Frank Shaving G4 Sentetik Tıraş Fırçası
Güzel fırça, güzel inceleme. Kaleminize sağlık üstadım, sağlıklı günlerde zevkle kullanın.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Merhabalar , tüm güzel yorumlara teşekkür ederim

Ailecek sentetiklerdeki bu gelişimi keyifle takip ediyoruz Smile
d32f941eab4c2582104355c887e72b92.jpg
Sorulara genel bir cevap vermek istedim , dilimin ve bilgimin yettiğince .
Bu benim 13. Satın aldığım ve elimde olan 3. Sentetik fırçam, bu fırça ile satın aldığım Porsuk sayısını geçmiş oldum Smile Eşe dosta hediye aldıklarım ve sattıklarmla beraber .

Mühle ile kıyaslarsak , benim ilk mühle sentetiğim 21 mm ve çok çiziciydi, genel yorumlarda mühle çok seviliyor , bir arkadaşımın yeni aldığı mühle 25 mm i inceleme Fırsatım oldu yakın zamanda ama tıraş olmadım . İlk denediğime göre daha yumuşak uçlu ve omurgalı geldi bana mühle ve bu fırça el ile yoklamada, mühle sentetiklere çok benziyor Fs g4.

Yaqi ile kıyaslamaya gelirsek bence bu fırçaya biraz ayıp ederiz Smile yaqi den her konuda ciddi bir üstünlüğü var . Esneme oluyor ama yayılmıyor açılmıyor , uçlar yumuşak ama masajı kesinlikle hissediyorsunuz . Yaqi uzun sakalı kaldırmakta ve masajda bana yetersiz geldi bu fırca hayvan kıllarının hissiyatımı daha çok yaşatıyor.
Kendi adıma tıraş keyfim için bir hayvanın işlemce görmesini kabul etmediğimden Porsuk almayı bıraktım , elimdeki son 3 adete kıyamıyorum ama elden çıkarırsam, omega evo thater ve simpson ın üst düzey sentetiklerini denemek isterim .
Ama şimdiye kadar denediklerimden bu fırça en memnun edeni . Alamı memnun eder diye düşünüyorum
Göze hoş gelecek saplar için bir çalışma yaparlarsa iyi olur , yada loft alıp istediğiniz sapa takabilirsiniz
Alpha shaving firması bu loftu kullanıyor sentetiklerinde

https://www.executive-shaving.co.uk/bran...shaving-co

Londra’da döner kebabcı dayınız varsa ( içimizde muhakkak vardır Smile bu harika saplı g4 fırçalardan isteyebilirsiniz.
Fiyat Yüksek ama oldukça şık , kurşun geçirmez 3D sap bile yapmışlar Smile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Son zamanlarda en çok merak ettiğim fırçanın çok iyi bir incelemesini yapmışsınız elinize emeğinize sağlık komşum.
(30/05/2020, Saat: 17:39)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar , tüm güzel yorumlara teşekkür ederim

Ailecek sentetiklerdeki bu gelişimi keyifle takip ediyoruz Smile
d32f941eab4c2582104355c887e72b92.jpg
Sorulara genel bir cevap vermek istedim , dilimin ve bilgimin yettiğince .
Bu benim 13. Satın aldığım ve elimde olan 3. Sentetik fırçam, bu fırça ile satın aldığım Porsuk sayısını geçmiş oldum Smile Eşe dosta hediye aldıklarım ve sattıklarmla beraber .

Mühle ile kıyaslarsak , benim ilk mühle sentetiğim 21 mm ve çok çiziciydi, genel yorumlarda mühle çok seviliyor , bir arkadaşımın yeni aldığı mühle 25 mm i inceleme Fırsatım oldu yakın zamanda ama tıraş olmadım . İlk denediğime göre daha yumuşak uçlu ve omurgalı geldi bana mühle ve bu fırça el ile yoklamada, mühle sentetiklere çok benziyor Fs g4.

Yaqi ile kıyaslamaya gelirsek bence bu fırçaya biraz ayıp ederiz Smile yaqi den her konuda ciddi bir üstünlüğü var . Esneme oluyor ama yayılmıyor açılmıyor , uçlar yumuşak ama masajı kesinlikle hissediyorsunuz . Yaqi uzun sakalı kaldırmakta ve masajda bana yetersiz geldi bu fırca hayvan kıllarının hissiyatımı daha çok yaşatıyor.
Kendi adıma tıraş keyfim için bir hayvanın işlemce görmesini kabul etmediğimden Porsuk almayı bıraktım , elimdeki son 3 adete kıyamıyorum ama elden çıkarırsam, omega evo thater ve simpson ın üst düzey sentetiklerini denemek isterim .
Ama şimdiye kadar denediklerimden bu fırça en memnun edeni . Alamı memnun eder diye düşünüyorum
Göze hoş gelecek saplar için bir çalışma yaparlarsa iyi olur , yada loft alıp istediğiniz sapa takabilirsiniz
Alpha shaving firması bu loftu kullanıyor sentetiklerinde

https://www.executive-shaving.co.uk/bran...shaving-co

Londra’da döner kebabcı dayınız varsa ( içimizde muhakkak vardır Smile bu harika saplı g4 fırçalardan isteyebilirsiniz.
Fiyat Yüksek ama oldukça şık , kurşun geçirmez 3D sap bile yapmışlar Smile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kebapçı olmasına gerek yok komşum. Executive Shaving ten Brian @Aedan Emre komşumuz ile iyi ahbaptır. Özel indirim yapabilir. Kendisi de Outlaw Titanium aldı. Gayet memnun.

İncelemeniz için de çok teşekkürler. İlk başta porsuk Fırçalar ile başlamıştım. Sonra sentetiklerin başarılı performanslarını görünce, sentetikler favorim oldu. Tabi Thater, SV, SOC gibi mevcut 3-4 porsuğu ara ara kullanmaya devam ediyorum. Ama bundan sonra sentetik vazgeçilmez olur benim için.

Hayvan hakları konusunda hassas olanlar için sentetikler, hele yeni nesiller, tam bir çözüm. Fiyat olarak da gayet ucuzlar. Eskidikçe knot değiştirip kullanmak mümkün.

Başta size olmak üzere tüm komşularıma,

Saygılar ve selamlar..

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Elinize sağlık zevkle okudum....

GaRtBnX.....

https://www.instagram.com/gartshobby/
Elinize sağlık. Radarımda olan bir üründü. Ee mecbur alacağız artık bu incelemeden sonra Smile)

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Sabun yuklerken firca uclarinin ortada toplanmasi gibi sentetik problemleri yok anladigim kadariyla. Tesekkur komsum inceleme icun
Emeğine sağlık komşum, çok güzel bir incelem olmuş.
Teşekkürler dostlar .
3.perde komşum 6-7 kere kullandım ama o tarz bir problem olacağını sanmıyorum .
@tarkaner komşum forumu dışardan takip eden , fırçayı avpimden beraber teslim aldığımızda el koymaya çalışan saptan dolayı vazgeçen arkadaşıma göndermeydi Smile
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
(30/05/2020, Saat: 23:31)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler dostlar .
3.perde komşum 6-7 kere kullandım ama o tarz bir problem olacağını sanmıyorum .
@tarkaner komşum forumu dışardan takip eden , fırçayı avpimden beraber teslim aldığımızda el koymaya çalışan saptan dolayı vazgeçen arkadaşıma göndermeydi Smile

Benimki biraz sazanlık olmuş, ama incelemeniz çok güzeldi. Yazmadan edemedim. Hele su tutma ağırlığını ölçmeniz çok harika bir detay.

Sayenizde FS baya fazla G4 satacak.

Saygılar..

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yaqi Şarabi 28 mm Tuxedo Sentetik Tıraş Fırçası Alkali 1 58 26/04/2024, Saat: 09:48
Son Yorum: sfenks
Thumbs Down Temizel yeni günlük tıraş için basmalı sentetik fırça Eyup 3 1,299 29/11/2023, Saat: 14:08
Son Yorum: Zireæl47
  tıraş fırçası ve makinesi önerisi f02561 9 2,154 30/07/2023, Saat: 00:36
Son Yorum: sfenks
  Sentetik Fırça Tavsiyesi flame2013 254 158,642 28/04/2023, Saat: 03:29
Son Yorum: BAYsubjeckt
  İki tıraş fırçası arasında karar veremedim Mertecevit 7 1,555 22/04/2023, Saat: 19:34
Son Yorum: Mertecevit
  YAQI Berber 30' Tuxedo Sentetik Fırça ekindgn 15 6,362 04/04/2023, Saat: 01:55
Son Yorum: Mecanica
  Wilkinson Sword Tıraş Fırçası 47 TL tilki_92 18 6,547 23/02/2023, Saat: 16:07
Son Yorum: anlatıcı
  Zaza 150 Tıraş Fırçası implicit 1 1,762 29/12/2022, Saat: 20:24
Son Yorum: implicit
Photo Dededen Kalma Tıraş Fırçaları appashave 0 1,577 15/12/2022, Saat: 18:05
Son Yorum: appashave
  Simpson Synthetic Tıraş Fırçası CK89 6 4,451 14/06/2022, Saat: 15:57
Son Yorum: Conte

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: