzel free widgetlari da var. Bende note2 var touchwiz arayuzu biraz daha hizli o yuzden kullanmıyorum. Note serisi s-pen olan bir telefonda papyrus beta not almak icin cok keyifli oluyor kalemle yazip elle silebiliyorsunuz. Dropbox ve evernote tabiki olmazsa olmazlardan. Dropbox wifi aninda belirlediklerinizi hemen sync yapiyor mesela ben esimle ayni accountu kullaniyorum kizimin fotosunu cektiginde bilgisayarimda ve telefonda aninda gozreviliyorum. Evernote yine super bir memo programi gerçekten.
(15/03/2013, Saat: 22:26)transmehmet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: igo 8 navigasyon, ibb cep trafik, nfs most wanted, gps essentials genelde kullandığım uygulamalar. Android hakkında sorularınız varsa alabilirim. Root, oyun - program yükleme vs.

Tableti nasıl rooted yapabiliriz?
(16/03/2013, Saat: 13:58)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15/03/2013, Saat: 22:26)transmehmet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: igo 8 navigasyon, ibb cep trafik, nfs most wanted, gps essentials genelde kullandığım uygulamalar. Android hakkında sorularınız varsa alabilirim. Root, oyun - program yükleme vs.

Tableti nasıl rooted yapabiliriz?
Önce tablete busybox kuruyorsunuz.
https://play.google.com/store/apps/detai...ybox&hl=en

Sonra tableti bilgisayara bağlayıp Superoneclick proramını kullanarak root işlemini tamamlayabilirsiniz.
http://www.mediafire.com/?n1o4zdlpp4hq8x3

Not: tablet modelinize göre bilgisayarınıza bağlamadan önce USB Debug / Flash mode'a almanız gerekir. Yine modele göre değişiklik gösteren bir işlem genellikle cihaz kapalı iken Volume up / down tuşu basılı iken power tuşuna basmanız ile gerçekleşiyor.

Bir alternatif metod:
http://www.modaco.com/topic/315300-a-new...alandroot/
Bilgisayarım ingilizce klavye ve dil düzeninde olduğu için bilgisayardan yazdığım yorumlarda türkçe karakter kullanamıyorum. Yarattığım rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
yöntem için teşekkürler bilgiyi kaydettim ileride kullanmak üzere. Şu anda yapamıyorum çünkü 1- cihaz play google a kaydolmuyor. 2- laptopumun ram i yandı kullanamıyorum. 3- tablette usb girişi yok (niye diye sorma)
(17/03/2013, Saat: 17:17)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yöntem için teşekkürler bilgiyi kaydettim ileride kullanmak üzere. Şu anda yapamıyorum çünkü 1- cihaz play google a kaydolmuyor. 2- laptopumun ram i yandı kullanamıyorum. 3- tablette usb girişi yok (niye diye sorma)

Geçmiş olsun.
Google playe kaydolmuyor derken, cihaz üzerinde yeni google play app i kurulu değil mi?

Eğer kayıt olmamaktan kastınız bu ise. kart okuyucu ile sdcard'a atarak google Apps kurun. Kurulu ROM sürümünüze uygun olanı indirdiğinizden emin olun. Doyaya tıkladığınızda kısa bir developer notu ile uygun sürümler belirtilmiştir. Özellikle JB kullanıyorsanız uyumluluk önemli.

http://goo.im/gapps/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sabunculukta kullanılan bazı yağlar ve özellikleri ihtilaf 11 8,959 30/12/2017, Saat: 17:36
Son Yorum: pundoe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: