Razarock game changer 84 vs edwin jagger 3one6
(03/09/2020, Saat: 18:20)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smile

R41 ustura tıraşına en yakın ve oldukça da agresif bir alet. Günlük kullanımdan ziyade haftada bir tıraş olan birisi için çok daha uygun ve bu anlamda çok güzel bir alet. Günlük kullanılır mı elbet kullanılır ama bunun için çok iyi bir ön hazırlık yapmak gerekiyor. İyi bir sabun eşliğinde ve tek perde bastırmadan kullanılırsa çok daha iy sonuç alınabilir. Ben şahsen yapamadım Smile
Volkan, DE ler içinde R41 ama ustura tıraşına en yakını SE aletler bence. 3 günden fazla sakalda R41 vazgeçilmez. Günlük olarak, tek perde de dediğin gibi iyi bir hazırlık ve teknikle mümkün. Ciltten cilde değişir tabiki de...

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(03/09/2020, Saat: 18:24)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Volkan, DE ler içinde R41 ama ustura tıraşına en yakını SE aletler bence. 3 günden fazla sakalda R41 vazgeçilmez. Günlük olarak, tek perde de dediğin gibi iyi bir hazırlık ve teknikle mümkün. Ciltten cilde değişir tabiki de...

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok haklısın Tarkan Smile SE'ler hissiyat olarak ustura tıraşına en yakın olanıdır. DE yazmayı atlamışım.
[mention]Batmanforever [/mention] [mention]Tarkaner [/mention] komşularım bu kadar havaya sokmayın GC0,84 ‘ü.

Olanlar elden çıkarma sırasına girsin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(03/09/2020, Saat: 19:44)GecayS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [mention]Batmanforever [/mention] [mention]Tarkaner [/mention] komşularım bu kadar havaya sokmayın GC0,84 ‘ü.

Olanlar elden çıkarma sırasına girsin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konuyu hemen değiştirelim Smile Smile Smile

Baili BD176
Sessizce yumuşak bir şekilde konforlu tıraşlar veren ve günlük kullanıma çok elverişli bir alet. Bir diğer güzel tarafı da jileti komple kapatan bir kafa yapısına sahip. F/P ürünü tavsiye ederim.
(04/09/2020, Saat: 01:14)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konuyu hemen değiştirelim Smile Smile Smile

Baili BD176
Sessizce yumuşak bir şekilde konforlu tıraşlar veren ve günlük kullanıma çok elverişli bir alet. Bir diğer güzel tarafı da jileti komple kapatan bir kafa yapısına sahip. F/P ürünü tavsiye ederim.

Sesli güldüm Volkan AbiSmile)

Ben de bu hafta GC 0.84 sahibi oldum @impaticaret sayesinde sagolsunlar.

Naçizane bir yorum yapmak gerekirse benim için ej89 ile yaqi dlc arası bir alet. Tahriş ve mild yapı itibariyle ej89 a, efektiflik olarak yaqi dlc ye yakın.

Alışveriş sırasında bir elimde GC diğerinde 3one6 vardı. İçimden bir ses mavi hap diyordu, diğeri kırmızı...?
Forumdaki genel beğeninin verdiği cesaret ve günlük traş olma durumumu, aletlerin eldeki hissiyatı ve kafa yapısının göze hoş gelmesi durumlarıyla harmanladim ve netice itibariyle ile tercihim GC oldu.
Bence istediğinizden başlayabilirsiniz. Beğenmez iseniz forumda pek maddi kayıp yaşamadan başka bir komşumuza yar edersiniz.

.
(05/09/2020, Saat: 03:17)Mansell Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sesli güldüm Volkan AbiSmile)

Ben de bu hafta GC 0.84 sahibi oldum @impaticaret sayesinde sagolsunlar.

Naçizane bir yorum yapmak gerekirse benim için ej89 ile yaqi dlc arası bir alet. Tahriş ve mild yapı itibariyle ej89 a, efektiflik olarak yaqi dlc ye yakın.

Alışveriş sırasında bir elimde GC diğerinde 3one6 vardı. İçimden bir ses mavi hap diyordu, diğeri kırmızı...?
Forumdaki genel beğeninin verdiği cesaret ve günlük traş olma durumumu, aletlerin eldeki hissiyatı ve kafa yapısının göze hoş gelmesi durumlarıyla harmanladim ve netice itibariyle ile tercihim GC oldu.
Bence istediğinizden başlayabilirsiniz. Beğenmez iseniz forumda pek maddi kayıp yaşamadan başka bir komşumuza yar edersiniz.

.

Smile

GC .84 harika bir seçim olmuş. Hayırlı olmasını diliyorum. İyi günlerde keyifle kullan.

Bu alete en çok Astra Yeşil ve Gillette Platinim jiletleri yakıştırıyorum. Belki de platinum jiletlerli sevdiğimden de kaynaklı olabilir ama yine de bu iki jileti mutlaka denemeni tavsiye ederim.

Güzel bir sabun eşliğinde yüzde resmen slalom etkisi yaratıyor diyebilirim Smile
Tavsiyen için teşekkür ederim @"batmanforever" Volkan abi.
Game changer nedir? Tıraş olmak sıcak havalarda beni çok rahatsız ediyor.

basketballlegends

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İkinci el Edwin Jagger DE89 Barley modeli alınır mı? farukkati 0 657 11/10/2023, Saat: 13:20
Son Yorum: farukkati
  Edwin Jagger DE89 Lord Sparhawk 1,150 1,012,195 09/07/2023, Saat: 18:41
Son Yorum: altın porsuk
  Edwin Jagger DE89 mu Mühle R89 mu? karakartal 23 23,155 08/07/2023, Saat: 23:05
Son Yorum: altın porsuk
  Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti sfenks 190 95,590 01/04/2022, Saat: 12:36
Son Yorum: kaman
  İnceleme: Razorock Game Changer 84 marv 6 3,574 09/11/2021, Saat: 19:53
Son Yorum: marv
  RazoRock Game Changer CK89 206 95,145 30/09/2021, Saat: 01:41
Son Yorum: broraso
  RazoRock Game Changer Open Comb (Jaws) CK89 11 5,842 20/09/2020, Saat: 00:45
Son Yorum: sudüşleri
  Edwin Jagger DE8 serisi sap seçimi konusunda yardım forevermore07 12 6,578 21/11/2019, Saat: 13:50
Son Yorum: forevermore07
  Merkur, Muhle, Edwin Jagger : Tüm Modeller Eskiuyebyr 9 16,343 11/02/2019, Saat: 13:25
Son Yorum: 3RD1
  Edwin Jagger de89, Merkur futur, hangisi. yaralıavcı 55 104,012 24/12/2016, Saat: 14:26
Son Yorum: Eskiuyebyr

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: