Istanbul buluntusu
istanbula gelmisken antikacilarda ustura, tas aramadan edemezdim.
ve iste az once buldugum tas. 6*1,5" kotikul.
oylece eski tiras aletlerinin yaninda masumca beni bekliyordu.
almadan edemezdimSmile onceki kotiye kiyasla bu cok sert cizmenin imkani yok tirnakla igneyle vs.
2ic9tsm.jpg
(17/07/2012, Saat: 19:30)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: istanbula gelmisken antikacilarda ustura, tas aramadan edemezdim.
ve iste az once buldugum tas. 6*1,5" kotikul.
almadan edemezdimSmile onceki kotiye kiyasla bu cok sert cizmenin imkani yok tirnakla igneyle vs.
2ic9tsm.jpg

Taş değil de canım bira çekti Cool
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
tasi bulucam diye nasil terledim biliyor musunSmile
Fotoğrafı görünce benim de canım acayip bira çekti. Buz gibi bir bira açmaya gidiyorum şimdiBig Grin
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
yanlis objeyle ilgileniyorsunuz arkadaslar tasa odaklanin:d
ayda yilda bir olan birsey ama bilincaltiniza indim galiba.
derken
makıneler nelerdı hocam
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(18/07/2012, Saat: 00:40)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: oylece eski tiras aletlerinin yaninda masumca beni bekliyordu.
derken
makıneler nelerdı hocam

Kayda deger birsey yoktu hocam olsa birakmazdim Smile swing ordan cikti mesela birde gillette tech basi buldum Smile cok sik mal da gelmiyor adama
(18/07/2012, Saat: 00:40)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: oylece eski tiras aletlerinin yaninda masumca beni bekliyordu.
derken
makıneler nelerdı hocam

kutulu schick injector
gillette single ring open comb
flying eagle kutulu mavi ve aliminyum sap cesitleriyle..
kutulu yumaSmile
manchoya aldigim ahsap kutulu surgulu kartuslu (cift bicakli) travel set
ve ust satirin aynisinin yekpare siyah modeli.
fiyatlar sirasiyla schick sormadim- 5-5-yumayi sormadim-10 lira-sonuncuyu sormadim israil yapimi ve revu fircalarda 5 lira
kotikul 15 lira.(asil vurgun bu oldu)
bu arada antikacilarda tas ararken bir tanesi persembe/sali (tam hatirlamadim simdi) pazarinda ustura tasi gordugunu ama almadigini soyledi. yanindaki adamda keske alsaymisin dedi. herhalde antika pazarindan bahsediyorlardi yolu dusen baksin derim.
Valla ne yalan söyleyeyim benim gözüm de direk o buz gibi biraya kaydı, dayanamadım akşam 3 tane aldım, çok iyi de oldu, çok güzel iyi oldu tamam mı. Big Grin
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: