En çok tercih ettiğiniz yerli üretim kolonyalar nelerdir?
@-mali Coskun Abi cam ve plastik sisede farkli ml’lerde bulunuyor. Tarim kredi kooperatifinin urunu, hatirladigim kadariyla baska bi firmaya yaptiriyordu. Farkli cesitleride vardi.
elite kolonyaların limon, yeşil çay ve japon kiraz çiçeği kokuları var
(30/04/2020, Saat: 23:17)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: elite kolonyaların limon, yeşil çay ve japon kiraz çiçeği kokuları var

Komşum memnuniyetiniz ? kokuları nasıl ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Elit in kiraz çiçeği kolonyasını ben de beğendim. Eyüp Sabri Tuncer üretiyor ama onun kendi kiraz çiçeğinden daha yoğun ve güzel kokuyor.
Ben Eyüp Sabri T. in çeşme limonunu merak ediyorum çok seviliyor klasik limon, okyanus kolonyasını kullandım.

(30/04/2020, Saat: 23:21)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum memnuniyetiniz ? kokuları nasıl ?

eliye limon olarak şu an kullandığım marmara limon çiçeğinin bence gerisinde, japon kiraz çiçeği olarak est derim, yeşil çay ferah ve serin bir kokusu var severim ben

bu arada benim asıl favorim Rebul mandalina
Rebul mandalina gerçekten çok güzel, est’nin mandalinası sönük kalıyor yanında. Est’nin merak ettiğim bir sürü kolonyası mevcut, paris gecesi vs.

Limon kolonyasında keskin ve sert koku seviyorsanız Boğaziçi’yi önerebilirim.
Saygılar.
Rebul aqua ve. yeşil çayı severek kullanmıştım ama lavanta kokulusunu pek beğenmedim.
Mandalina olanı da deneyeceğim

Benim kokusunu beğendiğim kolonyalar
Duru limon
Esmen ve eser Tütün
Esmen zeytin çiçeği
Servet Çimen ( yeni çıktı çok başarılı )
Özgün zeytin
Rebul mandalina
Rebul yeşil çay
Tariş yeşil çay
Nostalgia çam
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Pereja Limon
Rebul Mandalin
Esmen Tütün kolonyaları ilk aklıma gelenler.
(30/04/2020, Saat: 22:30)dr_green Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa komşum kolonyanın yakıcılığı ve sürekli kullanımda eli çatlatması içindeki alkol oranının yani derecesinin yüksekliğinden kaynaklı. Kısacası şu günlerde yakan ve çatlatan daha makbuldür Smile

Kolonya sektöründeki bir tanıdık bizim kayınpedere "Hocam kolonya üretiminde çoğu firmada 60 derece kullanılıp etiketine 80 derece yazılır, böyle yapmak dinen münasip mi, başka türlü piyasada tutunmak çok zor" diye sormuştu Smile Kısacası yakan ve çatlatan makbuldür Wink

Allah iyiliğinizi versin üstadım Smile
Detay için teşekkür ederim yarım litre daha boğaz içi var Smile

(30/04/2020, Saat: 22:38)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mustbe komşum Harmoniy’i bende çok merak ediyorum. Bugün bir iki yere sordum kalmamıştı. Geçen hafta da gördüm ama nasılsa Marmara var diye almamıştım keşke aldaydım Torku adı gerçekten son yıllarda kaliteyle özdeşleşti.

Üstadım yaşadığınız yerde Torku Doğrudan mağazası var ise her daim bulunuyor. Yoksa da ben gönderebilirim size. Küçük şehir avantajı Smile

(30/04/2020, Saat: 23:17)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: elite kolonyaların limon, yeşil çay ve japon kiraz çiçeği kokuları var

Rebul yeşil çay duş jeli ile proraso yeşil çay i sevdiğim için yeşil çaylı kolonya severim cikariminda bulunuyorum Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: