Malzeme Tedariği Yüzünden Geleneksel Tıraşa Ara Vermek Zorunda Kaldım
Mevlam cumlemizin gonlunde yatani tez zamanda hayirlisiyla nasip etsin.
(07/09/2020, Saat: 11:32)esatakgul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar değerli forum takipçileri. Yaklaşık 1,5 yıldır geleneksel tıraşla ilgileniyorum. Karantina döneminin başında ise elimdeki yaprak jilet stoğu bitti. İzmir'i biraz dışında oturduğumdan mıdır bilmem nereye gittiysen yaprak jilet bulamadım. İnternetten de sipariş etmeye kalktığımda ise jiletlerin toplam fiyatından daha fazla kargo ödediğimiz gördüm. Bu sebeple sipariş etmedim. Uzun lafın kısası şu anki tıraş karımı kullan at ile oluyorum ve eziyete dönmüş durumda. Karantina sebebiyle dışarı da pek çıkamadığım için ayrıntılı araştırma fırsatım da olmadı. Sanırım bu hobiye bir süre zorunlu ara vermek zorunda kalacağım.

Adinizin esat oldugunu varsayiyorum ve sample jilet paketleri icin adresinizi ozelden yazin yaninda denemelik karma sabun benden kargosuna sadece 10 tl odeme yapmayi kabul ederseniz bana ozel mesaj yolu ile ulasin.
(07/09/2020, Saat: 16:32)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smile Smile kahkaha atıyorum ismet abi.

Abi olmadı demeyelimde 2021 kpss'ye temel atıyoruz diyelim Smile Smile Smile

Şaka bir yana abi o kadar umutsuz değilim,inşallah olacak "bizim yolumuz dikenlidir,ayağını seven gelmesin" herşeye rağmen 27.donem amiiin. Smile

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Umudumuzu da söküp alamazlar ya ile final yapabilirmiş hocam Big Grin
(07/09/2020, Saat: 16:37)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mevlam cumlemizin gonlunde yatani tez zamanda hayirlisiyla nasip etsin.
(07/09/2020, Saat: 16:40)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Umudumuzu da söküp alamazlar ya ile final yapabilirmiş hocam Big Grin
Amin ismet abi cumlemizin inşallah.

Fear komşum Smile bir ara gerçekten sınavda duygulandım hazırlayan sevgilisinden veya eşinden mi ayrılmış diye düşünmedim değil Smile

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
http://geltir.com/showthread.php?tid=13066

iyi komşularımız var
Bu konuyu açan genç arkadaşımız belirli bir yaşa gelmiş iş güç sahibi birisi olsaydı bazı komşularımız gibi ben de yazılanları yadırgardım ama anladığım kadarıyla 18 yaşlarında öğrenci bir arkadaşımız. Aslında kullan at almak yerine o paraya bir süre kendisini idare edecek kadar yaprak jilet de alabilirdi ve kargoyu içine katsak dahi kullan at ile aşağı yukarı aynı hesaba gelirdi. Zaten geleneksel tıraş olmayı seven birisi elinde makine, fırça ve sabun varsa yaprak jileti bir şekilde temin eder, bunun lafını yapmak bile gereksiz. Normalde İzmir gibi bir yerde yaprak jilet bulamayan birisi de İzmir'de oturan komşularına nerede satıldığını danışabilir veya elinde fazla olan varsa gidip almayı teklif edebilirdi ama dediğim gibi daha hayatın başında bir genç arkadaşımız ve düşünememiş olabilir, bu nedenle çok da yadırgamamak lazım. Sonuçta biz de gençken şimdi asla yapmam diyeceğimiz neler neler yaptık. Bu o kadar da vahim bir durum değil. Geleneksel tıraşın başındayken böyle ufak sorunlar nedeniyle hevesini kırmamasını temenni ediyorum. İsmetaltan komşumuz da çözüme yönelik bir adım atmış, böylece konu kapanmış.
TemeT NoscE
9e490e8b5812d9198cc7a9b687219590.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Konuyu açtığımdan beri ilk defa foruma girme fırsatım oldu. Daha doğrusu bu forumu yoğunluğumdan dolayı unutmuştum. Açıkçası anlatmak istediğim şeyi anlatamamdan mütevellit bazı yanlış anlaşılmalar olmuş. Ben burada sadece yaşadığım tedarik sorununu anlatmak istemiştim. Ayrıca burasıyla mı alakalı yoksa bu dönemle mi alakalı bilmiyorum da kargolar gerçekten eziyet. Çok bilindik sitelerden yaptığım kitap siparişi bile 21 günde geldi. Yani aslında kargolarla da uğraşmak istemiyorum. Bunun dışında spesifik olmamamla alakalı yaşanan bir iletişim problemi olmuş. Lütfen kusuruma bakmayın.
Tıraş bağımlısı bir genç
(12/09/2020, Saat: 23:45)esatakgul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konuyu açtığımdan beri ilk defa foruma girme fırsatım oldu. Daha doğrusu bu forumu yoğunluğumdan dolayı unutmuştum. Açıkçası anlatmak istediğim şeyi anlatamamdan mütevellit bazı yanlış anlaşılmalar olmuş. Ben burada sadece yaşadığım tedarik sorununu anlatmak istemiştim. Ayrıca burasıyla mı alakalı yoksa bu dönemle mi alakalı bilmiyorum da kargolar gerçekten eziyet. Çok bilindik sitelerden yaptığım kitap siparişi bile 21 günde geldi. Yani aslında kargolarla da uğraşmak istemiyorum. Bunun dışında spesifik olmamamla alakalı yaşanan bir iletişim problemi olmuş. Lütfen kusuruma bakmayın.

Asil.sen bizlerin kusuruna bakmayasin kardesim, arada hepimizin icinde munzur bir taraf baskin cikiyo, senin yazdiklarina yazarken lisede falan dersi kaynatip farkli konularda sohbet ortami oluşan zamanlarimi hatirladim sag olasin.

Jilet sabun vs biseyler icin yazdigim gecerlidir varsa ihtiyacin arama yolliyalim, dene begendigini al, bosa ugrasma, bu forumda zaman gecirdikce daha iyi anlarsin inan kimse art niyetli degildir burada, bazen maksadimiz muhabbet olur amacimiz sohbettir ama bunu aşariz.

Erken yasta bu siteyi kesfetmen ve islak tirasi geleneksel yontemle olma cabanda ayrica bize gore sansli oldugunu gosterir, ben universitede bile sensor falan kullandim, askerde zaten ne bulduysak, surda 2016 yili oda boynum yara bere icindeydi, izdirapti tiras olmak, keyfe dondu sonra.
(12/09/2020, Saat: 23:53)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Asil.sen bizlerin kusuruna bakmayasin kardesim, arada hepimizin icinde munzur bir taraf baskin cikiyo, senin yazdiklarina yazarken lisede falan dersi kaynatip farkli konularda sohbet ortami oluşan zamanlarimi hatirladim sag olasin.

Jilet sabun vs biseyler icin yazdigim gecerlidir varsa ihtiyacin arama yolliyalim, dene begendigini al, bosa ugrasma, bu forumda zaman gecirdikce daha iyi anlarsin inan kimse art niyetli degildir burada, bazen maksadimiz muhabbet olur amacimiz sohbettir ama bunu aşariz.

Erken yasta bu siteyi kesfetmen ve islak tirasi geleneksel yontemle olma cabanda ayrica bize gore sansli oldugunu gosterir, ben universitede bile sensor falan kullandim, askerde zaten ne bulduysak, surda 2016 yili oda boynum yara bere icindeydi, izdirapti tiras olmak, keyfe dondu sonra.

İlginiz için çok teşekkür ederim. Söylediğim gibi sadece bir probleme dikkat çekmek istedim. Fakat konu çok farklı yerlere çekilmiş maalesef Smile
Tıraş bağımlısı bir genç

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geleneksel tıraş sakalı inceltir mi? simsek 3 2,330 09/08/2023, Saat: 11:35
Son Yorum: Lord Sparhawk
Star Geleneksel Tıraş Hakkında Tavsiyeleriniz Ogz4835 5 1,531 19/07/2023, Saat: 19:07
Son Yorum: Ogz4835
  Geleneksel tıraş Tıraşsever 7 1,543 25/04/2023, Saat: 17:53
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tıraşa başlangıç ekipmanları kogan 19 6,532 09/06/2022, Saat: 12:01
Son Yorum: mertcanartan
  Geleneksel tıraş vs Modern tıraş alie5734 29 11,854 03/01/2022, Saat: 23:37
Son Yorum: Oldstyle
  Geleneksel tıraşın sakal yoğunluğuna etkisi. rewolwer_ 22 26,080 02/01/2022, Saat: 04:19
Son Yorum: tobaccoman
  Ustura İle Tıraşa Başlama ve İlgi Konusunda Azalma mı Var? manuple 34 14,240 11/05/2021, Saat: 18:20
Son Yorum: Laylaylom
  Gelin el ele verelim, geleneksel tıraş ekipmanlarını yaygınlaştıralım. mvorun 19 7,020 01/05/2021, Saat: 19:26
  Geleneksel tıraşa başlamaktan korkuyorum. ahmetahmet64 24 8,827 01/05/2021, Saat: 19:25
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,072 01/05/2021, Saat: 19:22

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: