Öğrenci üye
Merhaba sayın abilerim. Uzun zamandır forumun başlıklarını takip ediyordum. Hesap açmak bu geceye kısmet oldu. İnşallah uzun yıllar forumda olacağım. Sizlerden vintage ürünleri nereden temin edebileceğim konusunda yardım rica ediyorum. Teşekkürler
Komşum hoşgeldin, yolun başında forumla ve geleneksel tıraşla tanışman isabet olmuş. Keyifli tıraşlar

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Komşum hoşgeldiniz. Genç yaşta doğru yolu bulmuşsunuz. Keyifli tıraşlar dilerim.
Deden gibi tıraş ol.
(09/05/2020, Saat: 15:22)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum hoşgeldin, yolun başında forumla ve geleneksel tıraşla tanışman isabet olmuş. Keyifli tıraşlar

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim hocam. Henüz yuma dışında aletle tıraş olmadım. Bende pürüzsüz cilt takıntısı var o yüzden yakın zamanda jiletli ustura denemeyi istiyorum. Bir de vintage ürün almayı planlıyorum.
Hoş geldiniz komşum.
(09/05/2020, Saat: 15:24)Poerio Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum hoşgeldiniz. Genç yaşta doğru yolu bulmuşsunuz. Keyifli tıraşlar dilerim.

Teşekkür ederim hocam.
Hoş geldiniz.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
hoşgeldiniz
ne mutlu türküm diyene !
Hoşgeldiniz komşum keyifli tıraşlar dilerim

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim abilerim. Diğer başlıklarda bulamadım kullandığınız yurt dışı vintage razor satan siteler hangileridir?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: