Boyundaki Yatık Sakallar
Komşu benim boyun altı soldan sağa tamamen yatık düz çıkan bi yer yok ve kivircik bu sorundan çok çektim ama çareside yok değil.

Forumda ki kıdemli üyelerimiz bir kaç bilgi alışverişinde bulundular ve belli bir süre çıkış yönüne 2 perde veya 1 düz bir çapraz tıraş ol dediler ben 2.sini uyguladım çok batik,tahriş vs vs oluyordu artık bıkmıştım sonra alet jilet uyumu çok önemli bunu yakaladıktan sonra özellikle boyun altına slant alet ve futur öneriyorlar ben qshave ile denemiştim gerçekten güzel tıraşı var,boyun altında basarili aletler ,sonrasında tıraş hazırlığı cok önemli eğer bunlarda olmuyorsa biraz zaman verin zaten uzayacak geri ertesi gün takıntı yapmadan tekrar yine tıraş olun.

1-ön Tıraş hazırlığı
2.Alet,jilet uyumu
3--yüzünüzü ne kadar tanıyorsunuz?

Biraz bunlara dikkat edin derim ayrıca slant aletleri çok tavsiye ediyorlar bende german37 sipariş verdim bekliyorum,yukarıda da dediğim gibi alet,jilet uyumu ve ön hazırlık,cildini tanıma, doğru ekipman ile bu sorunu çözdüm sayılır ara sıra olmuyor mu batik veya tahriş oluyor tabiki ama bu da benim kendi hatamdan oluyor.

Sağlıklı ve keyifli tıraşlar.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu Konudaki Yorumlar
Boyundaki Yatık Sakallar - Yazar: AsakiR - 08/08/2020, Saat: 16:54
Boyundaki yatik sakal yuzunden boyle guzel bir hobiden vazgecmek uzereyim - Yazar: Cem.O44 - 08/08/2020, Saat: 19:31

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yatik sakal seiko 98 82,503 17/11/2019, Saat: 00:04
Son Yorum: TheCurseOfCurl

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: