Şap Taşı / Alum Block
üstadım şap mineralinin iki çeşidi var bir kesme şeker büyüklüğünde olan iki toz şeker şeklinde olan.kullanmış olduğun iki ürün arasındaki fark budur.ülkemizdeki şap madenleri avrupaya göre daha kalitelidir.ve yurrdışına türkiyeden gitmektedir.piyasadaki muadil ürünlere gelince fazla para kazanma hırsımı diyelim konsantrasyonu tutturamamış mı diyelim.gözlemlerinde haklısın
tabac deoroll on denediniz mi? Ben 1 yıldır kullanıyorum cok memnunum

(18/02/2012, Saat: 01:03)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18/02/2012, Saat: 01:00)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bi dene hocam... en kötü ihtimal azıcık suya tutar tıraş sonrası devam edersin...
(18/02/2012, Saat: 00:56)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim sıkıntım kullandığım ürünlerin neredeyse tamaı kaşındırıyor. Eski adidas tan memnundum ama o da sürümden kalktı. Yeni çıkanları da beni kesmedi.

Alırım ayrı bi tane hocam defalarca 5-10 liralıkları çöpe attıktan sonra, 1 liranın lafı mı olur?
(18/06/2013, Saat: 00:03)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tabac deoroll on denediniz mi? Ben 1 yıldır kullanıyorum cok memnunum

Bir süredir Mennen Speed Stick kullanıyorum, memnunum şimdilik, kaşıntı yok. Tabac sadece tıraş ürünlerini kullanıyorum, hatta tıraş kremini bile beğenmiyorum.
(18/06/2013, Saat: 01:05)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18/06/2013, Saat: 00:03)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tabac deoroll on denediniz mi? Ben 1 yıldır kullanıyorum cok memnunum

Bir süredir Mennen Speed Stick kullanıyorum, memnunum şimdilik, kaşıntı yok. Tabac sadece tıraş ürünlerini kullanıyorum, hatta tıraş kremini bile beğenmiyorum.

Sadece sabunu kullanıyorum demek istedin herhalde üstad Smile
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Sabun ve aftershave. Big Grin
Acaba alibiyikli sap nasildir bugun tanesi 1 liradan iha aldim 6 adet baya gider sanirim ama alibiyikli 12 adet 6 liraya geliyormus malesef sonradan gordum acaba eski uretim olayi ondada barmidir eger yoksa fazla bir maliyeti olmadigi icin ondan alacagim

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
(30/09/2013, Saat: 16:01)kizilat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Acaba alibiyikli sap nasildir bugun tanesi 1 liradan iha aldim 6 adet baya gider sanirim ama alibiyikli 12 adet 6 liraya geliyormus malesef sonradan gordum acaba eski uretim olayi ondada barmidir eger yoksa fazla bir maliyeti olmadigi icin ondan alacagim

ben ali bıyıklıyı daha ıyı buluyorum
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
(30/09/2013, Saat: 16:04)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30/09/2013, Saat: 16:01)kizilat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Acaba alibiyikli sap nasildir bugun tanesi 1 liradan iha aldim 6 adet baya gider sanirim ama alibiyikli 12 adet 6 liraya geliyormus malesef sonradan gordum acaba eski uretim olayi ondada barmidir eger yoksa fazla bir maliyeti olmadigi icin ondan alacagim

Eger daha iyi ise bende alibiyikli alayim malesef daha once karsilastirma gormesigim icin iha aldim peki 6 tane sap ne kadar gider aliyi 12 li veriyorlar paket halde israf yapmayayim bari

(30/09/2013, Saat: 16:05)kizilat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Eger daha iyi ise bende alibiyikli alayim malesef daha once karsilastirma gormesigim icin iha aldim peki 6 tane sap ne kadar gider aliyi 12 li veriyorlar paket halde israf yapmayayim bari

Nisandan beri aynı Sapı kullanıyorum daha yarıdan fazlası duruyor Smile
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
(30/09/2013, Saat: 16:07)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30/09/2013, Saat: 16:05)kizilat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Nisanda beri aynı Sapı kullanıyorum daha yarından fazlası duruyor Smile

O zaman bir sure iha ile devam diyorum ama ayni paraya iki kati alibiyikli dururken bunu almak icine oturmadi degil tabi Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OSMA ALUM BLOCK bravoecho 41 41,909 02/12/2022, Saat: 19:41
Son Yorum: thatwickerhat
  PARKER PLASTİK KUTULU ŞAP TAŞI 120GR ATEGO06 10 5,188 27/02/2020, Saat: 18:07
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: