Evde metal kaplama yapmak!
Elinize sağlık üstadım.
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
Elinize sağlık üstadım bayağa ilerletmişsiniz kaplama işini yakında kusursuz olur aletler.

GT-I9500 cihazımdan gönderildi
Çok güzel olmuş hepsi @theunnamed üstadım, elinize sağlık.

Sent from my iPad using Tapatalk
Teşekkürler arkadaşlar geliştirmeye çalışıyorum Blush
www.BarbarosRazors.com

Çok iyi kondüsyonda bir Daveso

yga8ydem.jpg

2e4egy6e.jpg

gy5ajyhu.jpg
www.BarbarosRazors.com

Sol elin kondüsyonu çok iyi değil gibi yanlız unnamed üstad,nasırlanacak daveso,slim derken.Big Grin
Bu kaplama teknikleri ile ev anahtarı kaplanabilir mi? sağlıklı olur mu ?

Birde arabamın anahtarındaki işaretli bölgenin iç taraflarında

DXjzko.jpg

Anahtarlık takılmaktan aşınmalar başladı sadece bu bölgeyi kaplayabilir miyim, aşınmalar için artık metal anahtarlık yerine şunu kullanıyorum. Tavsiye ederim. ebay gibi yerlerde denmark menu keychain diye arayınca çeşitleri çıkıyor

Denmark-Menu-Keychain-titanium-key-chain.jpg
(19/06/2014, Saat: 00:00)inceptum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sol elin kondüsyonu çok iyi değil gibi yanlız unnamed üstad,nasırlanacak daveso,slim derken.Big Grin

Valla üstad sormayın, baya bir nasır tuttu eller. Eldiven takınca çalışamıyorum. Böyle de olunca, kimi zaman tinere kimi zaman sirkeye banıyorum elleri. Arada bir parlatma keçesi sürtüp biraz cilalıyor ama baya yakıyor keçe Big Grin

(19/06/2014, Saat: 00:09)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu kaplama teknikleri ile ev anahtarı kaplanabilir mi? sağlıklı olur mu ?

Birde arabamın anahtarındaki işaretli bölgenin iç taraflarında

Anahtarlık takılmaktan aşınmalar başladı sadece bu bölgeyi kaplayabilir miyim, aşınmalar için artık metal anahtarlık yerine şunu kullanıyorum. Tavsiye ederim. ebay gibi yerlerde denmark menu keychain diye arayınca çeşitleri çıkıyor

Kaplanabilir diye düşünüyorum ancak o kadar küçük bir alan için uğraşmak pek yapılmaz zannedersem üstad. Birde orası metal mi oradan emin olmak gerek. Plastik de olabilir orası. Plastik üzerine kaplama da yapılıyor.
www.BarbarosRazors.com

Isırınca metal tadı aldım ama haklıda olabilirsiniz Big Grin
Sert cisimleri ısırmamak gerek dişlere zarar Smile Big Grin Terzi söküğünü dikemez felsefesi dişçiler için de geçerli olabilir Big Grin
En kolay olanı bakır kaplama, pek çok bilgi mevcut konuda. Ev ortamında yapılabiliyor. Sirke, bakır, pil ve kablo ile halledebilirsiniz.

(19/06/2014, Saat: 00:30)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Isırınca metal tadı aldım ama haklıda olabilirsiniz Big Grin
www.BarbarosRazors.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Evde croap (sabun + krem) karışımı yaptım Oldman 2 1,155 30/04/2023, Saat: 14:12
Son Yorum: Oldman
  El işlemesi ile kase (metal oymacılığı )[emoji4] Pino 15 4,582 28/06/2022, Saat: 04:48
Son Yorum: Pino
  Evde nikel kaplama habaz 22 13,778 29/08/2020, Saat: 00:41
Son Yorum: yeniden11
  Kaplama sonrası resimler cosa_nostra 28 26,157 29/05/2019, Saat: 21:12
Son Yorum: KAYHAN
  Kaplama Deneyleri theunnamed 39 37,796 08/10/2015, Saat: 21:11
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: