Herkese Merhabalar
Vay farkında olmadan sırrı da açığa çıkardık .

İstanbul da bizzat İmpa Mustafa beyin yerine giderek de ürünleri alabilirsiniz .
Hoş geldiniz, bence mesleğinizden el alışkanlığınız olduğu için her aleti ustalıkla kullanabilirsiniz ve cogumuza göre ıslak tıraşta daha hızlı uzmanlaşabilirsiniz, hayırlı tıraşlar
Hoş geldiniz Mert Bey, çok güzel bir mesleğiniz var. Ben de geleneksel tıraşa yeni başladım. EJ DE89'un düz, parlak olan modelini aldım ve gayet memnunum. Keyifli forumlar dilerim.
(19/05/2020, Saat: 23:50)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vay farkında olmadan sırrı da açığa çıkardık .

İstanbul da bizzat İmpa Mustafa beyin yerine giderek de ürünleri alabilirsiniz .

Öyle oldu valla İngilizce nick in havası kalmadı  Big Grin
Evet, yarın telefonla açık olduğunu teyit edip ona göre gitmeyi düşünüyorum.

(19/05/2020, Saat: 23:51)dearlord Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz, bence mesleğinizden el alışkanlığınız olduğu için her aleti ustalıkla kullanabilirsiniz ve cogumuza göre ıslak tıraşta daha hızlı uzmanlaşabilirsiniz, hayırlı tıraşlar

Hoş bulduk teşekkür ederim. Tam kestiremiyorum tabi ama ilk tıraşımı merak ediyorum umarım çok savsaklamadan dediğiniz gibi ilerlerim Big Grin

(19/05/2020, Saat: 23:51)Tony Soprano Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz Mert Bey, çok güzel bir mesleğiniz var. Ben de geleneksel tıraşa yeni başladım. EJ DE89'un düz, parlak olan modelini aldım ve gayet memnunum. Keyifli forumlar dilerim.

Hoş bulduk komşum, teşekkür ederim eksik olmayın. Ne kadar şu dönemde çalışmıyor olsamda süreci güzelce atlatıp tekrar çalışacağımız zamanları iple çekiyorum. Yarın impaya gidip ikisine de bakacağım aldığım zaman sizinle paylaşacağım Smile
Hoşgeldin komşum. Bende iki markanın aletide var. Her ne kadar Edwin Jagger i daha şık bulsamda elim nedense muhleye gidiyor. Nedeni ise bana göre ej nin açıklığı 0.76 iken muhlenin 0.82 gibi hissetmem.
Hoşgeldiniz komşum. Geleneksel tıraşa ben de yeni başladım sayılır. Edwin jager de8 başlıklı set almıştım gayet memnunum. Dibi tırtıklı kaselerden ararken kuaför malzemeleri satan bir mağazada saç boyası karıştırmak için yapılan plastik kaseler bulduk 2 3 liraya aldık ondan kullanıyorum.
Gülmesini bilmeyen dükkan açmasın Tıraş aleti
Merhaba centilmenler kulübüne hoşgeldiniz. Mühle R89’u öneririm. İsterseniz ileride R41 başlık alıp bir kaç günlük sakala ustura kalitesinde temizlik yaparsınız. Eller büyükse grande modeli de güzeldir. Sık sık forumun ikinci elinde Mühle bulunuyor. Aldığınıza pişman olmazsınız.
Hoş geldiniz, keyifli forumlar dilerim.
(20/05/2020, Saat: 00:27)Jonas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldin komşum. Bende iki markanın aletide var. Her ne kadar Edwin Jagger i daha şık bulsamda elim nedense muhleye gidiyor. Nedeni ise bana göre ej nin açıklığı 0.76 iken muhlenin 0.82 gibi hissetmem.

Komşum hoş bulduk, teşekkür ederim. Açıklık dediğiniz jiletin tarak kısmına yakınlığı mı oluyor ?

(20/05/2020, Saat: 00:35)Ferat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz komşum. Geleneksel tıraşa ben de yeni başladım sayılır. Edwin jager de8 başlıklı set almıştım gayet memnunum. Dibi tırtıklı kaselerden ararken kuaför malzemeleri satan bir mağazada saç boyası karıştırmak için yapılan plastik kaseler bulduk 2 3 liraya aldık ondan kullanıyorum.

Komşum hoşbuldum, teşekkür ederim. Yarın bir kaç yere bakacağım kase için, istediğim tarzda bulamazsam sizden hangi mağazadan aldığınızı öğrenmek isterim.

(20/05/2020, Saat: 00:35)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba centilmenler kulübüne hoşgeldiniz. Mühle R89’u öneririm. İsterseniz ileride R41 başlık alıp bir kaç günlük sakala ustura kalitesinde temizlik yaparsınız. Eller büyükse grande modeli de güzeldir. Sık sık forumun ikinci elinde Mühle bulunuyor. Aldığınıza pişman olmazsınız.

Merhabalar hoşbulduk. Yarın gidip ikisine de bakacağım, mühle daha içime sinen oldu ve agresif başlığın uyumlu olması da avantaj dediğiniz gibi. Haberdar edeceğim aldığımda, teşekkür ederim.

(20/05/2020, Saat: 00:52)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz, keyifli forumlar dilerim.

Hoş bulduk, teşekkür ederim.
Hoşgeldiniz . Komşularım sorularınızı yanıtlamış . Umarım tez zamanda aleti edinip keyifli tıraşlara başlarsınız
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese selamlar alimarcaa 0 822 22/07/2023, Saat: 14:23
Son Yorum: alimarcaa
  Herkese merhabalar altın porsuk 2 667 08/07/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: altın porsuk
  Merhabalar! Cascada 5 1,727 27/06/2023, Saat: 05:44
Son Yorum: Cascada
  Herkese merhaba metamorfoz 16 3,959 17/05/2023, Saat: 04:34
Son Yorum: internetdunyam
  Merhabalar EnverCan Enver Can 3 700 07/05/2023, Saat: 15:11