Shavemac Synthetic
Merhabalar,
sizlere yeni Shavemac sentetik fırçasını tanıtmak istiyorum.

Firmanın  internet sayfasında istediğiniz renk/sap/form/ kıl uzunluğu/düğüm boyutunu kendiniz seçebiliryorsunuz

Benim fırçam:
Düğüm/uzunluk: 26/54mm (sürmeli kumpasla ölçtüm 28mm)
Sap: 173
Renk: Jade
Knot tipi: bulb

Sap malzemesi epoksi, ağırlığı 75 gram.
Elde gayet kaliteli hissiyatı veriyor
Kılları Mühle STF den biraz daha kalın ama uçları daha yumuşak.
10 defa kullandım ve sabun köpürtme performası Mühle ye göre daha başarılı.

Hl5OeI.jpeg
fnBMy.jpeg
VztAhYw.jpeg
SPghV.jpeg
Detaylı incelemeniz içen teşekkürler komşum. Sah tasarımı çok hoşuma gitti thater ile birebir aynı. Güzel günlerde kullanın
Sağolun komşum. Zaten thater saplari shavemac den alıyor
İncelemeniz için teşekkürler, emeğinize sağlık. Daha önce kullandınızmı bilmiyorum ama diğer sentetiklere göre backbone nasıldır?
G4 veya T3 kullandınız mı acaba karşılaştırma yapabilir misiniz?
(14/11/2020, Saat: 19:29)saltwater Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha önce kullandınızmı bilmiyorum ama diğer sentetiklere göre backbone  nasıldır?
Daha önce sadece Mühle STF kullandim, mühleye göre çok daha fazla backbona sahip. Backbone konusunda 10 üzerinden 10 puan alır, Mühle ye 7 puan veririm

(14/11/2020, Saat: 19:30)Asktm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: G4 veya T3 kullandınız mı acaba karşılaştırma yapabilir misiniz?
Hayır malesef ikisini de kullanmadım.
Inceleme için çok teşekkürler komşum
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
@"fusuy" Inceleme icin tesekkurler, elinize saglik. “custom” olcu sunmasi buyuk avantaj olmus. Sap tasarimi da gayet basarili. Keyifle kullanin.
Muhle STF 25 kullanmis pek sevememistim,ozellikle killarin mancinik tarzi kopugu saga sola firlatmasini. Bunda da benzer durum soz konusu mu?
(14/11/2020, Saat: 20:59)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Inceleme için çok teşekkürler komşum
Foruma faydam olduysa ne mutlu bana abi

(14/11/2020, Saat: 21:16)finwe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"fusuy" Inceleme icin tesekkurler, elinize saglik. “custom” olcu sunmasi buyuk avantaj olmus. Sap tasarimi da gayet basarili. Keyifle kullanin.
Muhle STF 25 kullanmis pek sevememistim,ozellikle killarin mancinik tarzi kopugu saga sola firlatmasini. Bunda da benzer durum soz konusu mu?
Evet ayni durum mevcut, ama bence o durum bütün Sentetiklerde var
Acikcasi o etkiyi tuxedo/razorock plissoft/motherlode hicbirisinde Muhle'de oldugu kadar hissetmemis hatta farketmemistim. Elbette tercih meselesi Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Simpson Synthetic Tıraş Fırçası CK89 6 4,347 14/06/2022, Saat: 15:57
Son Yorum: Conte

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: