Domuz kılı fırça alerjisi yaşayan oldu mu?
Hassas ciltler için sentetikte çözüm değil.Uzun süre kullanımdan sonra uçları yıpranıp tahriş edici olabiliyorlar.Ben yaşadım şahsen.
(29/04/2020, Saat: 15:06)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hassas ciltler için sentetikte çözüm değil.Uzun süre kullanımdan sonra uçları yıpranıp tahriş edici olabiliyorlar.Ben yaşadım şahsen.

O zaman tıraş köpüğü veya jeli daha mı mantıklı? Gerçi o zamanda ne anladım klasik tıraştan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(29/04/2020, Saat: 15:06)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hassas ciltler için sentetikte çözüm değil.Uzun süre kullanımdan sonra uçları yıpranıp tahriş edici olabiliyorlar.Ben yaşadım şahsen.

Her nesnenin bir bitimi var ama, geleneksel tıraş aşkına hudut çizilmiyor komşum.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(29/04/2020, Saat: 15:37)Kecelan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O zaman tıraş köpüğü veya jeli daha mı mantıklı? Gerçi o zamanda ne anladım klasik tıraştan

Köpük jel de hassas cilde iyi gelmeyebilir içeriklerinden dolayı
En iyisi sakal bırak , o da zamanla kaşıntı vs , komple lazer desem Big Grin
Şaka bir yana , benim önerim şöyle

Öncelikle her fırçadan verim alabilirsiniz yeterki huyuna gidin .
İyi çatallaşmış uçları yumuşamış domuz ile hassas cildinizi yormadan tıraş olabilirsiniz , fazla bastırmayın , kapta köpürtün , hassas bölgelere süpürme yöntemiyle fırçayı uygulayın

Sentetik kullanmak isterseniz yaqi tuxedo lar suyu salıyor , yaqi nin sarı fibre dediği kıllar ben daha iyi buluyorum
Mühle ufak fırçası sağlam omurgasından mıdır ne bana çizici gelmişti , 25 mm leri başarılı buluyor arkadaşlar
Kral Arthur komşumuzun dediği gibi zamanla uçlar kırılabilir, o sebebden düşük bütçeli bir kaç tane edinip rotasyonda kullanabilirsiniz
Ben razorock plissoft veya frank shaving g4 serisini tavsiye ederim .

Omega nın domuzları çabuk çatallaşır , ilk bahsettiğim yöntem ile ondan da keyif alabilirsiniz
İyi bir sabun yumusak bir fırça ve doğru teknikle bence sorun çözülür . Kolay gelsin
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
(29/04/2020, Saat: 16:52)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Her nesnenin bir bitimi var ama, geleneksel tıraş aşkına hudut çizilmiyor komşum.

+1
Selamlar komşum
(29/04/2020, Saat: 17:06)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Köpük jel de hassas cilde iyi gelmeyebilir içeriklerinden dolayı
En iyisi sakal bırak , o da zamanla kaşıntı vs , komple lazer desem Big Grin
Şaka bir yana , benim önerim şöyle

Öncelikle her fırçadan verim alabilirsiniz yeterki huyuna gidin .
İyi çatallaşmış uçları yumuşamış domuz ile hassas cildinizi yormadan tıraş olabilirsiniz , fazla bastırmayın , kapta köpürtün , hassas bölgelere süpürme yöntemiyle fırçayı uygulayın

Sentetik kullanmak isterseniz yaqi tuxedo lar suyu salıyor , yaqi nin sarı fibre dediği kıllar ben daha iyi buluyorum
Mühle ufak fırçası sağlam omurgasından mıdır ne bana çizici gelmişti , 25 mm leri başarılı buluyor arkadaşlar
Kral Arthur komşumuzun dediği gibi zamanla uçlar kırılabilir, o sebebden düşük bütçeli bir kaç tane edinip rotasyonda kullanabilirsiniz
Ben razorock plissoft veya frank shaving g4 serisini tavsiye ederim .

Omega nın domuzları çabuk çatallaşır , ilk bahsettiğim yöntem ile ondan da keyif alabilirsiniz
İyi bir sabun yumusak bir fırça ve doğru teknikle bence sorun çözülür . Kolay gelsin

Komşum detaylı bilgi için teşekkürler. Birkaç fırça almam gerekiyor bu şart oldu

Sorunun fırça oldugu kesinleşti. Resmen kıllar bata bata tıraş oluyormuşum

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SATILIK: Semogue 1470 Domuz Kılı Fırça asrnnn 2 1,152 11/10/2023, Saat: 14:03
Son Yorum: farukkati
  Acca Kappa Fırça (Efsane Performans) harveyspecter 1 817 25/05/2023, Saat: 20:22
Son Yorum: finwe
  Semogue Torga-C5 Premium Domuz Kılı Tıraş Fırçası Fatih23 18 8,795 05/04/2023, Saat: 12:22
Son Yorum: Mecanica
  Yerli domuz fırçalar Second pass 15 6,331 23/02/2023, Saat: 16:10
Son Yorum: anlatıcı
  Jaguar Fırça - Geltir Özel Üretim 2019 Etkinlik Fırçası ekindgn 55 31,202 12/11/2022, Saat: 12:11
Son Yorum: Oldman
Thumbs Up Domuz kılı fırçalar için detaylı break-in rehberi Saltuk 144 111,159 08/07/2022, Saat: 02:42
Son Yorum: Murat35_55
  En küçük fırça aranıyor BigHillMe 28 41,555 15/02/2022, Saat: 23:35
Son Yorum: exselans
  Domuz kılı fırça temizlik problemi Oldstyle 5 2,652 20/11/2021, Saat: 23:10
Son Yorum: Oldstyle
  Başak-Süper Fırça zorba58 116 143,780 19/10/2021, Saat: 23:57
Son Yorum: XauPau
  Domuz Kılı Fırça Seçimi esevetnov 313 182,071 11/10/2021, Saat: 19:27
Son Yorum: Bakkal

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: