13.08.2020 İstanbul Buluşması
Yıllık izinde ve şehir dışında olduğum için, buluşmaya katılamadım. İstanbul da olsaydım, bende bu güzel insanların arasında olacaktım. Kısmet sonraki toplantılara inşallah. Katılan tüm dostlara selam olsun.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(14/08/2020, Saat: 11:26)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"GecayS"  Değerli komşum  milleti birbirine kattın  lafınıza katılmıyorum. Forumda  hatalarım oldu  hatalarımı  kabul edip özürümü diledim
ama  foruma kimseyi  küstürtmek için bir girişimde bulunmadım yaşanan  hadiselerde  kavgayı başlatan  benmişim gibi bir algı oluştu herkesde ama kavgayı ben  başlatmadım bunu bilmenizi istiyorum.

Eski üyelerin ayrılışının  benle bir ilgisi yok  eski tartışmalardan gelen zeminin üstüne bu tartışmada  tuzu biberi oldu
Jegal kardeşim,

Yazmayayım yazmayayım diyorum, illa yaz diyorsun.

Tıraş buluşmalarında tıraş aletleri, usturalar, biley taşları, tıraş sabunları, tıraş kozmetikleri konuşuyoruz. Acaba sen gelsen Hacı Şakir mi Duru mu diye tartışma konusu olacağını mı düşünüyorsun? Yada aletlerin koruma barlarının gereksiz olduğunu mu anlatacaksın?

O kadar provakatif paylaşımlarından sonra forum ortamında bile seninle olmak istemeyen komşularımız varken, gerçek bir buluşmada seninle olmak isteyeceğimizi düşünmek, hala bir hatanın olmadığını düşünmek gibidir. Burada kibar olmaya çalışıyor herkes yazarken. Ama zeytinyağı olmak bambaşka bir şey.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tarkan abinin dediklerine hak vererek katılıyorum.
Damarlara basıp ben tartışmayı başlattım ama hatalı ben değilim demek küskünlere yol açtı.
Daha öğrenecek çok şeyimiz alacak çok yolumuz varken.
Bunun bedelini ben dahil gelecek yeni arkadaşlar ödeyecek. Siz bir bedel ödemediğiniz içinde hala ahkam kesebiliyorsunuz. Ve eskiye birikimlere daha hasret kalacağız.
Kasıtlı ve bilerek etiketleme yapmıyorum. Yeteri kadar prim biz üyeler tarafından verildi. Müsamaha konusu zaten ortada....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kendi adima keyifli bir bulusma olacagini biliyordum ama hic bu kadar keyifli vakit gecirecegimi beklemiyordum. Cok guzel abilerim, degerli komsularim ile tanistim sohbetlerini tattim Smile

Çok güzel bir buluşma olmuş, çok güzel bir kare ortaya çıkmış. Maşallah. Allah muhabbetinizi bozmasın. Benim İstanbul'a dair yegane anım Büyük Londra Oteli ile sınırlı kaldı. Kadıköy ise İstanbul'a gelip de bir türlü görmenin nasip olmadığı, çok merak ettiğim bir yer olarak bir ukte halen içimde. "Büyük Londra Oteli ile sınırlı kaldı" diye söyledim ama yanlış anlaşılmasın, beğenmediğim düşünülmesin, çok farklı bir his yaşamıştım o otelde. "Fatih Akın'ın burayı bu denli sevmesinde bir hikmet varmış gerçekten" dedirten cinstendi. Tabii Pera'nın gölgesinde kalmış ama Ernest Hemingway, İgor Pomerantsev gibi isimler tarafından da tercih edilmiş. Daha bilmediğim ne isimler gelip geçmiştir oradan. İnşallah bir daha gelmek nasip olur oralara da bu sefer hepinizle tanışıp görüşme fırsatı da yakalayabilirim.
(14/08/2020, Saat: 12:16)tiffanygt Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Çok güzel bir buluşma olmuş, çok güzel bir kare ortaya çıkmış. Maşallah. Allah muhabbetinizi bozmasın. Benim İstanbul'a dair yegane anım Büyük Londra Oteli ile sınırlı kaldı. Kadıköy ise İstanbul'a gelip de bir türlü görmenin nasip olmadığı, çok merak ettiğim bir yer olarak bir ukte halen içimde. "Büyük Londra Oteli ile sınırlı kaldı" diye söyledim ama yanlış anlaşılmasın, beğenmediğim düşünülmesin, çok farklı bir his yaşamıştım o otelde. "Fatih Akın'ın burayı bu denli sevmesinde bir hikmet varmış gerçekten" dedirten cinstendi. Tabii Pera'nın gölgesinde kalmış ama Ernest Hemingway, İgor Pomerantsev gibi isimler tarafından da tercih edilmiş. Daha bilmediğim ne isimler gelip geçmiştir oradan. İnşallah bir daha gelmek nasip olur oralara da bu sefer hepinizle tanışıp görüşme fırsatı da yakalayabilirim.

Büyük Londra Oteli Ahmet Ümit romanlarından birine kaleme alınmıştı.
Yolunuz düşerse bir gün birlikte gezeriz.
Haber vermeniz yeterli.

Çok güzel bir buluşma olmuş komşular, nice hoş sohbetleriniz olsun
Keyfiniz, muhabbetiniz,sohbetiniz daim olsun.
El saklatma emojisini yine beceremedim.

Seni mi kıracağız?

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Abimmm seviliyorsun, ve karede fena zaten bazen ne varsa istanbulda var sozunu hatirliyorum bu bulusmalari gordukce.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  26.08.2020 İstanbul (Bakırköy) Buluşması korgunv 14 5,117 28/08/2020, Saat: 10:42
Son Yorum: batmanforever
  İstanbul'da Berber Müzesi eggman 2 4,925 05/05/2012, Saat: 01:05
Son Yorum: Ustura

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: