Ağır abilerin zayıflama konusu
geçmiş olsun üstadım

herkesin bel knot çapları düşürmesi lazım
yoksa büyük knotla chubby fırçalar gibi olacağızSmile

(24/08/2012, Saat: 14:42)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: şu safre kesesi meselesini atlatayım ondan sonra daha dikkatli olacağım. Yakında safra kesesi ameliyatı olma durumum var da...
Saygılarımla
(24/08/2012, Saat: 12:56)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: boy 173cm
kilo vermem lazım
yaşlandıkça kilo vermek zorlaşıyor
herkese tavsiyem 40 yaşınıza ideal kiloyla girin
sonra @mancho dede gibi uğraşırsınız Big Grin
Saglikla tekrar aramiza katilmaniz dilegiyle gecmis olsun hocam

(24/08/2012, Saat: 14:42)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: şu safre kesesi meselesini atlatayım ondan sonra daha dikkatli olacağım. Yakında safra kesesi ameliyatı olma durumum var da...
Saygılarımla
(24/08/2012, Saat: 12:56)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: boy 173cm
kilo vermem lazım
yaşlandıkça kilo vermek zorlaşıyor
herkese tavsiyem 40 yaşınıza ideal kiloyla girin
sonra @mancho dede gibi uğraşırsınız Big Grin
teşekkürler. sağolasın emir
Saygılarımla
(24/08/2012, Saat: 15:58)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Saglikla tekrar aramiza katilmaniz dilegiyle gecmis olsun hocam
Geçmiş olsun abi.
teşekkür ederim dostum sağolasın.
Saygılarımla
(24/08/2012, Saat: 20:59)Kendineözgü Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçmiş olsun abi.
benım tevellüt 1981
boy: 187 cm
kilo:75

durum sımdılık ıyı memnunum halımden
yeme durumuna gelınce aklınıza gelen herseyı yıyorum sadece hayatta bır tek ciğer yemem geri kalan herseyı yıyorum.Miden alıyor yanı (mumbar dolmasından tutunda sokakta satılan kokorec dahıl) Big Grin hatta baya yıyorum.Öylekı aksamları 3 tabak yemek yer aradan 1 saat felan gecınce de yaklasık yarım kılo (hergun olmuyor) meyve yiyorum.

şimdi herkes bu yemeye bu ılo cok ıyı nasıl oluyor diyecek.Sırrımı acıklıyorum arkadaslarConfusedabah uyanınca ac karnına en az 2-3 bardak su,her yemek ten sonra en az 2-3 bardak su. Hatta bos kaldıgınız her an su ıcesınız olmasa bıle için cunku suyun zararı olmaz.Diger sır ise bol seks.Haftada 1 gun rakı,bira veya viski içerdim.Bira göbek yapmıyordu sıkıntı yoktu ama son 1 aydır felan ıckıyı de bıraktım.Bol hareket etmek lazım.Yürüyüş yapıyorum gunde ortalama 3 km felan.

Deneyın mutlaka yararını goreceksınızWink
Zayıflamak isteyen arkadaşlar, aşağıda linkini verdiğim blogu takip edebilirler.
Blogun sahibi Roma'da yaşayan 4 dalda uzmanlığını almış bir doktor hanım. Mehtap Pasinler.
Bilimsel yöntemlerle çalışıyor. 14 Ocak'ta yeni bir program açıklayacak.
Tamamen ücretsiz. Diğer bazı doktorlar gibi şarlatanlık yapmıyor kesinlikle.
Hiçbir ürün, kitap vs satma olayı yok.
Tek istediği sizden başlangıç kilonuz, boyunuz gibi bazı bilgiler ve diyetin ilerleyen dönemlerinde aldığınız sonuçları bildirmeniz.

Not: Ben bu yöntemle kilo vermedim, ama verenleri tanıyorum.

Not:Bu arada şu an 78 kg'a inmiş ve diyeti sonlandırmış durumdayım.

http://www.mevsimlerdenroma.blogspot.com/
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
1.90 boyum 120 kg yım 40 kilo versem çok iyi olacak ama tutamıyorum bogazımı
Arkadaşlar zayıflamak isteyenlere garanti çözüm;

insanity-workout-review.jpg

http://www.beachbody.com/product/fitness...nsanity.do

180$ lık bir fiyatı var ancak internette bulmak pekala mümkün.

Şişman birisi değilim amcaım göbeğimdeki fazla yağlardan kurtulmaktı (ortayada baklava çıkarmak) programı tamamladıktan sonra ki %60'ına bağlı kalabildim egzersizlerin ciddi anlamda baklavalar çıkmaya başladı.Şu an 2.round a başladım ancak iş ve master yoğunluğu dolayısıyla haftada 3 gün yapıyorum.Yinede faydasını görüyorum.

Tabi sporu yapıyorken yediklerinize dikkat etmenin önemini vurgulamaya gerek yok.

Programı 60 gün demişler ama 60 günde tüm kilolarınızdan kurtulmanız tabki mümkün değil.Ancak gerek bağlılık gerekse bir hoca eşliğinde yapıyor olmanız iyi.Devamlı gaza getiriyor sizi.Ve çoğu antrenmandan sonra yere düşüyorsunuz yer terden ıslanıyor düşen damlalardan.En güzelide hiçbir ek malzeme istemiyor.Evinizde yapabilirsiniz.
Nazar değebilir tedbirli olmak lazım Smile

nazarboncugu.jpg

(01/01/2013, Saat: 21:13)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zayıflamak isteyen arkadaşlar, aşağıda linkini verdiğim blogu takip edebilirler.
Blogun sahibi Roma'da yaşayan 4 dalda uzmanlığını almış bir doktor hanım. Mehtap Pasinler.
Bilimsel yöntemlerle çalışıyor. 14 Ocak'ta yeni bir program açıklayacak.
Tamamen ücretsiz. Diğer bazı doktorlar gibi şarlatanlık yapmıyor kesinlikle.
Hiçbir ürün, kitap vs satma olayı yok.
Tek istediği sizden başlangıç kilonuz, boyunuz gibi bazı bilgiler ve diyetin ilerleyen dönemlerinde aldığınız sonuçları bildirmeniz.

Not: Ben bu yöntemle kilo vermedim, ama verenleri tanıyorum.

Not:Bu arada şu an 78 kg'a inmiş ve diyeti sonlandırmış durumdayım.

http://www.mevsimlerdenroma.blogspot.com/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kargo konusu genel (indirim, kod, bilgi) mustbe 9 4,104 18/11/2019, Saat: 14:00
Son Yorum: mustbe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: