TDS Kosmetika Tıraş Sabunları
TDS tıraş sabunlarına sıkıntılı zamanlara rağmen ulaşabilmemi sağlayan komşularıma teşekkür ederim.

TDS Kozmetik banyo sabunları, parfüm ve nemlendiriciler gibi çeşitli üretiyor. Belarus firması üretimi sabunlar orta yumuşaklıkta, oyun kili kıvamındaki sabun tasın biçimini rahatlıkla aldı. Kasesiz 60gr sürümlerde, parşömen kağıt ambalajın içindeki ilave plastik ambalaj koku ve nem kaybını önlüyor. Kaseliler ise; 100ml, kullanılan plastik cinsi “PET”ve kasenin hemen hemen yarısı boş bırakılmış.

roza-150.jpg mojjevelnik-150.jpg lavanda-75.jpg sandal-75.jpg

IMG-20200513-204758.jpg

Elimdeki sürümlerin içerikleri tamamen aynı görünüyor. İçeriğinde shea yağı, hindistan cevizi yağı, kakao yağı, hint yağı, rafine edilmemiş jojoba ve avakado yağlarına ilave olarak aloe vera, e-vitamini ve glisin gibi birçok katkı da var. Sitelerinde doğal içerik olduğu özellikle birkaç yerde vurgulanmış. En dikkat çekici olan ise içeriğindeki şungit taşı suyu. Bu taş anladığım kadarı ile şifalı taşlardan, çok ilgilenmiyorum açıkçası bu konuda pek detay da bulamadım.

Şungit taşı
cristal-elite-shungite.jpg

Gül ve lavanta kokulular oldukça doğal ve tazeyken sandal ağacı ve ardıç ağacı formülasyonları baharat ağırlıklı, sıcak kokular. Sadece ardıç sürümünün kısmen belki de doğası gereği yapay geldi, çam terebentine benzeyen kokusu yerine ardıç meyvesi gibi ferah bir koku tercih edilebilirlerdi.

İçeriğindeki yoğun ve çeşitli yağlar nedeni ile coşkulu bir köpük yok, bir zamandan sonra artık zaten fırça sabunu yükleyemiyor. Hacimsiz ama yoğun ve kayganlığı çok iyi inci gibi bir köpük yapısı var. Tıraş sırasında deneme için bir bölgede alet ile çokça ve hafif hafif gezinmem sırasında da katkısını hissettim, koruyuculuğu da iyiydi. Tıraş sonrası nemlendirmesi yeterliydi. Ben genel olarak başaralı buldum.
Güzel ve faydalı bir inceleme yazısı olmuş eline sağlık @mertalp Mertalp.
İçeriğindeki Şungit taşı suyu çok enteresan. Sabunun gizli ve güçlü silahı olabilir Smile
Mertalp kelemine sağlık kardeşim. Forumda bir ilki başardın bir Rus sabunu incelemesi yaparak. Renk kattın, teşekkür ederim.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Komşum kalemine sağlık inceleme için teşekkür ediyorum.
Eline sağlık mertalp kardeş inceleme için teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Tebrikler komşum
Emeğine sağlık komşum, çok güzel bir inceleme olmuş.
Elinize sağlık. Çok güzel ve bilgilendirici bir inceleme yazısı kaleme almışsınız. Tesekkurler.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Elinize, emeğinize sağlık inceleme için. Güzel zamanlarda kullanılsın sabunlar.
"A Samurai always wears two swords."
Elinize sağlık komşum. Güzel ve sade bir inceleme.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,346 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 651 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 950 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 497,533 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,413 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,239 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 924 1,050,007 23/04/2023, Saat: 21:44
Son Yorum: ferencpuskas
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,342 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,982 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 45,752 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: