Tıraşın en heyecanlı kısmı
(24/09/2020, Saat: 21:30)oguzhan5069 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"sudüşleri" ne güzel tarif etmişsiniz öyle... Gerçekten de öyle; küçük bir çocuğun oyuncaklarıyla oynadığı gibi oynuyoruz, seviyoruz onları.

Aynen komşum. Çocuk için oyuncak sepeti neyse bizim için de tıraş ekipmanları dolabı o...
TemeT NoscE
Bazı komşularım tıraşın en heyecanlı kısmı olarak, yeni ürün siparişi verdikten sonra gelmesini beklediği anı veya yeni alınan ürünü denediği anı belirtmiş. Bu sadece tıraş için değil yeni aldığımız hemen her şey için geçerli bir durum. Aslında ben konuyu açarken daha çok eldeki mevcut ürünler ile tıraş öncesi, tıraş sırası ve tıraş sonrasında en çok keyif alınan durumları kastetmiştim. Genel anlamda bakacak olursak geleneksel tıraşı sevdiğimiz için bu forumdayız ama önceliklerimiz doğal olarak farklı olabiliyor. Ben de hepimizin sevdiği ve "tıraş keyfi" denilen kısımdaki farklılıklara ve önceliklere dikkat çekmek istedim.
TemeT NoscE
Tıraş sonrası aftershave sürdüğüm süreç

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(25/09/2020, Saat: 00:01)GecayS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tıraş sonrası aftershave sürdüğüm süreç

Abi aynen oda fena helede mentolluyse ve klima aciksa harika oluyo.
Köpüğü hazırlayıp yüzümü hafiften ıslatıp elime yüklü fırçayı aldığımda şöyle köpüğe bir bakarım. İşte o zaman tıraşın verdiği en iyi hissiyattır benim için.
"Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz!" [Konfüçyüs]
O gün kullandığım sabun ya da kremi köpürtürken koklamak. Ve sabunu kasesinde fırçaya yüklüyorsam ya da tasta köpürtüyorsam kaliteli, yoğun bir köpük oluşmasını izlemek.
Bol köpüklü fırçayı yüzümde gezdirmek ve sakalları uyardığını hissetmek tıraşın en zevkli yeri.
Bence ustura
Tıraşın zamanı yaklaşınca en keyifli an benim için.Resmen moralim düzeliyor.
Sapı döndürürken çıkan vidalama sesi, üst kapağı ve alt tablayı ayırırken-takarken çıkan metal sesi kalbimin en hızlı attığı andır.
(25/09/2020, Saat: 21:20)Rob Bobstein Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sapı döndürürken çıkan vidalama sesi, üst kapağı ve alt tablayı ayırırken-takarken çıkan metal sesi kalbimin en hızlı attığı andır.

Benim de benzer komşum. Sabah İkon B1 Slanta jileti koyup vidalarken jilet bükülüken bir ses gelmeye başladı ne oluyor dedim Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geleneksel tıraşın sakal yoğunluğuna etkisi. rewolwer_ 22 26,090 02/01/2022, Saat: 04:19
Son Yorum: tobaccoman
  Geleneksel Tıraşın Sevmediğimiz Yanları arandur 58 33,447 15/01/2018, Saat: 10:07
Son Yorum: aliyuksel
  Klasik tıraşın cilde zararı var mı? magna 6 4,990 02/09/2016, Saat: 04:32
Son Yorum: magna
  Bir tıraşın maliyetinden ne olur ki ? Cevap: 40.000 lira kaybedebilirsiniz martin 28 24,043 22/05/2015, Saat: 23:51
Son Yorum: eggman
  Geleneksel Tıraşın Tarihinde Ustura Kullanımı m y r 27 25,467 18/03/2015, Saat: 23:20
Son Yorum: ckeskin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: