Mühle Türkiye - Tıraş Eğitim Videoları
(10/07/2020, Saat: 11:16)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 20 liralık markasız domuz kılı fırça almak isteyen Mühle'ye zaten bakmaz diye düşünüyorum.

Kesinlikle hocam ve icuzluk pazarindan aldigim fircayi.yillarca kullandim onunlsds mutluydum naylon tasa arko basip onu bile tutumlu kullanirdim, e simdi dalvey tasta kopurtme yapiyorum mdc sabunu ve alpha firca ile sonuc muhle ucuz bile bazen, e benim gelir grubum ayni yaklasimim farkli.

(10/07/2020, Saat: 12:01)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konu fiyat değil arkadaşlar
Bence mühlenin fiyatları uygun bu arada. Kendim de aldım sentetiklerinden

Fiyat olayı bence çok göreceli . Kimi için traş ekipmanları önemlidir, kalitede son nokta ara Mühle ucuz gelir

Kimi traş ekipmanına harcamak istemez iş görsün yeter der Mühle pahalı gelir

Sonuçta 10 TL lik fırça da 2.000 TL lik fırça da sabunu köpürtüyor .

Herşey için böyle

Ayakkabı , tv vb.

Konu yapılan yorumun silinmesi . Bu olmaz. Ama teknik hata deniyor birşey diyemem

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Emre abi aynen siberden arkadasada sordum cok fsrkki algoritmalar uretti ama sonuc olabilir, ve insan faktoru abi hepimiz hatalarimizla variz ne yazikki ne hatalar yapiyoruz zaman zaman biraz hosgoru degilmi abi senden ogrendigim pekistirdigim erdemlerden biri. Ve Bir personelin hatasini formaya da kesmek gaddarlik degilmi abi biraz?

Abi bak cerrah arkadasin hocasi ameliyatta hatasi dolayisi ile yillarca vicdan azabi cekmis ama sonunda, tekrar bu hatayi yapmamak icin dort elle sarilmis isine ve anlattigindan hatirladigim, sayili turk cerrahlardan, ve hatasinida telafi etme sansida yok, kusse hayata meslege daha mi iyiydi? Bence degil nice hayatlar kurtardi sonra, ya hatasi yuzunden olan olay iste parsdox ta burda basliyo cozum yok ne yazikki. Sene 2020 uzayi gectim quantum pc ler var ve hala pi sayisi tam gesaplanamadi, muhle sitesinin sildigi yorum mu bize mantiksiz ve hata geliyo. Bilemedim.
Ucuzluk pahalılık kavramı çok göreceli kavramlardır. Hatta bana kalırsa maddi durumla da pek alakası olmayan kavramlardır. Kişinin zevkine, ihtiyaçlarına vb. bağlıdır. Kendimden örnek vereyim; 3 yıl önce Bim'de satılan hazır köpük bana pahalı geliyordu. Neden? Çünkü zevksiz, zorunlu bir ritüel olan tıraş angarya gelirdi. Ama zaman geçtikçe zevklerim değişti. Geleneksel tıraşla tanıştım. 35 tl ye aldım proraso sabun benim için ucuz bir ürün oldu. Ayrıca hobiler devreye girince fiyat/performans değilde, sanki fiyat/zevk devreye giriyor. Normal tıraş olan vatandaş fiyat/performansı arko ve en ucuz fırçayla zaten yaşıyor. Bir de hiç tıraş olmayanlar var.
Tıraş oluyorum, o halde varım.
@Aedan abi son yorumun ben yazarken gelmis, bir ortak paydamiz daha telefona verilen fazla para hep zoruma gidiyo beklentim yok isimi gorsun yeter hatta kullandigim m20 samsung kendinden powerbankli 5000 pil var ve harika her isimi yetiyo.

Ama is tirasa gelince ilk once ufak ufak yok ya pahali desemde gordukce olur ya, olabilir ya sonrada bedava bunlar koş koş oluyo bazi bazi ki genelde cimri bile sayilirim abi.

Abi arko yuma basak firca vizyonunada lafim yok tasarrufla kullanan kullanabilir, ve fiyat da dedigin gibi bazen insanin hic hozu gormuyo bunlari haklisin.
(10/07/2020, Saat: 16:52)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Aedan abi son yorumun ben yazarken gelmis, bir ortak paydamiz daha telefona verilen fazla para hep zoruma gidiyo beklentim yok isimi gorsun yeter hatta kullandigim m20 samsung kendinden powerbankli 5000 pil var ve harika her isimi yetiyo.

Ama is tirasa gelince ilk once ufak ufak yok ya pahali desemde gordukce olur ya, olabilir ya sonrada bedava bunlar koş koş oluyo bazi bazi ki genelde cimri bile sayilirim abi.

Abi arko yuma basak firca vizyonunada lafim yok tasarrufla kullanan kullanabilir, ve fiyat da dedigin gibi bazen insanin hic hozu gormuyo bunlari haklisin.

Trafalgar T3'e o yüzden ucuz diye koş koş yaptın demek abi. Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(10/07/2020, Saat: 18:38)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Trafalgar T3'e o yüzden ucuz diye koş koş yaptın demek abi. Smile

Yok aslinda ucuzlugu degilde felsefesi ve ayirdigim butce dahilinde oldu, bir miktar para vardi tiras malzemesi almayi planladigim.Big Grin
Son videoda hazırlanan tablo da çok güzel, özenli ve yol gösterici olmuş. Buradaki fırçalar yalnızca Muhle fırçaları kapsıyor ama genele de yayılabilir mi? Yani "Her silvertip hassas cilde uygun ve masaj etkisi yüksektir" vs. gibi bir genelleme yapılabilir mi? Saygılarımla
(10/07/2020, Saat: 19:34)tiffanygt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Son videoda hazırlanan tablo da çok güzel, özenli ve yol gösterici olmuş. Buradaki fırçalar yalnızca Muhle fırçaları kapsıyor ama genele de yayılabilir mi? Yani "Her silvertip hassas cilde uygun ve masaj etkisi yüksektir" vs. gibi bir genelleme yapılabilir mi? Saygılarımla
Mutlaka istisnalar çıkacaktır ama tablonun genele yayılabileceği düşünüyorum
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
(10/07/2020, Saat: 16:08)Berberbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıra bekleyenler Türkiye deki askeri ücretle çalışan vatandaşlar değildir heralde.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bursa’da yamaç paraşütü grubu var komşum, içinde birçok dar gelirli arkadaş var. Hobi olduğu için bir şekilde fiyat/performans dengesinde çözülüyor işler.

Genel anlamda fiyat yüksekliği fikrinize katılmakla beraber, siz olaya ticari biz hobi olarak baktığımız için böyle fikir ayrılıkları oluyor diye düşünüyorum.
Rocca R96 tıraş aleti ödüllü inceleme videosu başlığın ilk mesajına taşınmış burada

Forumdan bir komşumuza çıkması daha klas olur düşüncesindeyim. Videonun açıklamalar kısmında şartlar mevcut. Herkese sıhhatler olsun.
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
(18/08/2020, Saat: 10:42)DelikanliTiras Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rocca R96 tıraş aleti ödüllü inceleme videosu başlığın ilk mesajına taşınmış burada

Forumdan bir komşumuza çıkması daha klas olur düşüncesindeyim. Videonun açıklamalar kısmında şartlar mevcut. Herkese sıhhatler olsun.

[mention]Delikanlitiras [/mention] Düşünmeleri yeter
Sen varsan koşulsu destek.
Şans geltir’cilerin yanında olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Neredeyse tam profesyonel tıraş izletileri Zireæl47 6 1,486 17/01/2024, Saat: 22:34
Son Yorum: Birole
  Altın Elbiseli Adam' ın Geleneksel Islak Tıraş ile tıraş olması. Ceyrancı 10 4,084 04/11/2023, Saat: 00:07
Son Yorum: bohemiantirad
  Delikanlı Tıraş DelikanliTiras 791 359,047 30/01/2023, Saat: 17:14
Son Yorum: DelikanliTiras
  Tıraş Videoları eggman 336 215,960 03/10/2022, Saat: 20:32
Son Yorum: cavenaut
  Sinema Ve Geleneksel Tıraş mancho 152 164,557 17/09/2022, Saat: 01:38
Son Yorum: muhendisbey
  RAZORUS - Tıraş Eğitim Videoları MetsGo 109 62,557 14/03/2022, Saat: 13:21
Son Yorum: Ramo26
  Derby-Azmüsebat Hatalı Tıraş bıçağı İade Süreci Ömer t. Katı 2 2,943 05/05/2021, Saat: 01:31
Son Yorum: Ömer t. Katı
  "rewolwer_" Çelik Ustura Tıraş Videoları rewolwer_ 54 19,372 12/04/2021, Saat: 20:18
Son Yorum: muhendisbey
  esrarengiz tıraş videosu saintdumas 1 2,205 01/02/2021, Saat: 18:29
Son Yorum: ahbap
  Youtube Tıraş ve Tıraş Ürünleri Kanal Tavsiyeleri porsuk 46 70,114 03/06/2020, Saat: 22:44
Son Yorum: DelikanliTiras

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: