AÖF Açıköğretim Fakültesi Öğrencileri
Merhabalar
Açıköğretim fakültesi öğrencileri var mı içimizde
Ben sosyal hizmetler 2. Sınıftayım ( Anadolu Üniversitesi )

Bildiğiniz gibi corona dan sebeb ara sınavlar online yapılıyor , dün başladı 7 Mayıs a kadar zaman var sisteme girip sınavı çözmek için .

Muhtemelen sınavlarda Google a danışarak cevap verme imkanı olduğundan , etik kuralları umursamayalar için , sınav soruları yoruma dayalı olabilir .

Dersleri geçmekten ziyade öğrenmek için bölüme yazıldığımdan , kitapları kindle dan okudum ama yeterli gelir mi diye korkum var .

Sınava girsem mi yoksA 7 Mayıs a kadar daha çalışsam tekrar etsem mi bilemedim
Sınava giren arkadaşlar var mı sorular nasıldı
Cevaplar için şimdiden teşekkürler
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Merhaba komşum, Adalet 2.sınıf öğrencisiyim. Dün 1 sınava girdim. Daha 4 dersim var. Sınava gelecek olursak oldukça basitti. 20 sorudan 15 tanesi e-kampüs'teki alıştırmalardan geldi. Ancak kişiye özel soru uygulaması var. Aynı dersten başka bir arkadaşıma çok zor sorular denk gelmiş. Soruyu boş bırakınca yada cevabı değitirmek istediğimizde geriye dönüş yok. Soruyu 1 kere görüyoruz. Aklınıza takılan başka şeyler varsa yazabilirsiniz.
Tıraş oluyorum, o halde varım.
Teşekkürler komşum
Bende Biraz önce tek dersten sınava girdim
Yoruma dayalı sorup Google dan kitapdan kopyayı engellemeye çalışmamışlar
Öyle yapsalardı daha iyiydi aslında
Oldukça kolaydı sınav
Var evet hocam henüz hazırlanıyorum kafamı toplayıp bir başına oturamıyorum. Yalnız bir kaç şey bence sırf göz korkutmak için. Örneğin; deniliyor ki, kişiye özel soru. Yahu ben makro iktisat gibi bir ders alırken benimle beraber sınava girecek en aşağı 500 kişiye özel soru nasıl hazırlanabilir? Veya bir tarih dersi sınavını düşünelim. 500 kişi girse (en az) bir üniteden 500 farklı soru nasıl çıkar. Facebook grubunda arkadaşlar biz sınav olurken izleyeceklermiş denildi koltuktan düştüm gülmekten, yıllar önce excalibur şakası yapan cem yılmaz espirisi aklıma geldi. CIA’de bizim hesapları takip ediyorsa?

Yapılacak tek durum ben, havuzda 100 tane soru var. Kimin şansına hangisi gelirse. Açın aofsoru.com dersin adını, çözün son 3-4 yılın ara sınav sorularını, buna ilave eğer dersin canlı ders kısmı veya alınmış kaydı varsa hafta 5. Genelde ara sınav soru çözümü olur bir bakın, hatta sırf oraya bakın mutlak 12-13 tane çıkmış. Sizlerde göreceksiniz. Allah sınava giren herkese zihin açıklığı versin.
Fool me once,  shame on you. Fool me twice, shame on me..
Apple34 verdiğiniz bildiler için teşekkürler komşum
3 senede bitirmek için bölümü bu sene bayaa ders aldım
Bu hafta her gün 1 ders olarak vereyim sınavları
Umarım şu illet biter de finallere normal gireriz
Bu şekilde hem konsantre olunmuyor hemde öğrenemiyoruz aslında .
(20/04/2020, Saat: 13:20)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Apple34 verdiğiniz bildiler için teşekkürler komşum
3 senede bitirmek için bölümü bu sene bayaa ders aldım
Bu hafta her gün 1 ders olarak vereyim sınavları
Umarım şu illet biter de finallere normal gireriz
Bu şekilde hem konsantre olunmuyor hemde öğrenemiyoruz aslında .

İnşallah komşum çok doğru söyledin. Şimdi bakıyorum da ben yükseltmeye diye aldım, evet yükseltebileceğime inandığım içli dışlı bir ders idi (zaten 2 tane alıyorum) diploma notu yüksek olsun diye, şimdi ise kara kara düşünüyorum bb notu bu şekilde daha ne kadar yükselebilir diye (bu şartlar altında)
Fool me once,  shame on you. Fool me twice, shame on me..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: