Eser Tütün Kolonyası
Komşum kalemine sağlık, zevkle okudum. Teşekkürler.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Ben de ankara bulusmasinda koklamistim temiz sabunumsu yumusak bir kokusu var tatli ama bayacak kadar da degil guzel tam ayarinda bir koku Smile
Ekin Bey ne de güzel yazmışsınız, teşekkür ederim. Edinmek şart oldu sayenizde Smile
Komşum kaleminize sağlık özleminizin giderilmesine de ayrıca sevindim güzel anılar biriktirerek kullanınız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@ekindgn komşum ne güzel yazmışsınız zevkle okudum. Tütün kolonyasını ben de oldum bittim hep sevmişimdir. EST veya bakkallarda satılan tütün kolonyalarından kullandım yıllarca. Tabac setimi de tütün kokusunu sevmemden dolayı almıştım. Beni hiç üzmedi. Smile Hem performans hem de koku olarak. Daha sonra helliox ve ekilic komşuların organizesinde Servet Tütün kolonyası ile tanıştık ve çok severek kullanıyorum. Servet denemediyseniz Ankara ekibinde vardır onu da bir deneyin hem ikisini de karşılaştırırsınız bizlere. Ya da şu virüs belası biterse Ağustos ayında Ankara'da olacağım. Bir buluşma düzenlenirse bende seve seve getiririm Servet.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
N11'de bir satıcısı var aslında. Hatta başka başka yöresel kolonyalar da bulunuyor kendisinde. Deneyeceğim ben de bir ara. Bunun yanında denenecek bir-iki tavsiyeniz daha olursa kargo odemisken onları da ekleyelim.

~SB
(26/04/2020, Saat: 15:23)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ekindgn komşum ne güzel yazmışsınız zevkle okudum. Tütün kolonyasını ben de oldum bittim hep sevmişimdir. EST veya bakkallarda satılan tütün kolonyalarından kullandım yıllarca. Tabac setimi de tütün kokusunu sevmemden dolayı almıştım. Beni hiç üzmedi. Smile Hem performans hem de koku olarak. Daha sonra helliox ve ekilic komşuların organizesinde Servet Tütün kolonyası ile tanıştık ve çok severek kullanıyorum. Servet denemediyseniz Ankara ekibinde vardır onu da bir deneyin hem ikisini de karşılaştırırsınız bizlere. Ya da şu virüs belası biterse Ağustos ayında Ankara'da olacağım. Bir buluşma düzenlenirse bende seve seve getiririm Servet.

@3RD1 komşum,
iyi dileklerin için teşekkür ederim, aslında tüm komşularıma teşekkür ederim nazik iletileri için.
Servet kolonyasını çok duydum ama maalesef deneme şansım olmadı. Bu nedenle merak ediyorum, Ağustos ayında Ankara'da olursanız ve bu virüs kabusu biraz da olsa geçerse buluşmada görüşürüz, koklamalık getirebilirseniz bile yeter Smile
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Nargile tütün tavsiyesi onurstyle 3 8,524 31/10/2013, Saat: 13:38
Son Yorum: tamer26
  EST Tütün Kolonyası İncelemesi Ve Oto Parfümü Yapımı yarhasan 0 8,612 30/12/2012, Saat: 22:24
Son Yorum: yarhasan
  Tarım Kredi Elit Zeytin Kolonyası İncelemesi yarhasan 4 14,314 23/12/2012, Saat: 00:07
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: